Kahve Falında Tekerlek Görmek

Kahve Falında Tekerlek Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.807 kez okundu.

Kahve falında tekerlek görmek, hiç beklemediğiniz bazı durumlarla karşılaşacağınıza yorumlanır. Genel olarak yaşanacak olumlu olayları işaret eder.bir arkadaşınız aniden bir tatil planı yapacak ve bu plana sizi de dahil edecek demektir. Bu durumda çok eğlenceli günler sizi bekliyor olacak. Gideceğiniz bu tatilde hiç beklemediğiniz, çok eskilerden bir tanıdık görecek, çok mutlu olacaksınız. Bu karşılaştığınız kişi sizin bir konuda ufkunuzu açacak, sizinle bir konuşma yapacak ve içini rahatlatacak. Hayatına bu konuşma sonrasında biraz çeki düzen verecek fal sahibi ve her şey bunun sonrasında çok daha iyiye gidecek. Büyük taşıtlara ait ise zamanında kazanılmış ancak alınamamış, uzun süredir beklenen bir miktar paranın çok kısa bir süre sonra alınacağına, uzun süredir çekilen maddi sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Değişime, alınan bir karar doğrultusunda planlanacak yepyeni bir hayata da yorumlanmaktadır. Bir olay yaşayacak ve kendinize haksızlık ettiğinizi, kendiniz için hiçbir şey yapmadığınızı fark edeceksiniz bu olayla. Her şeye baştan başlamaya, tüm olumsuzlukları ve sizi aşağı çeken insanları hayatınızdan çıkarmaya karar verip çok başarılı bir şekilde bunu uygulayacaksınız. Hayatınız bambaşka ve mükemmel olacak bundan sonra. Yapacağınız her şey sizin için en iyisi olacak bu karardan sonra. Hasta bir yakınınızın çok yakında iyileşeceğine işarettir aynı zamanda. Bu yakınınızdan umutlar kesilmişken bir anda toparlanacak ve kısa sürede eski sağlıklı hallerinden bile daha iyi görünecek. Bu insanın iyileşmesi için inançlı olması şart. Bu kişiyi iyileşeceği konusunda ikna etmeli, iyileşeceğine inandırmalısınız.

Kahve Falında Tekerleksiz Araba Görmek

Huzura kavuşmaya, rahata ermeye, yağmura, rızka, mutluluğa sahip olmaya, karşılıklı ilişkilerin yolanda ilerleyeceğine, kolay yoldan maddi kazancın gerçekleşeceğine, şöhret basamaklarının tırmanılacağına, kısa bir süre içinde öğrenilecek mutlu bir olayın gerçekleşeceğine, maddi kazancı yüksek olan işlerin başarılacağına, verilen sözlere bağlılığa, sosyal hayatınızda huzura ve sıhhatli bir ömrün sizi beklediğine delalet eder. Kimi fal yorumcusu ise; kaybedilen bir işinizin ardından elde edilen başarıya, zahmet ve sıkıntıların ardından hak edilen maddi kazanca, zorlukla kazanılan helal kazanca, çok istenilen ve arzu elden maddi kazanca işaret ettiğini dile getirmektedir. Fala bakan kişinin yorumuna göre değişen bir husustur. Tehlikesiz bir şekilde elde edilen mala, dostlarla çok iyi geçinmeye, yararlı işlerle uğraşmaya, ikili ilişkilerde feraha, iş hayatında mevkinin yükseleceğine, hayırlı arkadaşlıklara işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git