Kahve Falında Tekne Görmek

Kahve Falında Tekne Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.381 kez okundu.

Kahve falında tekne görmek sosyal hayatınızda ve iş hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekeceğinin habercisidir. Bencilliğini kibrin, kötülüğün ve inatçılığın sembolüdür. Aşk hayatınızda eşiniz ya da sevgilinizle aranızda ciddi sorunlar çıkabilir. Bu soruna karşı oldukça hazırlı olmanızda fayda var.

Kendi işinizi kurmanız gerektiğinin hatta işinizi büyütmeniz gerektiğinin habercisidir. Başarı ve bol kazancın habercisidir. Tekne sembolü bir arkadaşınızdan sizi çok sevindirecek bir haber alacağınızın işaretidir. Ayrıca arkadaşlarınıza verdiğiniz borç paraların da geri geleceğini gösterir. Ancak tekne sembolü bazı durumlarda uyarı anlamı da taşır. Buna göre bazı arkadaşlarınıza hak ettiğinden daha fazla güvendiğinizi gösterir. Ancak yakında bu güvenin nasıl boşa çıkacağını da göreceksiniz. Bu durum sizin için tam bir hayal kırıklığı olacak. Tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamamak için arkadaşlarınızı seçerken daha dikkatli olmalı ve insanlara bu kadar kolay güvenmemelisiniz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla yakın zamanda bir tatile çıkacağınızı ve bu tatilde çok huzurlu günler geçireceğinizi gösterir. Yaşlılık hayatınız için de anlam taşır. Yaşlandığınız dönemde çok huzurlu ve mutlu olacağınızın habercisidir. Mal mülk sahibi olacağınıza, arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte mutlu mesut günler geçireceğinize işarettir.

Kısa zaman içinde karşılaşacağın ufak tefek sıkıntılar başarı yolunda senin hırslanmanı sağlayacak. Üç vade içinde alacağın yüklü bir para sayesinde borçlarını kapatıp rahat bir nefes alacaksın. Eşine sürpriz olarak hazırlayacağın bir tatil onun tepki vermesine neden olacak. Eşinin verdiği kötü tepki karşısında şok olacaksın ve bu durum seni çok üzecek.

Kahve Falında Balıkçı Teknesi Görmek

Ağırlığı altında ezildiğiniz bir takım olayların artık dayanamayacağınız boyutlara geldiğini gösterir. Sabrınızın tükenmeye başladığınızı hissedebilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki insanlarla ilişkinize de yansıyabilir. Size zarar veren konuyla hiç alakası olmayan insanları farkında olmadan kırabilirsiniz. Özellikle en yakınınızda olan eşiniz, çocuklarınız, sevgiliniz ya da anne ve babanızla ilişkiniz, üzerinizdeki stres ve problemlerden dolayı olumsuz bir noktaya gidebilir. Hayatınızı olumsuz anlamda kötü bir noktaya doğru yönlendirecek, küçük boyutlu birçok olay yaşayabilir ve bu olaylar biriktikçe elinizde olmadan daha da hırçınlaşabilirsiniz.

Kötü günler geçirmekte olduğunuzu gösterir. Belki de hayatınızın hiçbir döneminde bu kadar olumsuz durumlarla karşılaşmamış olabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun bu zor günlerde hayati kararlar vermemeniz büyük önem taşımaktadır. Özellikle eşinizden ya da sevgilinizden ayrılmak gibi büyük kararlar almak isteyebilirsiniz, ancak kendinize hakim olmalı ve bu zor günlerin bitmesini sabırla beklemelisiniz. Ailenizden ayrılarak ayrı bir eve taşınmak isteyebilirsiniz. Bu durum da insan ilişkilerinizin olumsuz olarak etkilenmesine neden olacak ve ileride pişman olacağınız bir durum haline gelecektir. Bu nedenle yaşadığınız her olumsuz olay için sabırla ayakta durmalı ve bu zor günlerin yakında biteceğinin bilincinde olmalısınız. Büyük sorumlulukları, sıkıntıları ve altından kalkılamayacağı düşünülen zorlukları temsil eder. Büyük imtihanlar geçirileceğine dalalet eder. Ancak bu süre zarfında ne kadar sabırlı metanetli olunursa güzel günler o kadar çabuk gelecektir. Özellikle çevrenizdeki insanları bu süreç içinde çok fazla kırıp kaybetmekten kaçınmalısınız.

Kahve Falında Yelkenli Tekne Görmek

Paraya en çok ihtiyacınız olduğu anda elinize geçecek olan kazanca ve bu kazançla borçlarınızı kapatarak rahatlayacağınıza delalet eder. Genel olarak bu dönemde duygusal olarak ferahlayacağınıza ve içinizin huzur ile kaplanacağına işaret eder. Falda çıkan bu sembol sizi kıran kişilerin olduğuna ve yakın bir zamanda bu kırgınlığınızın geçeceğine bu kişiyi affedeceğinizi ifade eder. Çevrenizde kötü huylu kişilerle ilişkilerinizi kesecek ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. İş yaşantınızda çok yoğun bir dönem sizi bekliyor.

Bekarsa bahtının açılıp evleneceğine, zengin ve bir kişi ile mutlu bir evlilik yapacağı anlamına gelmekte. Bu sembol bekar bayanlar için pek çok görücüye de işaret etmekte. Eğer fal sahibi evli ise bu sembol erkek çocuğuna ve hayırlı evlada delalet eder. Bazen ise bilinmeyen bir yerden gelecek servete yorumlanır. İşinizde üreteceğiniz yeni projelerinizle hem başarıyı yakalayacak hem de isminizden sıkça söz ettireceksiniz. Önemli olan iş hayatınızdaki atılımcı politikanızdan vazgeçmemeniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiyle birbirinize daha çok bağlanacak aşkı doruklarda yaşayacaksınız. Beklemediğiniz bir kişiden alacağınız ani teklif ile kafanız karışacak ama siz kalbinizin sesini dinleyerek en doğru olana karar vereceksiniz. Bu süreçte aşk hayatınız oldukça yoğun olacak. Maddi yönden planlı harcamalarda yaparak paranızı katlamanız mümkün.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git