Kahve Falında Su Görmek

Kahve Falında Su Görmek
30 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.684 kez okundu.

Kahve falında su görmek, ferahlığın sembolü sayılır. Bir kişinin falında çıkması o kişinin yakın zamanda büyük bir rahatlığa kavuşacağı anlamına gelir. Bu rahatlık ailevi ya da parasal olabilir. Ayrıca kısa zamanda gerçekleşmesi beklenir. Falda su çıkması, bir kişinin hayatına girecek bereketin de işaretidir. Bu bereketli günler yakın zamanda gelecektir ve uzun sürecektir. Genellikle suyun tez gelecek bir haberin gelişini de müjdelediğine inanılır. Bu yüzden bu ferahlığın ve bereketin yakın zamanda duyacağınız bir haberle size ulaşabileceği düşünülür. Bu işinizde bir terfi, aşk hayatınızda güzel bir gelişme ya da ailesel bir mutluluk anlamına geliyor olabilir.

Yeni başlangıçların da simgesi kabul edilir. Bu başlangıçlar geçmişin kötü olaylarının izlerinin silineceği ve fal sahibinin uzun zaman geçmeden ferahlığa kavuşacağına yorulur. Ayrıca çok ince düşünen bir arkadaşa sahip olduğunuzu ve bu sayede bazı olaylar hakkında kendi düşünemediğiniz şeyleri ona danışarak akıl almaktan memnun olduğunuzu gösterir.

Sabırlı bir kişiliğe sahip olman, hayatının her alanında başarıyı yakalamanı sağlayacak. Sabrın sonunda hayatında köklü bir değişikliğe hazırlıklı olmanda yarar var. Çünkü elde edeceğin büyük bir başarı seni hiç ummadığın bir mutluluğa götürecek ve bu başarı ile birlikte gelen uzun boylu bir erkek aklını başından alarak hayatının değişmesine neden olacak.

Kahve Falında Akan Su Görmek

Huzurlu, mutlu ve bereketli zamanların artık çok yakında olduğunun habercisidir. Anlaşıldığı üzere geçmişte çok büyük acılar ve sıkıntılar yaşamışsınız ancak inancınız o kadar güçlü ki yıllarca sabretmiş ve Allah’a şükretmişsiniz ve artık bu sabrınızın mükafatını almanızın vakti gelmiş. Falınızda bu durum apaçık ortada. Su, yağmur, çeşme, akarsu gibi olgular bilindiği üzere kültürümüzde bereketi simgeler. Bu nedenle de falınızda çıkan akan suyu bu şekilde yorumlayabiliriz. Yaşamınızda en bereketli döneme giriyorsunuz, hayatınızdaki tüm sıkıntılar ve buhranlar son buluyor. Artık derin bir oh çekmenin vakti! Yaşadığınız ciddi maddi sıkıntılar son buluyor ve artık rahata eriyorsunuz. Bir yakınınızdan miras kalabilir yada başınıza talih kuşu konabilir. Bu dönemde şansınızı iyi değerlendirmelisiniz.

Hayatınızdaki ve çevrenizdeki tüm kötü olayların, bir su vasıtasıyla akıp çok uzaklara gideceğine ve sizin rahata ereceğinize işaret eder. Fincanın ortasına doğru uzanıyor ise, bu bereketli dönemin uzun ve kalıcı olacağının göstergesidir. Elinizde ki parayı iyi tutmalı ve dikkatli yatırımlar yapmalısınız. Fincanın kenarında ise, bu bereketli dönemin daha sonra gerçekleşeceğinin bir göstergesidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git