Kahve Falında Terlik Görmek

Kahve Falında Terlik Görmek
5 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.635 kez okundu.

Kahve falında terlik görmek bir tartışmaya işarettir. Bu tartışma bir ev ortamında ve pek çok kişi arasında olacaktır. Bir konuyu görüşmek üzere bir araya gelen birkaç kişinin anlaşmazlığı üzerine büyük bir tartışma çıkacak ve bu tartışma gitgide uzayarak içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Genellikle bir malın paylaşımı ile alakalı olarak çıkan tartışmaları simgeler. Bu tartışma sonunda uzun vadede küslük yaşanacak demektir.

Hane içinde hane bireyleri arasında çıkacak bir anlaşmazlık ile de yorumlanır bu anlaşmazlık neticesinde araya soğukluk girecek fakat bu soğukluk kısa zamanda giderilecektir. Yakın mesafe yatılı bir misafirliğe işarettir. Fal sahibi bir süreliğine bir başkasının evinde yatılı olarak misafir olacaktır. Evde ki herhangi bir sıkıntı neticesinde oluşacak olan bu misafirlik durumu bir kaç gün sürecektir. Burada söz konusu olan sorun bir tartışma ya da geçimsizlik değil daha ziyade bir tadilat, düzenleme ya da evin tesisatın çıkabilecek olan bir sorun vb. bir durum olacaktır. Bazı yorumcular için ise yatılı misafirliğe gitmek değil yatılı bir misafirin hanenize gelmesi olarak yorumlanır. Yine kısa bir mesafeden gelecek olan bu misafir bir kaç günlüğüne evinizde yatılı olarak kalacaktır. Bu misafirliğin neticesinde size teşekkür için güzel bir hediye sunacak ve bu hediye ile sizi sevindirecektir.

Kahve Falında Banyo Terliği Görmek

Hem gerçek hem de mecazi anlamda yapılacak temizliklere işaret eder. Hayatınızda size zarar veren, bir türlü kurtulamadığınız ancak zararı da giderek insanlar olabilir. Yeterince cesaret edip kararlı davrandığınız takdirde bu insanlardan sonsuza kadar kurtulabileceğinizi gösterir. İyi insanlarla aranızda çok kısa bir mesafe olduğunu, bu mesafeyi sadece sizin koyduğunuzu ve kaldırabildiğiniz takdirde oldukça mutlu günlere adım atacağınıza işaret eder.

Çok temiz, aşırı ve rahatsız edici derecede titiz davranan insanlara işaret eder. Bu insanlar ailenizden ya da arkadaşlarınızdan birkaçı olabilir. Uzaktan bakıldığında siz de temizlik konusunda aşırı takıntılı ve rahatsızlık verici biri olarak görünüyor olabilirsiniz; bu nedenle daha dikkatli ve sakin, temizlik konusunda daha rahat hale gelmelisiniz. Evine gidildiğinde herkesi el üstünde tutan, dört dörtlük bir biçimde ağırlayan insanlara işaret eder. Kendisinden rahatlıkla yardım isteyebileceğiniz temiz kalpli, içten ve yürekli insanları sembolize eder. Egoları yüksek olmayan, halktan olan ve samimi hissettiren arkadaşın habercisidir.

Kalbindeki kişiye yapacağın konuşma ile için rahatlayacaktır. Çevrendeki ikiyüzlü kişilere dikkat etmelisin. Kuyunu kazmaya çalışacaklardır. Karşılıksız sevgin karşılıklıya dönüşecektir.  Önce canını sıkacak bir haber alacaksın. Sonra bu canını sıkan olayı unutturacak güzel bir haber alacaksın. İş hayatındaki çalışmaların sonunca büyük başarı kazanacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git