Kahve Falında Tencere Görmek

Kahve Falında Tencere Görmek
28 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.756 kez okundu.

Kahve falında tencere görmek, iş, ikili ilişki ve hane içindeki çoğu şeyin etkileneceğine delalet eder. İlk olarak iş hayatınızda, eğer görülen tencerenin kapağı kapalı ise sıkıntılı günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Bu sıkıntılardan kurtulmanın yolları ise kişinin yapacağı önemli görüşmelerde atacağı adımlar işin gidişatının lehine çevirecek şekilde atılmalıdır. Yani tencerenin kapağını aralık bırakmak fal sahibinin elinde olan bir şeydir. Aşk hayatında ise yine kapak kapalı ise partneriyle kısa süreli de olsa bazı problemler yaşayacağının göstergesidir. Ancak yine bu hadise de kişiye bağlı durumdadır.

Hane içindeki sıkıntıları da işaret etmektedir. Maddi durumlarda kaynaklı aile bireyleri arasında ufak sürtüşmeler meydana gelecektir. Bu sıkıntıların sona ermesi de kişinin iş hayatında atacağı adımlara bağlıdır. Yapacağı işlerde güvendiği aile bireyleriyle ortak çalışmak hem kendisi hem de aile bireyleri arasında oluşan sıkıntıyı giderecek işler yoluna girecektir. Böylece sıkıntılı günleri geride bırakılıp eski hayata çok kısa süre içinde geri dönüleceğinin göstergesidir. Kapalı ise sıkıntıyı simgeler. Ancak açık olarak belirmiş ise, bu ilerleyen zamanlarda iş hayatı için bereketli günlerin geleceğinin ve işlerin daha da artıp gelişeceğinin habercisidir. Aile için ise bu durum evli çiftler için yeni bir çocuğu simgelemektedir. Gelecek olan çocuk bereketiyle gelip hane içinde büyük bir mutluluk yaratacaktır. Bu mutluluk aile içinde var olan küslüklerin de son bulacağının işaretidir.

Kahve Falında Kaynayan Tencere Görmek

Zor ve sıkıntılı günleri atlatarak refaha ermek olarak yorumlanır. Evinizde bereketli günler başlayacağı için eşe dosta ziyafet verme planları içerisine girebilirsiniz. Uzun süredir evinize davet edemediğiniz can arkadaşlarınızı da unutmayacaksınız. Bu arada eskiden kalma ufak tefek maddi sıkıntılar önünüze çıkabilir ama artık halledemeyeceğiniz bir konumda olmadığınız için çok fazla kafanıza takmanıza gerek kalmayacak. Kendinize olan güveniniz geri geleceği için hayatınızı düzene sokma planlarınıza hız verebileceksiniz.

Bazı fal yorumcularına göre gün içerisinde karşılaşılacak insanların enerjinizi yükseltmesi olarak tabir edilir. Moraliniz bozuk olsa bile bu ender insanları gördüğünüz anda içinizde bir yaşama sevinci uyanacaktır. Bu sembol aynı zamanda sevdiğiniz ile yapacağınız eni konu bir görüşmeye dikkat çeker. Sizi düşündüren ve içinde endişe oluşturan ne varsa onunla konuşarak halledeceksiniz. Yapacağınız bu görüşme sonrasında kafanızdaki tüm soru işaretleri tarihe gömülecek. Arada sırada birbirinize ait olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Hatta sizinle evlenmek istemediğini bile aklınıza getiriyorsunuz ama bu düşünceleriniz çok yanlış. Sizi kesinlikle seven bu insanı üzmemeye özen gösterin.

Eşiniz sizden çok şikayetçi. Romantizm konusunda oldukça eksiksiniz. Ona kadın olduğunu hissettirmeyi unutmayın ki mutluluğunu ailesine yansıtabilsin. Kısa bir süre önce aldığınız bir karardan pişman olarak yeniden plan yapmaya başlayacaksınız. Canınız her sıkıldığında yalnız kalmak isteyerek hata ediyorsunuz çünkü evde sizi konuşup dertleşmek için bekleyen bir eşiniz var. Ona bir fırsat vermelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git