Kahve Falında Sopa Görmek

Kahve Falında Sopa Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.743 kez okundu.

Kahve falında sopa görmek, çoğu zaman biri ile tanışacağınızı gösterir. Aynı zamanda kişinin aklında biri ile ilgili bazı düşünceler olabilir ve bu düşüncelere yanıt bulmak için kendince yöntemler deneyebilir. Bir kişi hakkında duyacağınız bir şüphe sizi yapmayacağınız şeyler yapmaya itebilir fakat bu girişiminizin sonucunda ne kadar haklı olduğunuzu göreceksiniz.

Fal sahibinin önceden husumeti olan biri ile bir ortamda tesadüfen de olsa karşılaşması ve gerilim dolu dakikalar yaşaması anlamına gelir. Sizin hakkınızda arkanızdan konuşan fakat size konuştuklarını söylemeye cesareti olmayan kişilerin var olduğunu gösterir. Etrafınızdaki dostunuzu ve düşmanınızı doğru seçmeli ve her sırrınızı size dost görünen kişilere açmamaya dikkat etmelisiniz. Geleceğiniz hakkında çok kritik kararlar alacağınız bir döneme gireceğinizi gösterebilir ve aynı zamanda doğru adımlar attığınız taktirde çok ilerleyebileceğiniz bir sürecin de başlangıcında olduğunuzu gösterir. İş sahibi olmak isteyenler için geliri yüksek bir işin göstergesidir ve borçlarınız varsa bunların hepsini ya da büyük bir kısmını kapatabileceğiniz bir parayı kısa zamanda kazanacağınızı gösterir. Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan kişilerin olduğunu fakat size zararı dokunmayacağını gösterir. Çevrenizde sizi kıskanan bazı insanlar olabilir ve bu insanlar hakkınızda çeşitli dedikodular çıkarabilir bu yüzden dikkatli davranmanız gerekir.

Kahve Falında Eli Sopalı Adam Görmek

Sizler için gelen bir hayat arkadaşını ve bu kişinin de midesine oldukça değer veren birisi olduğunu işaret etmektedir. Sizlerin marifeti ve onun midesi ile de birleşince siz yemek yapmaktan o da yemekten oldukça zevk alacak olduğunu göstermektedir.

Sizlerin hem yemek yemeyi hem de yemek yapmayı oldukça çok seven bireyler olduğunuzu işaret etmektedir. Sizler yaptığınız her yemeği yorgunluk olarak değil de zevk alarak yapıyor olmanızdan dolayı hem insanları tatları ile oldukça mutlu ediyor hem de beğenilmesi ile kendinizi bir hayli mutlu ediyorsunuz. Sizlerin hayatınıza almak istediğiniz insanın sizlerin tam aksine olan birisi olduğunu da göstermektedir. Sizler her ne kadar yemek yapar iken oldukça mutlu olsanız ya da zevk ile yapıyor olsanız bile karşınızda olan kişi sadece yorgunluk olarak düşünmesinden dolayı biraz da ters düşmektesiniz. Her ne kadar bazı konularda ters düşüyor olsanız bile gerçekten de olanaksız olduğunu bilerek de olsa onu hayatınıza almak için bir yandan da büyük çaba sarf ediyorsunuz.

Kahve Falında Şeytan Sopası Görmek

Geçmişi silip atma konusunda tereddütleriniz hala devam ediyor ama unutmayın ki daha yolun başındasınız. Kurunun yanında yaşı da yakma alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz. Sorumluluğunu taşıdığınız fazla insanın olmayışı hayatınızı kolaylaştırıyor. Hediyelerden hoşlanıyorsunuz ve haftaasonu alacağınız bir hediyeyle çok mutlu olacaksınız. Yeni yerler görmek arzunuz hep maddiyat yüzünden geri planda kalıyor ama şansınız kısa sürede dönecek.

Yoğun çalışma temponuza bir ara verip yıllardır çok istediğiniz bir tatile çıkacağınızı işaret eder. Fal sahibine bu tatili sevgilisi ya da eşi organize edecek ve çok hoş bir sürpriz yapacak demektir. Gideceğiniz yeri duyduğunuzda neredeyse sevinçten havalara uçacaksınız. Tatiliniz de bu mükemmel organizasyon sayesinde mükemmel geçecek, hayatınızda hiç unutamayacağınız eşsiz bir tatil olacak. Tatili ayarlayan kişi ile bağlarınız hiç kopmayacak şekilde kuvvetlenecek ve eğer sevgili iseniz, bu tatil dönüşünde tam olarak birbiriniz için yaratılmış olduğunuzu görüp evliliğe ilk adımları atmaya başlayacaksınız. Evli iseniz evlenerek ne kadar doğru bir karar aldığınızı tekrar tekrar hissedeceksiniz karşılıklı olarak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git