Kahve Falında Tepe Görmek

Kahve Falında Tepe Görmek
4 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.452 kez okundu.

Kahve falında tepe görmek, bir işte yapacağınız atılım ile yükseleceğinize, alın teri ile kazanılan mala, iyi bir geleceğe, yaşayacağınız sevince yorumlanır. kahve falında yorumlar sadece görülen bir sembole göre değerlendirilmez. Yanında yer alan diğer sembollerle birleştirilerek değerlendirildiğinde en iyi sonuç alınmaktadır. Üstünde fal baktıran kişi çıkmışca kolay elde edeceği başarı ve kazanca yorumlanması doğru olacaktır. Zamanla tırmandığı o tepenin şimdi mükafatını aldığının göstergesidir. Aydınlık ve ferah olması durumunda bu kazancın tez günde geleceği ve geri kalan hayatının rahat bir şekilde geçeğini ifade eder. Fakat üzerinde bulutların olması bu başarıya gölge düşüren bazı olumsuzluklar olsa da zamanla aşılacak ve başarıya ulaşılacaktır. Önünde başka insanların olması ise bu başarıda başkalarından yardım alacaksınız demektir.

Kederden kurtulup hak ettiği feraha kavuşmak olarak da yorumlanır. Uzun zamandır yaşanılan olumsuzlukların artık geçmişte kaldığı ve şimdi kederli düşünceli ve zor günlerin atlatıldığını yeni bir başlangıç yapacağınızın müjdesidir. Hastalıktan sonra sağlığa kavuşma gibi de değerlendirilebilir. Çıkarken zorlanılan inerken ise kolaylıkla inilen bir yerdir. O yüzden kazanırken bunun kıymetini bilip iyi şeylerde yatırım yapmaya ve şımarıp bir anda oldum denmesinin ise riskli olacağınında ifadesidir.

Yaşayacağın ufak bir sıkıntı seni çok üzmüş ancak üzülmen çok yersiz. Bu sıkıntının ardından gelecek büyük bir kısmet var çünkü. Bu kısmet bütün geleceğinin şekillenmesinde önemli rol oynayacak.Kısa bir süre başına musallat olacak takıntılı bir adamla uğraşmak zorunda kalacaksın. Sana aşık olan bu adama onu istemediğini anlatmak sandığından uzun zaman alacak.

Bulunduğunuz ortam ve etrafınızdaki kişiler sizi çok bunaltmış gibi görünüyor. Güzel bir tatili hak ettiniz ama iş yerinden izin koparabilmek için düğün tarihini bekliyorsunuz. Nişanlınız olan adam hakkında ileri geri konuşan bazı akrabalarınız var. Bunlara en güzel cevabı çok mutlu olarak vereceğiniz için hiç sıkıntı yapmıyorsunuz. Geleceğe dair yatırımlarınızın olması kafanızı rahatlatıyor. Sabrınızı zorlayan konularda taktik değiştireceksiniz.

Karşılaşılacak olan güzel bir fırsat, yapılacak iyi bir görüşme, alınan güzel bir teklif sonrası fark edilen riskli bir durum barındırdığının habercisidir. Fal sahibi kısa süre içerisinde olumlu olarak gördüğü gelişmeleri iyice irdeleyerek gözden geçirmeli, sadece güzel gelişmelerin getirdiği mutluluğa odaklanmayıp karşılaşabileceği olası tehlikeleri de düşünüp tedbir almalıdır. Eğer fincanın kenarındaysa kısa zamanda beklenilmeyen bir fırsatın size sunulacağının habercidir. Bu özellikle iş teklifi ya da iş terfisi anlamına gelmektedir. Tabakta ise aile büyüklerinden, akrabalardan ya da yakın arkadaşlarınız tarafından size yapılacak olan hayatınızı köklü olarak değiştirecek itiraflar ya da farkında olmadan söylenen sırlar anlamına gelmektedir.

Bir aile büyüğün sürekli seni düşünüyor ve geleceğin için fazlasıyla endişe duyuyor. Sana farkettirmeden sürekli seni koruyup kollayan, sana dua eden bir kadın var. Alacağın ani bir ölüm haberi seni çok derinden sarsacak. Yakınlarından birinin sağlığına kavuşması seni oldukça mutlu edecek. Ani bir haberle kısa bir yola gitme ihtimalin var.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git