Kahve Falında Telefon Görmek

Kahve Falında Telefon Görmek
24 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.714 kez okundu.

Kahve falında telefon görmek, eğer insan ilişkileri ile ilgili bir departmanda çalışıyorsanız kısa süre içinde işlerinizde yoğunluğun artacağına delalet eder. Silik ise bu işlerinizin düzene girip sizi ileriye taşıyacak konuşmalar yapacağınızı bildirir. Eğer çok koyu bir şekilde belirmişse kısa vadede hane içinde ve iş hayatınızda bazı problemler meydana geleceğinin habercisidir. Ancak kısa vadede olduğunda dolayı endişe duyulacak bir şey yoktur çünkü genel olarak iyiye işarettir.

Aynı zamanda uzun süredir konuşmadığınız ya da çok zamandır haber bekleyip bir türlü gelmeyen haberin yakın zaman içinde size ulaşacağının göstergesidir. Bu haber hem hane içinde hem çevrenizdeki dostlarınızca hoş karşılanacak ve sizi mutlu edecektir. Ancak sadece size gelecek olan haberin değil, aynı zamanda sizden telefon bekleyen birinin ya da birilerinin de en kısa zaman içinde onlara ulaştıracağınız haberin göstergesidir. Bu haberle beraber iş hayatınızda önemli yerlere terfiler gerçekleşebilir veya aşk hayatınızda önemli bir olaya adım atmanıza delalet edebilir. Genel itibariyle hayatınızda yaşayacağınız iyi hadiselere delalettir. Ahize şeklinde ise daha önce hiçbir araya gelmediğiniz biri ya da birileriyle münakaşa edeceğinizin habercisidir. Bu münakaşa sonucunda sizi mutlu edecek haberler alacaksınız. Eğer ahize fincan içinde ters dönmüş bir şekilde belirmiş ise bu hane içinde daha önce konuşulmamış bir olayın gün yüzüne çıkacağının göstergesidir. Ancak bu hadise de kısa süre içinde hane bireyleri arasında bir sürtüşmeye yol açmadan sulh yoluyla çözüleceğine delalet eder.

Kahve Falında Telefon Ahizesi Görmek

Bunaldığınız ve sıkıldığınız dönemlerde size ilaç gibi gelecek bazı kişiler var ve siz bu kişiler olmadan bir hayat bile düşünemiyorsunuz. Biri işe yaşadığınız kısa süreli sürtüşmeyi daha fazla uzatmamalı ve geleceğe taşımamalısınız. Bu dönemde karşınıza çok avantajlı iş fırsatları çıkabilir. Maddi ve manevi olarak rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Çok temkinli adımlar atmanız hata yapma korkunuzdan kaynaklansa da başarınızın istikrarını sağlamada çok büyük katkısı bulunuyor. Dostunuz kadar çevrenizde düşmanınız da olduğunu unutmamalısınız.

Kahve Falında Telefon Kulübesi Görmek

Kötü ve zor günleri arkada bırakacağınızı ve güzel bir geleceğe yelken açacağınızı gösterir. Sevgi dolu bir aile yaşantısı hayal etseniz de bunun için daha zamanınızın olduğunu düşünüyorsunuz. Çok seveceğiniz biri ile tanışarak ileride güzel bir yuva kuracaksınız. Fakat birlikteliğiniz zorlu yollardan geçecek ve bu nedenle daha sağlam temellere sahip olacak. Maddi sıkıntı içine düştüğünüz bir anda uzanan yardım eli sayesinde çok daha çabuk toparlanacak ve eski gücünüzü geri kazanacaksınız.

Kahve Falında Telefon Konuşması

Geçmişe dayalı bir özlemin bulunmaktadır. Yapacağın itiraflar ile için rahatlayacaktır. Alacağın karşılık ile bir ilişkiye başlayacaksın. Yakın dostun seninle ilgili bazı sırlarını ortaya dökecektir. Aranızda küslük ve kavgalar olacak. Arkadaşlığınız sona erecek. İçinin temizliği falına da yansımış. Maddi açıdan çok bolluk içerisindesin.

Kahve Falında Eski Telefon Görmek

Arkadaş çevresi konusunda yaşanacak sıkıntıların habercisidir. İş anlaşmaları yaparken dikkatli olmalı ve maddi karşılığını almayacağınızı düşündüğünüz yerde emeğinizi kullanmamalısınız. Çok eski ve uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan dolayı zarar görebilirsiniz. Size her zaman iyiliği geçen biri, arkanızdan konuşulan yalanlar nedeniyle size karşı dolabilir ve zarar vermek isteyebilir. Bir takım sıkıntılarla problemli insanlarla yüzleşeceğinizi gösterir. Sizin dışınızda, aile arasında ya da arkadaşlar içinde gelişen kötü olayların kısmen de olsa sizi de etkileyeceği anlamına gelmektedir.

Sana gelecek iş teklifli ile hayatında yeni şeyler yaşayacaksın. Hayatına yeni birisi girecek. Maddi açıdan bolluğa kavuşacaksın. Yolculuk yapacağın görünüyor. Bu yolculuk seni mutlu edecek. Ailen ile bağların güçlenecek sana bu dönemde en destekçi ailen olacak. Dostların arkandan kuyunu kazacaklar. Arkadaşlarını doğru seçmelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git