Kahve Falında Soba Görmek

Kahve Falında Soba Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 906 kez okundu.

Kahve falında soba görmek yeni bir eve taşınmak anlamına gelir. Kirada oturuyorsanız yeni bir eve taşınabilirsiniz. Evinizden rahatsızsanız evinizi değiştirebilirsiniz. Fal fincanında soba kurduğunu gören kişi hayırlı bir kısmet bulacaktır. Bekarsanız hayalinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz. Uzun zamandır güzel bir ilişkiniz varsa o kişiyle ilişkinizi resmileştirebilirsiniz. Kız isteme, söz, nişan hazırlığı yapabilirsiniz. Falda sobayı yanık gören kişi tatile gidebilir. Yıllık izninizi alabilirsiniz ve bir iki haftalık bir tatil planı yapabilirsiniz. Uçak yolculuğu yapabilirsiniz ve yurt dışında bir tura katılabilirsiniz.

Kahve Falında Soba Görmek Ne Anlama Gelir?falda soba görmek

Falda soba görmek daha değişik şekillerde de yorumlanabilir. Kahve falında sobayı yaktığını gören kişi yakın bir arkadaşına yardım edecektir. Yakın arkadaşınıza maddi olarak yardım edebilir, onun zor zamanında teselli verebilirsiniz. Evlenecek arkadaşınıza hazırlık konusunda bazı ipuçları verebilirsiniz. Tanıdığınız kişileri araya sokarak masrafları azaltabilirsiniz. Kahve falında sobayı söken ve silkeleyen birini görmek yeni bir eğitim sürecine girmek anlamındadır. Okulunu bitiren kişi yüksek lisans için başvuru yapabilir. İstediğiniz bir alanda kursa gidebilirsiniz. Eğitim için sınavlara girebilirsiniz ve kariyer planı yapabilirsiniz. Yeni bir işe girebilirsiniz ve iş için başka bir şehre seminere gidebilirsiniz.

Falda Soba

Soba görmek çok düşünceli bir yapıda olduğunuza dalalettir. Falda soba kuran ve yakan işi uzun zamandır planladığı bir işi faaliyete geçirebilir. Projeler kağıda geçirilir ve somut adımlar atılabilir. Planladığınızı şimdi yapma zamanı. Ortak mallar konusunda bazı gelirler elde edebilirsiniz. Eşinizden babanızdan, çocuklarınızdan ummadığınız bir para gelebilir. Miras malları da gündemde olabilir. Miras mallarından kazanç sağlayabilirsiniz, arsa paylaşımı yapabilirsiniz.

Kahve falında soba görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda soba görmenin anlamı ve soba kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git