Kahve Falında Tava Görmek

Kahve Falında Tava Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.776 kez okundu.

Kahve falında tava görmek fal sahibinin uzun ve yoğun, aynı zamanda da sıkıcı bir sürece gireceği anlamına gelir. Bu süreçten belki biraz sıkılacak ve vakit kaybettiğini düşünecek olan fal sahibi sabırlı olmayı öğrenmelidir çünkü sürecin sonu aydınlık olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre iş ve eğitim hayatının yoğun bir şekilde ilerleyeceğini işaret eder. Fakat bu yoğun tempo fal sahibine hayalini bile kuramadığı zengin ve gösterişli hayatı hediye edecektir. Evli bir fal sahibi için tava sembolü daha farklı anlamlara gelir. İşkolik bir fal sahibi ile yorumlanan tava sembolü, ailesinin sitemlerini ve onula geçen dakikaları özlemiş olmalarını belirtir.

Bir diğer anlamı ile fal sahibinin yakın çevresinden aldığı şikayetleri kulak arkası ettiğini gösterir. Bu davranış fal sahibinin zararına olacaktır çünkü sevdiklerine vakit ayıramayan fal sahibi ileride onlardan bir bir koptuğunu görebilir. Devlet işleri veya masa başı ilişkiler olarak da yorumlanmaktadır. Fal sahibinin devletin insafına kalmış bir işi var ise, en kısa zamanda müjdeli haberlerini alacaktır. Fal fincanının kulp kısmında beliren tava sembolü fal sahibinin hayırlı bir  evlilik yapmayı istemesi ile yorumlanır fakat bu evliliğin önünde bir çok engel vardır. Özellikle de maddi konularda çok fazla engel yaşayan fal sahibi umudunu yitirmeden doğru zamanı kollamalıdır. Sabırlı ve azim her zorluğu aşacaktır. Genel anlamı ile yoğunluk ve koşturmacadır fakat fal fincanının dip kısmında beliren tava sembolü tam tersini iddia eder. Son zamanlarda çok yıpranan ve işiyle ailesi arasında fazlasıyla kalan fal sahibinin biraz kafa dinlemek istemesi ve kendine vakit ayırması anlamına gelir. Fal sahibinin kendisine ayıracağı bu dönemde ruhsal sıkıntıları da son bulacaktır. Bu durumda doğal olarak fal sahibine ve sevdiklerine pozitif enerji olarak yansıyacaktır. Fal sahibinin maddi geliri hakkında da bir takım bilgiler vermektedir. Eğer tava figürü ocak üzerinde görünüyorsa fal sahibinin kazancının artacağını işaret eder.

Kahve Falında Teflon Tava Görmek

Yeni kararlar ile yorumlanır. Kişi hayatı ile ilgili yeni kararlar alacak ve bu kararlar ışığında etrafında ki pek çok insanı da hayatından uzaklaştıracaktır. Dostlarından aldığı darbeler ve iyi niyetinden dolayı yaşadığı zor durumlar neticesinde artık hayatında köklü değişimler yapmaya karar vermiş bir kimsenin falıdır bu. Ama ne yazık ki bu tür kararlar kolay kolay uygulanamamakta. Aynı şey bu kişiler içinde geçerli. Her ne kadar hayatını yenileme kararı almış olsa da ne yazık ki bunun mümkün olmadığını ifade etmektedir. Ne kadar eski hayatından o insanlardan ve anılarından uzaklaşmak isterse istesin bu oldukça zaman alacak ve bu zaman zarfında da yıpranmaya devam edeceklerdir.

Bir sürprizle karşılaşmak olarak da yorumlanır. Bu sürpriz aile fertlerinin bir sürprizi olup hiç beklemediği bir anda gelecektir. Hatta aile içerisinde kırgınlık yaşadığı yada arasının biraz bu ara soğuk olduğu biri tarafından özellikle hazırlanacak olan bu sürpriz bir hediye bir kutlama ya da kendisini mutlu edecek başka bir jest olabilir. Bir müjdeli haber ile de yorumlanır. Bu haber fal sahibinin uzun bir aradan sonra ilk kez mutlu edecek bir olayla ilgili bir haberdir. Aldığı haberin sonrasında sevinç gözyaşları dökecektir. Bu haber bir teklif niteliğinde de olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git