Kahve Falında Solucan Görmek

Kahve Falında Solucan Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.781 kez okundu.

Kahve falında solucan görmek, yavaş adımlarla ilerlemeye işarettir. Çok istediğiniz bir konu olabilir ancak biraz sabırlı olmalısınız. Sabrederseniz istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Belki tahmin ettiğiniz zamandan biraz daha uzun zamanda gerçekleşebilir. Belki hayal ettiğinizden biraz farklı olabilir ancak hedefinize ulaşacaksınız. Elleyen kişi evinde hayvan beslemeye başlar. Evde yalnız yaşıyorsanız yalnızlığınızı paylaşmak için evde hayvan beslemeye başlayabilirsiniz. Kedi yada köpek beslemek konusunda bazı araştırmalar yapabilirsiniz.

Yeni bir iş anlamına gelir. İstediğiniz bir iş varsa ve uzun zamandır iş başvuruları yapacaksanız bu aralar iş başvurularınızdan olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Hangi işi yapacağınıza karar verdiyseniz iş başvuruları söz konusu olabilir. Kariyer planı yapmak konusunda olumlu bir zaman olarak yorumlanır. Kariyerinizi planlayın ve ona göre adımlar atın. Hayırlı bir kısmetle karşılaşmak anlamındadır. Evli olanlar evlat sahibi olmak isteyebilirler. Evlatları olanlar için evlatlar konusunda güzel gelişmeler olabilir. Çocuklarınızın sınavı iyi geçebilir, karnesi başarılı olabilir. Bekar iseniz aşk söz konusu olabilir. İlk görüşte aşka inanmayanlar bile aşkı tadabilir. Öldürdüğünü gören kişi bazı yolculuklarını erteleyebilir. Tatil planınız varsa ummadığınız bir nedenden dolayı tatilinizi değiştirebilirsiniz yada daha sonraki bir döneme erteleyebilirsiniz demektir. Tatil planınızı yapmak için acele etmemelisiniz. İzninizin son bir iki gününe kadar plan yapmak yerine bekleyin. Plansız tatiller daha eğlenceli olacaktır, farklı keşifler yapmanızı sağlayacaktır.

Yola çıkmak demektir. Bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Fal sahibinin alacağı üzüntülü bir haber üzerine çıkacağı bir kara yolculuğunu simgeler. Genellikle cenaze ve hastalık gibi durumlarda çıkar.

Bir diğer anlamı ile hediye alp vermek, yani kısaca karşılıklı gönül almadır. Kişi kendisini çok mutlu edecek ve bir o kadar da şaşırtacak bir hediye alacaktır. Bu hediyeyi karşı cinsten birinden alacak olup şayet bekar bir kimse ise bu hediye ile birlikte aralarında bir bağ oluşacak ve bu bağ zaman içerisinden aşka ve ilişkiye dönüşecek. Fakat bu ilişki ne yazık ki uzun süreli olmayacaktır. Bir süre sonra büyük tartışmalar ile sonlanacaktır. Ayrıca nasihat ile de yorumlanır. Kendisinden yaşça epey büyük birinden nasihat alacağı ve bu nasihatlerin sonunda girişeceği bir işte büyük başarılar sağlayacağı ve ilerleyeceği anlamına gelir. Nasihati verecek olan kişi aile dışından biri olmasına rağmen aileyi yakinen tanıyan bilen biridir. Aynı zamanda baskın karakterli biri ile yorumlanır. Bu kişi yakın zamanda fal sahibinin hayatına girecek ve fazlası ile yönlendirmeye başlayacaktır. Bir süre sonra bu durum son derece rahatsızlık verecek ve tartışmalar yaşanacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git