Kahve Falında Süvari Görmek

Kahve Falında Süvari Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.624 kez okundu.

Kahve falında süvari görmek, oldukça büyük bir kalabalığı arkanıza alarak bir işe girişeceğinize yorumlanır. Bu duygusal manada yorumlanır ise eğer, fal sahibinin çok kuvvetli, güçlü, arkası sağlam bir aileden kız alınacağına işaret eder. Bu güçlü aileyle kurulacak olan akrabalık bağı çok iyi, çok hayırlı olacak ve birçok insan bu durumdan yararlanacaktır. Bu evlilikle birlikte haneye bolluk, bereket, aydınlık, huzur girecektir.

Fal sahibi kişinin de yapmak istediği, ancak bir türlü cesaret edemediği bir iş bu güçlü ailenin teşviki ve yardımları sayesinde olacaktır ve başarıyla sonuçlanacak gibi görünüyor. Kişi bekar bir kız ise sonunda beyaz atlı prensiniz bulabilecek şeklinde yorumlanır. Yıllardır sabırla beklenilen eş adayı yola çıkmış geliyor, gelmesine çok az bir süre kalmış ve çok hayırlı, tüm sıkıntılara, dertlere çare olabilecek bir damat bu. Karşılaşmanız bir arkadaş ortamında olacak, bu kişi size ilk görüşte vurulup bir daha peşinizi bırakmayacak. Bu peşini bırakmamak rahatsız edecek düzeyde algılanmamalı, zaten kişinin de gönlü bu insanda olacağından karşılıklı olarak birbirlerini hiçbir zaman bırakmayacaklar. Devlet işinde en yükseğe çıkılacağına yorumlanır. Fal sahibi devlet idaresinde önemli bir göreve getirilecektir. Çok fazla kişinin desteğini alarak, bu insanların çok fazla çalışmaları ve çabaları sonucu olacaktır bu devlet işindeki yüksek makama sahip olma işi. Bu iş oldukça nüfuzlu bir iş olacağından sizin ardınızdan birçok insana iş kapısı açılacak, sizin de bu duruma oldukça katkınız olacak. Çok kişiye yardım edeceksiniz hem maddi, hem manevi anlamda. Getirildiğiniz bu göreve layık olduğunuzu kısa süre içinde kanıtlayacak, herkesin bir kez daha güvenini kazanacaksınız.

Kahve Falında Atlı Süvari Görmek

Her ne kadar sen kısmetim kapalı o yüzden insanlar bana gelmek yerine daha çok benden uzak kalmayı tercih ediyor diye düşünüyor olsan bile aslında hiç de öyle değil. Eğer çevrene oldukça mantıklı bir şekilde bakmayı tercih eder isen o zaman göreceksin ki işte sen de bu hayatın en güzel olan anlarına da sahip olabileceksin. Her şey bu kadar basit bir şekilde hayatında ilerler iken sen sadece bu hayata at gözlüğü ile bakmayı tercih ediyor olman ve sana ilgisi olan kişileri görmeyi pek de denemiyor olmandan dolayı da bu kadar yalnız kalıyorsun. Her şey senin etrafında bu kadar çok döner iken artık sen de bu durumlara bir dur demeyi tercih etmeli ve herkes gibi kendin için gelen kısmetlerden de hangisi hem beynine hem de kalbine yatıyor ise onu da tercih etmelisin.

Senin hayatına girecek olan kişinin de oldukça cesur ve seni her ne olur ise olsun her şeyden oldukça etkili bir şekilde koruyacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen de bu kişi ile hayatını birleştirmeyi tercih ettiğin anda göreceksin ki senin başına her ne gelmek üzerre olur ise olsun sen daha fark etmeden o bu durumu fark edecek ve sen müdahale etmeden de sana gelmesine engel olacak.

Kahve Falında Atlı Adam Görmek

Eğer bayan ise aşkın her an gelmek üzere ve kapınızı da çalmak üzere olduğunu işaret etmektedir. Eğer bu işe oldukça iyi bir şekilde yoğunlaşır ve sizler ile birlikte olmak isteyen herkesi ret etmek yerine biraz daha tanımayı tercih eder iseniz uzun zaman içerisinde beklemekte olduğunuz aşkınıza da her an kavuşmak üzere olduğunuzu göstermektedir. Eğer fal sahibi kız değil de erkek ise fal sahibi için iyi iş imkanlarının da bu ara onlar için geliyor olduğunu göstermektedir. Sizlerin uzun zaman içerisinde girmek için çaba sarf ettiğiniz iş artık sizleri kendisi davet ederek o kuruluşta çalışmanız için de sizlere öneride bulunmaları da söz konusudur.

Bir de bunların yanı sıra her cinsten olan bireyler için aşk hayatında gelen mutlulukları da simgelemektedir. Sizler için gelen kısmetler sizleri o kadar çok seviyor ve onu geri göndermek yerine eğer değerlendirme arasına alır iseniz de hem karşınızdakini hem de kendinizi oldukça mutlu edeceksiniz.

Kaybetmek istemediğin bir dostluk için bu aralar fazlasıyla mücadele edeceksin. Etraftaki fesat insanların oyunları sizi karşı karşıya getirebilir ama sorunlarınızı kimseye fırsat vermeden çözmek akıllıca olacak. İş yerinden uzun süredir beklediğiniz terfi haberini nihayet alacaksınız. İmajınızda yapacağınız ufak tefek değişiklikler özel birisi tarafından fark edilmenizi sağlayacak. Bu kişi ile pek yakında uyumlu bir çift olacaksınız.

Kahve Falında Atlı Görmek

Fal sahibine dört nala gelen bir haberin muazzam güzellikte olduğunun belirtisidir. Bu haberde, haberi getiren kişide son derece güzel olacağı için fal sahibinin günü aydınlanacaktır. Bu hiç beklenmedik iki güzellik karşısında ne yapacağını şaşıran fal sahibi zaferini sevdikleri ile birlikte kutlayacak ve bundan sonra uzun süredir yaşayamadığı kadar güzel yaşayacaktır. Bazı fal yorumcuları atlı sembolünü güzel bir gelin getirmek olarak da yorumlarlar.

Bir diğer anlamı ile gösterişi seven insanların arasında kalmak demektir. Varlık yarıştırmayı sevmeyen ve insanları ezmekten hoşlanmayan fal sahibi daha mütevazi bir hayat arzuladığı için bu insanlardan kendini soyutlayacak ve çok daha huzurlu bir hayata yelken açacaktır. Fal fincanının kulp kısmında beliren atlı sembolü ise fal sahibinin hareketsiz hayatına biraz aksiyon ve adrenalin katan karşı cins olarak yorumlanır. Eğer atlı sembolü şaha kalkmış vaziyette belirmiş ise bu ilişkinin sonu herkes için en hayırlı şekilde bitecek ve mutlu bir yuva kurulacak demektir. Etrafındaki sembollere göre de yorumlanabilen pozitif bir işarettir. Örneğin dağlık taşlık bir yolda ilerleyen atlı sembolü, inatçı ve tuttuğunu koparan fal sahibi demektir ve zafer kaçınılmazdır. Fakat bir kır patikasında sakin sakin ilerleyen bir atlı var ise fal sahibinin kafasındaki planları gerçekleştirmesi için şartların olgunlaşmasını beklemesi gerektiğini haber verir. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibine moral kaynağı olan bir insanın varlığını her zaman göstermesi ile yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git