Kahve Falında Tay Görmek

Kahve Falında Tay Görmek
1 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.005 kez okundu.

Kahve falında tay görmek, senin için uzun süredir bekleniliyor olan hayırlı kısmetleri de işaret eder. O kadar güzel, hoş ve alımlı olan bir bayansın ki çevrende olan insanlar adeta senin için çevrende dört dönüyor da denilebilir. O kişiler sana o kadar yalın ve temiz duygular ile hayatınıza girmek için o kadar etkili bir şekilde çaba sarf ediyorlar ki sen de insanları bir anda pat diye geriye çevirmek yerine kendin için hangi kısmetin ne kadar da önemli olduğunu tercih eder iseniz işte o zaman hayatın en değerli olan anlarını da kendin için çaba sarf edebilirsin. O kişi gelir gelmez sana o kadar güzel olan şeyleri de sunacak ki sen hayatın boyunca asla yaşamamış olduğun duyguların bütününü de yine aynı şekilde onun ile yaşayabileceksin.

Kısmetlerin ne kadar çok oluyor olsa bile sen içlerinden kalbine en yakın olanı seçmeyi de tercih edecek olduğun için de bazen zor günleri geçirecek olsan bile yine de kendin için en mutlu anları da kendine sunabileceksin. Bu hayatın en önemli olan anları da zaten insan severek ve sevilerek geçirecek olmasından dolayı sen öyle güzel olan anları yaşamana yardım edecek ki her an yüzünde de güller açacak. Senin için maddi yönden ziyade kalbi olmasından dolayı o kadar mutlu olacak olduğun zaman dilimlerini de simgeler.

Hayatınızda büyük değişiklikler olacağına ve bu büyük değişikliklerin herkes tarafından duyulacağına işaret eder. Uzun zamandır borç içinde büyük sıkıntılar çektiğinizi duyan akrabalarınız ve arkadaşlarınızdan büyük yardımlar görebilir; kendinizi toparlamanızın ardından onlara bu iyiliklerinin karşılığını fazlasıyla ödeyebilirsiniz. Ayrıca zor durumda olduğunuz bilgisi sadece akraba ve arkadaşlarınıza değil hiç tanımadığınız insanlara bile ulaşabilir ve yakın zamanda çok uzaklarda yaşayan, hiç bilmediğiniz insanlardan büyük yardımlar görebilirsiniz. Daha önce yardım ettiğiniz insanlar, siz zor duruma düştüğünüzde kendilerine yaptığınız yardımları herkese anlatıp sizi överek, içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtulmanız için yardım toplayabilirler.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git