Kahve Falında Surat Görmek

Kahve Falında Surat Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.270 kez okundu.

Kahve falında surat görmek, kötü geçen hadiselerin arkasından doğacak kısmete ve başarıya da delalet eder. Yaşadığınız kötü bir ayrılık, sizi iş hayatınızda daha da çok çalışmaya ve bu çalışmanın getireceği başarının göstergesidir. Yakalayacağınız bu başarı sizi ileride eskiye bakıp üzüldüğünüz günlerin ne kadar gereksiz olduğunu gösterecektir. İş gezinizde karşılaşacağınız kısmet ise başarınızın getireceği bir hadise olacaktır. Bu hadiseyle gelişecek olan gelişmeler ışığında mutluluğunuz artacak ve yeni başlangıçlar için adımlar atılacaktır. Aynı zamanda kişinin kalbinin temizliğini, saflığını ve iyi niyetini simgelemektedir. Ancak bu iyi niyeti saflığı kötüye kullanıp kalbini kıra kişiler olacaktır. Bu kişilere karşı sergileyeceği tavır fal sahibini ileride üzülmesine neden olacaktır. Sonunda kazananın hep iyilik olacağı için kişi sergileyeceği bu davranışlarından vazgeçmesin, benliğini bozmak isteyen kişilere karşı sergileyeceği doğru tutum ve davranış onu ileride daha mutlu bir sona götüreceğini belirtir.

Manevi anlamının yanı sıra maddi yaşam ile ilgili de ipuçları taşımaktadır. Eğer falına bakılan kişi maddi anlamda sıkıntılar çekiyorsa, örneğin borçları var ise ve ödemekte zorlanıyorsa, içi boş kalp simgesi en yakın zamanda tüm borçlarından kurtulacağını, eline hayırlı bir yerden para geçeceğini gösterir. Elinize geçecek olan bu para hiç beklemediğiniz biri aracılığı ile uzak bir yoldan gelecektir. Üstelik ihtiyacınız olandan fazla bir miktarda olacaktır. İş ve eğitim yaşamına yorumlandığında ise başarı ve terfi olarak ifade edilmektedir. Kişinin üzerinde çalıştığı bir projesi var ise bu proje yüzünden yaşadığı sıkıntılar sona erecek ve hayırlısıyla, başarılı bir sonuç alacak demektir. Aynı zamanda bu başarının sevincinin tek başına yaşanmayacağını peşinden gelen başka başarı haberleri ile katlanacağını da göstermektedir.

Kahve Falında Üzgün Surat Görmek

Büyük bir yas döneminin geleceğini ifade eder. Bu yas dönemi sizi katlanılması çok ağır olan bir sürece sokacaktır. Çevrenizde de tıpkı sizin gibi çok acı çeken dert ortaklarınız olacak. Onlarla birlikte bu süreci atlatmaya çabalayacaksınız. Bu durum aşk hayatınızla ilgili olacaktır. Sevdiğiniz kişinin uzak bir mesafeye gitmesi gerekebilir. Uzakta kaldığı süre boyunca onu çok özleyecek ve onsuz çok yalnız hissedeceksiniz. Bu uzak mesafeye gitme durumu zorunlu bir hal olacak ve o da sizin gibi çok acı çekecek ve sizi çok özleyecek. Bu kadın ya da erkek de sizinle beraber hasretin son bulacağı günü iple çekecek.  

Üzücü bir olayın ya da olayların yaşanacağını haber veren bir kahve falıdır. Genellikle sizin bu duruma hazırlıklı olmanız için haber getiren bir sembol olarak da yorumlanır. Aşk hayatınızla ve sevgilinizle ilgili kötü bir haber alabilirsiniz. Aşık olduğunuz kişinin başından kötü bir olay geçebilir ve siz de onun için çok kaygılanabilir ve üzülebilirsiniz.

Yapmacık tavırlarıyla seni eden birileri var ama bu konuyu nişanlınla paylaşmalısın. Onun akrabaları oldukları için sana birkaç taktik verecek, lütfen onu sonuna kadar dinleyerek dediklerini uygula. Ailenin senden bir beklentisi var ve sen bunu görmezden geliyorsun. İş hayatında gerçekleşmek üzere olan değişiklikler fazlasıyla heyecanlanmana neden oluyor. Gözlerinle ilgili ufak bir rahatsızlık atlatacaksın.

Kahve Falında Mutlu Surat Görmek

Oldukça güzel müjdeler taşıyan bir kahve falıdır. Ayrıca yakın zamanda bir bebek sahibi olacağınızı gösterir. Eğer evliyseniz ve eşiniz ile birlikte bir bebek yapmak istiyorsanız istediğiniz gerçekleşecek. Çok zaman geçmeden hamile olduğunuz haberini alacaksınız. Bebeğiniz sağlıklı ve güzel bir şekilde dünyaya gelecek ve sizi çok mutlu edecek.

Bekar fal sahipleri için de çok sevindirici bir durumdur. Çünkü yıldırım aşkıyla ve yıldırım nikahıyla gelecek bir birlikteliği ve ardından doğacak bir bebeği simgeler. Eğer nişanlıysanız ve evlilik günü için geri sayıyorsanız da evlilik sonrası için planlarınızı şimdiden yapmanız iyi olur çünkü hanenize kısa süre sonra bir de bebek katılacak. Bir diğer özelliği de beklenen ve planlanan olaylardan çok sürprizler için bir anlam taşıyor olmasıdır. Bu bebek haberi beklenmeyen bir anda gelerek size tam bir sürpriz olacak. Sizi ve eşinizi hem çok mutlu edecek hem de çok şaşırtacak.

Şu aralar her şey gözüne toz pembe gözükmekte. Yaşama ve insanlara karşı samimi, ve iyi niyetli yaklaşımın, yaydığın enerji ile birleşerek her şeyin yolunda gitmesine imkan sağlamakta. Eski bir arkadaşınla ansızın karşılaşıp kahve eşliğinde yapacağınız koyu bir sohbet, gelecekteki yatırım ve projelerin temelini oluşturan ilk adımlar olacak. Ekonomik olarak yükseleceğin bir aydasın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git