Kahve Falında Süvari Görmek

Kahve Falında Süvari Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.179 kez okundu.

Kahve falında süvari görmek, oldukça büyük bir kalabalığı arkanıza alarak bir işe girişeceğinize yorumlanır. Bu duygusal manada yorumlanır ise eğer, fal sahibinin çok kuvvetli, güçlü, arkası sağlam bir aileden kız alınacağına işaret eder. Bu güçlü aileyle kurulacak olan akrabalık bağı çok iyi, çok hayırlı olacak ve birçok insan bu durumdan yararlanacaktır. Bu evlilikle birlikte haneye bolluk, bereket, aydınlık, huzur girecektir.

Kahve Falında Süvari Görmek Ne Anlama Gelir?

falda süvari görmek

Falda süvari görmek, fal sahibi kişinin de yapmak istediği, ancak bir türlü cesaret edemediği bir iş bu güçlü ailenin teşviki ve yardımları sayesinde olacaktır ve başarıyla sonuçlanacak gibi görünüyor. Falda görülen süvari, fal sahibi bekar bir kız ise sonunda beyaz atlı prensiniz bulabilecek şeklinde yorumlanır. Yıllardır sabırla beklenilen eş adayı yola çıkmış geliyor, gelmesine çok az bir süre kalmış ve çok hayırlı, tüm sıkıntılara, dertlere çare olabilecek bir damat bu. Karşılaşmanız bir arkadaş ortamında olacak, bu kişi size ilk görüşte vurulup bir daha peşinizi bırakmayacak. Bu peşini bırakmamak rahatsız edecek düzeyde algılanmamalı, zaten fal sahibinin de gönlü bu insanda olacağından karşılıklı olarak birbirlerini hiçbir zaman bırakmayacaklar.

Falda Süvari

Süvari görmek, devlet işinde en yükseğe çıkılacağına yorumlanır. Fal sahibi kişi devlet idaresinde önemli bir göreve getirilecektir. Çok fazla kişinin desteğini alarak, bu insanların çok fazla çalışmaları ve çabaları sonucu olacaktır bu devlet işindeki yüksek makama sahip olma işi. Bu iş oldukça nüfuzlu bir iş olacağından sizin ardınızdan birçok insana iş kapısı açılacak, sizin de bu duruma oldukça katkınız olacak. Çok kişiye yardım edeceksiniz hem maddi, hem manevi anlamda. Getirildiğiniz bu göreve layık olduğunuzu kısa süre içinde kanıtlayacak, herkesin bir kez daha güvenini kazanacaksınız.

Kahve falında süvari görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda süvari görmenin anlamı ve süvari kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git