Kahve Falında Sürü Görmek

Kahve Falında Sürü Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 852 kez okundu.

Kahve falında sürü görmek kalabalık bir ortam olarak yorumlanır. Kalabalık olan bir yerde bulunacaksınız. Söz, nişan, sünnet şöleni, düğün gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Yakın birinizin merasimine davetli olabilirsiniz ve öyle bir ortama gidebilirsiniz. Bu ortamda birçok tanıdık görebilirsiniz. Bu ortamda çok fazla dedikodu duyabilirsiniz. Fal fincanında görülen sürü eğlenceli bir ortamda bulunmak anlamına geleceği için kafanızı dağıtmak adına sizin için değişiklik olacaktır.

Kahve Falında Sürü Görmek Ne Anlama Gelir?falda sürü görmek

Falda sürü görmek büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre de farklı şekillerde yorumlanabilir. Kahve falında sürüyü izleyen birini görmek bazılarının arasındaki iletişime kulak misafiri olmak anlamına gelir. Sizi ilgilendirmeyen bir konuyu duyabilirsiniz ve bazıların sırlarını öğrenebilirsiniz. Duyduklarınızı anlatıp anlatmama konusunda tereddüt edebilirsiniz. Sizi ilgilendirmeyen konular olduğu için duyduklarınızı duymamazlıktan gelmek yararınıza olacaktır. Dedikodulardan uzak durmalısınız ve başkalarının arasındaki meseleleri umursamamalısınız. Kahve falında kendini sürünün başında görmek bazı topluluklarda liderlik yapacaksınız anlamına gelir. İş erinde bazı projeler söz konusu olacaktır ve işin başına sizin geçmeniz önerilecektir. Bir derneğe üyeyseniz onun etkinliğinde aktif rol oynayabilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarınız küs ise onların barışması için bazı arabuluculuk yapabilirsiniz. Onları barıştırmak adına yaptıklarınız takdir toplayabilir. Eğitim hayatında başkan olabilirsiniz. Seminer düzenlenebilir ve kalabalık bir ortamda konuşmacı olarak görev alabilirsiniz. Etkin bir dönem olarak yorumlanır.

Falda Sürü

Sürü görmek çok bereketli bir dönemden geçerek testiyi doldurmak anlamını da taşır. Ayrıca falda sürüyü kaçıran kişi kendine kötü enerji veren olaylardan veya kişilerden uzaklaşma kararı alacaktır. İnsanları kırmamak için bazı dertlerinizi içine atabilirsiniz. Bu durumun farkına varacaksınız ve sizi üzeni hayatınızdan çıkaracaksınız. Bir elveda yeni bir merhaba demektir, gideni düşünmeyin.

Kahve falında sürü görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sürü görmenin anlamı ve sürü kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git