Kahve Falında Sivrisinek Görmek

Kahve Falında Sivrisinek Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.499 kez okundu.

Kahve falında sivrisinek görmek, farklı anlamlara gelebilmektedir. Kahve falları hayatınızla geçmişinizle ve geleceğinizle ilgili size bilgiler verebilmektedir.  Gerçeklik payı tabi ki tartışılır ancak ne var ki bir çok insan bu figürlere falların anlattıklarına göre hayatlarını sürdürürler. Kolayca kaldırılamayacak yükler yükleneceksiniz yakın zamanda kim sizinle iletişim halindeyse zarar görebilir.

Aslında pek iyi şeylere yorulmaz bu yüzden üzerinde biraz durmak gerekebilir. Hayatınızı etkileyecek acımasız birinin varlığı sizi tedirgin edebilir ve bu kişi çok zalimce davranarak sizin üzerinizde derin yaralara sebep olabilir. Açık görüşlü bir insansınız fakat dilinizdeki bazı şeyleri tutamayıp söylemeniz sizi biraz antipatik gösterebilir. Sizin yanınızda farklı başkalarının yanında farklı davranan bir insandır. Siz onunla ilişkilerinizi iyi tutmak istemenize rağmen o sizinle bir türlü doğru bir raya girememektedir yakın arkadaşlarınıza sizinle ilgili başka şeyler anlatarak sizi birbirinize düşürür. Bu acımasız insan sizin bir zamanlar çok sevdiğiniz yakın bir dostunuzdur. Vızıldayan sürekli rahatsız eden bir hayvan olduğu için falda çıkması sizi de rahatsız eden biri olduğuna işarettir. Ondan uzak durmak isteseniz bile o bir şekilde gelip sizi buluyor. Bu kişinin kim olduğunu bilmiyorsanız tek yapmanız gereken çok dikkatli olmanız gerekiyor . Kardeşinizle bir problem yaşayabilirsiniz kardeşinizin sizi dinleyip kaile almaması sizin için üzücü bir olay onu düzeltmeye söz dinleyen biri haline getirmeye çalışıyorsunuz ama bu arada da onun bir biraz olduğunu unutup kalbini kırabiliyorsunuz.

Eşitliği, dürüstlüğün, temiz niyetliliğin ve rahmetin sembolü olarak bilinir. Karşınıza çıkmış olan haksızlıklar son bulacak ve bu sayede ilahi adalet tecelli etmiş olacak çıkan bu figürle. Düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilere açıklarken kalbinizin sesini dinlemeli ve her konuda kesinlikle adaleti sağlamaya çalışmalısınız. Hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız hayırlı bir haberi temsil etmekle birlikte bu haberle keyfiniz yerine gelecek, çekmiş olduğunuz sıkıntıları hemen unutacaksınız. Alacağınız birtakım kararlar hane halkını çok etkileyecektir. Çevrenizde olan kişilerin sırlarını öğrenecek ve pek çok konuda onların yardımına koşacaksınız. İş hayatınızda ayağınızı kaydırmak isteyenlere prim vermeyerek yeni projelerle adınızdan sıkça söz ettireceksiniz. Ancak unutmamanız gerekli olan tek unsur adaletli yapınızdan taviz vermemeniz. Bununla ancak hem manevi hem de maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Her zaman hayatta gerçekleşecek olan hayırlı ve güzel haberleri temsil etmekte. Tabi fincandaki konumu da doğru bir yorum için çok önemlidir. Hayatının her döneminde doğru ve tutarlı kararlar veren bir karakterinin olduğunu bize gösterir. Hayatınızda kötü alışkanlıkları olan kişileri fark ederek bu kişileri kendinizden uzaklaştıracaksınız. Bu konuda gözünüzü dört açın. Özel hayatınızda eşiniz yada sevgilinize içinizi dökmenin vakti kesinlikle geldi. İçinizi sevdiğinize dökerek rahatlayacak ve çok mutlu olacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git