Kahve Falında Temiz Kağıt Görmek

Kahve Falında Temiz Kağıt Görmek
4 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.261 kez okundu.

Kahve falında temiz kağıt görmek, tertemiz bir başlangıç yapmak, hayatı yeni doğmuşcasına tekrar keşfetmektir. Sürekli tartıştığınız eşiniz ya da sevgilinizle bir süre ayrı kalma kararı alarak yeni bir başlangıç yapmayı deneyip, oldukça da başarılı olabilirsiniz. Ailenize yeni üyeler katılabilir ve bu sayede sizin de hayatınız değişebilir. İçinizde duran, itiraf etmeye korktuğunuz ne varsa hepsini anlatıp kurtulacağınızı gösterir. Yeni hayatlar, yeni umutlar, yeni insanlar olarak yorumlanmaktadır. Size sıfırdan emanet edilen bir insan, bir iş ya da bir eşyayı da temsil eder.

Yeni bir iş anlamına da gelmektedir. Yıllardır aynı işte çalışıp artık büyük bir değişikliğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Aradığınız değişiklik yeni bir iş teklifiyle ayağınıza gelebilir. Ayrıca kendi işinizden, eşinizin işinden ya da çocuklarınızın eğitiminden dolayı başka bir şehre taşınarak yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Hayata farklı bir açıdan bakmak, yeni keşiflerde bulunmak ve daha huzurlu yaşamaktır. İyi insanların öncülüğünde yapacağınız içsel yolculukların ve umut dolu geleceğinizin göstergesidir.

Kariyerin açısından ikişer ikişer basamakları çıkacaksın. Eşin sana çok şaşırtıcı hediyelerle karşına gelecek. Yakın zamanda bir sıkıntıya gireceksin fakat kolay atlatacaksın. Dostların arasında bir tartışma var. Sen bu arayı düzelteceksin.  Çok yemek yiyorsun bu aralar. Sağlığının dengesini bozabilir. Kendine zamanı daha fazla ayırmalısın.

Kahve Falında Beyaz Kağıt Görmek

Yeni bir hayata adım atmak demektir. Ertelediği bir hayatı yaşamaya başlar. Her veda yeni bir başlangıç demektir. Eşinizden ayrıldıysanız onsuz yeni bir başlangıca adım atabilirsiniz. Eğitim hayatınız bittiyse iş hayatına atılırsınız.

Yaşadığınız şehri iş nedeniyle terk edebilirsiniz demektir. SKendinizin isteği dışında olan olayları seyretmek zorunda kalabilirsiniz. Tepkisiz kalmak ve olanları objektif gözle izlemek size iyi gelecektir. Dostu düşmanı, iyiyi kötüyü farkedersiniz. Yuvarladığını gören kişi yeni kısmet bulur. Fal sahibi bekarsa yakın zamanda bir kısmet bulacaktır. İlişkisi olanlar için evliliğe adım atmak anlamına gelir. Nişan, söz, kız isteme gündemde olabilir. Evliyse çocuk sahibi olacaktır. Çocuğu olanlar ise çocuklarıyla ilgili güzel haberler alacaktır. Yakın çevrenizdeki insanları daha iyi tanımak anlamındadır. Kötü düşünceli insanları size zarar vermeden engelleyebilirsiniz. Kıskanç insanlardan uzak durma kararı alabilirsiniz. Gözünüz açılacak ve doğruyu yanlışı göreceksiniz. Sevdiği iki kişinin mutluluğuna ortak olabilir. Yakın arkadaşının düğününe gidebilir yada sevdiği iki kişiyi tanıştırabilir. Onların mutluluğu onu da mutlu edecektir. Genel olarak iyiye yorulur. Beklenilen ve ertelenen işler daha hızlı ilerlemeye başlar. Eğitim almak istediğiniz konu üzerine daha çok yoğunlaşabilirsiniz ve kendinizi geliştirmek adına seminerlere katılabilirsiniz. İş için başka şehre eğitim için gidebilirsiniz. İşinde başarılı birinden akıl alabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git