Kahve Falında Temiz Kalp Görmek

Kahve Falında Temiz Kalp Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.092 kez okundu.

Kahve falında temiz kalp görmek dua demektir. Falında temiz bir kalp çıkması fal sahibinin etrafında yakın çevresinde kendisi için dua eden iyiliği için çırpınan her zaman destekçisi olan biri olduğu ile tabir edilir. Aynı zamanda temiz kalp fal sahibinin karakteri ile ilgili de bilgi verir. Falında temiz kalp çıkan kimsenin iyi kalpli, düşünceli narin yapıda bir insan olduğunu gösterir.

Kahve Falında Temiz Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?falda temiz kalp görmek

Falda temiz kalp görmek aynı zamanda gizli duygular ile yorumlanır. Fal sahibinin içinde gizli tuttuğu ve açığa çıkmasından korktuğu bir aşkı ifade eder. Bu aşk her ne kadar en saf duyguları temsil etse de fal sahibi tarafından imkansız görülen ve duyulmasının sakıncalı olacağı düşünülen bir aşktır. Aynı zamanda sevilmeye işarettir. Falında temiz kalp gören bir kimsenin gizli bir hayranı tarafından sevildiği ile tabir edilir. Fal sahibi bu kişiyi tanıyor olmasına karşın çok fazla diyalogları yoktur. Sadece gördüğü göz aşinalığının olduğu ismen tanısa da arada bir selamlaşmanın dışında bir arkadaşlık yada dostluklarının olmadığı fakat bu kişinin fal sahibine karşı ciddi anlamda aşk besliyor fakat karşılık alamayacak olma korkusu ve arada herhangi bir cesaret alabileceği yada konuşabileceği bir ortam olmamasından dolayı açılamıyor olduğunu gösterir.

Falda Temiz Kalp

Temiz kalp görmek iş yaşantısında karşınıza çıkacak dürüst insanların varlığı ile de yorumlanabilir ve bu onlara güvenebilirsiniz demektir. Tüm bu tabirlerin dışında temiz kalp yeni başlamakta olan bir dostluğu simgeler. Bu dostluk yeni başlamakta olup gelecekte ikili birlikte pek çok başarıya imza atacaktır.

Kahve falında temiz kalp görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda temiz kalp görmenin anlamı ve temiz kalp kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git