Kahve Falında Sopa Görmek

Kahve Falında Sopa Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.382 kez okundu.

Kahve falında sopa görmek, çoğu zaman biri ile tanışacağınızı gösterir. Aynı zamanda fal sahibinin aklında biri ile ilgili bazı düşünceler olabilir ve bu düşüncelere yanıt bulmak için kendince yöntemler deneyebilir. Bir kişi hakkında duyacağınız bir şüphe sizi yapmayacağınız şeyler yapmaya itebilir fakat bu girişiminizin sonucunda ne kadar haklı olduğunuzu göreceksiniz.

Kahve Falında Sopa Görmek Ne Anlama Gelir?falda sopa görmek

Falda sopa görmek fal sahibinin önceden husumeti olan biri ile bir ortamda tesadüfen de olsa karşılaşması ve gerilim dolu dakikalar yaşaması anlamına gelir. Falda sopa görmek, sizin hakkınızda arkanızdan konuşan fakat size konuştuklarını söylemeye cesareti olmayan kişilerin var olduğunu gösterir. Etrafınızdaki dostunuzu ve düşmanınızı doğru seçmeli ve her sırrınızı size dost görünen kişilere açmamaya dikkat etmelisiniz. Falda sopa görmek, geleceğiniz hakkında çok kritik kararlar alacağınız bir döneme gireceğinizi gösterebilir ve aynı zamanda doğru adımlar attıpınız taktirde çok ilerleyebileceğiniz bir sürecin de başlangıcında olduğunuzu gösterir. Falda sopa görmek, iş sahibi olmak isteyenler için geliri yüksek bir işin göstergesidir ve borçlarınız varsa bunların hepsini ya da büyük bir kısmını kapatabileceğiniz bir parayı kısa zamanda kazanacağınızı gösterir.

Falda Sopa

Sopa görmek, yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan kişilerin olduğunu fakat bu kişilerin size zararı dokunmayacağını gösterir. Çevrenizde sizi kıskanan bazı insanlar olabilir ve bu insanlar hakkınızda çeşitli dedikodular çıkarabilir bu yüzden dikkatli davranmanız gerekir.

Kahve falında sopa görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında sopa görmenin anlamı ve sopa kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git