Kahve Falında Tepsi Görmek

Kahve Falında Tepsi Görmek
6 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.928 kez okundu.

Kahve falında tepsi görmek, nişan haberi ile yorumlanır. Kişi eğer bekar ise yüzük takıp nişan yapacak evli ise yetişkin çocukları var ise çocuklarından birine, yetişkin bekar kardeşi var ise kardeşine nişan takılacağı anlamına gelmektedir.

Bazı yorumculara göre misafiri de simgelemektedir. Bu kimseye yakın zamanda bir misafir gelecek demektir. Bu misafir uzak bir yerden gelecek olup öyle eli boşta gelmeyecektir. Ya hediyeler ile yada haberler ile gelecektir. Bu haberler sevinçle karşılanacak haberler olup tüm haneyi mutlu edecektir. Bir birikimin harcanması demektir. Kişi yapmış olduğu bir birikimi harcayacaktır. Fakat bu harcamayı kendisi için değil bir başkasını için harcayacaktır. Çok sevdiği bir kimsenin bir işini çözmek için bütün birikimini verecek olan kişi bu yaptığı iyiliğinin karşılığını kısa zamanda fazlası ile geri alacak hem arkadaşından zaman içerisinde yaptığı yardımı geri alacak hemde Allah katında bu davranışı ödüllendirilerek nasibi açılacaktır. Aynı zamanda bereket ve şanstır. Bu tepsi nasibin artmasına ve işlerin açılıp bollaşmasına işarettir. Kişi bu bereket döneminde kazandığı paraları iyi değerlendirecek ve bereket sürüp gidecektir. Dikdörtgen bir tepsi ise bu fal sahibinin şansını nasibini iyi kullanamayacağı ve bir süre sonra bu bolluğun sonlanacağı anlamına gelir.

Kahve Falında Elinde Tepsi Görmek

Birbirinden farklı bir çok anlam içerir. Sır saklamak ile ilgili bir konuya işarettir. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ya da güvendiğiniz insanlarla paylaştığınız sırların artık gün yüzüne çıktığı, herkes tarafından bilindiği anlamına gelir. Sizlerin hiç tanımadığı ve hiç beklemediği anda gelen maddi yardımı da işaret etmektedir. Tam sıkışmaya başladığınızı hissettiğiniz anda bu beklenmedik kişiden gelen bu yardım sizlerin hem başarınız için biraz daha katkı sağlamanıza hem de yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarınıza yardımda bulunmanıza karşılık gelmektedir. Bu sıralar bunu biraz daha dikkati bir şekilde düşünür iseniz çevrenizden gelecek olan bu yardımı da biraz daha hızlandırmış olursunuz. Sizlerin bir yandan da oldukça paylaşımcı ve herkese iyi niyet ile giden biri olduğunuzu da işaret etmektedir. Kim zor duruma girdiğini düşünüyor olsa sizlere direk gelerek sizlerden yardım alabileceğini bilmesi de insanların biraz daha kendini güvende hissetmesine yardımcı olmaktadır. Sizlerin sadece maddi yönde değil bir yandan da kalbinizin de oldukça zengin olan birisi olduğunuzu da göstermektedir. İnsanlar her ne kadar sizleri üzse ya da sizleri kırsa bile yardıma ihtiyaçları oldukları anlarda onlara el uzatabiliyor oluşunuz da insanların size karşı daha saygın olmasına da katkı sağlamaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git