Kahve Falında Simit Görmek

Kahve Falında Simit Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.509 kez okundu.

Kahve falında simit görmek, karmaşık bir döneme girdiğinizi gösterir. Sıkıntılı zamanları için yaptığı tasarrufları ve birikimleri de gösterir. Siz biraz pimpirikli birisiniz bu yüzden her türlü olumsuzluğa karşı tedbirli olmayı kendinize bir görev olarak belirlemişsiniz. Hayatınızda yoluna koymaya çabaladığınız çok fazla durum var ve siz bu durumların içinde dönüp durmaktasınız. Yalnız başınıza kaldığınız zaman tek düşündüğünüz şey bu oluyor.

Aşk hayatı hakkında da bazı yorumlar içerebilir. Kalbinizde yer bulmuş bir aşk karşınızdakinin yaptığı hatalar yüzünden çıkıp gitmiş olabilir. Aşk konusunda pek şanslı olduğunuzu düşünmüyorsunuz ancak eskilere bir sünger çekip yeni arkadaşlıklara fırsat verirseniz gönlünüzün sahibini bulmanız pek zor olmayacak. Yakın arkadaşlarınızdan bazılarının sizi kısıtlaması yalnızca sizin tepkinize değil ailenizin de tepkisine sebep olacaktır çünkü siz kontrol edilmekten hoşlanmayan özgür bir yapıya sahipsiniz. Aslında en kısa açıklamasıyla önünüzdeki zor günler için yaptığınız birikim demektir. Bu birikime ihtiyaç duymamayı diliyorsunuz ancak eğer kötü bir şey olursa da hazırlıklı olmayı istiyorsunuz. Ekonomik olarak sıkıntı yaşamadığınız bu süreçte iktisadi konularda kendinizi şanslı hissetmeniz de bu birikim için size cesaret vermektedir. Eğitim konusunda daha fazla ileri gidebilmek için biriktirdiğiniz para olarak da düşünülebilir bunu ya kendiniz için yapıyorsunuz ya da çocuklarınız için. Son zamanlarda yakın çevrenizden gördüğünüz destek sizi bazen şaşırtsa da çok mutlu edecek demektir. Çünkü önemsendiğinizi ve sevildiğinizi hissediyorsunuz bu durumda tabi ki mutlu olmanız çok normal anne ve babanızla olan bazı problemlerinizi de çözüme kavuşturacağınız bir işaret olarak görülebilir.

Bu aralar yediklerine dikkat etmiyorsun. Kilo almaktasın. Eşin ile vakit geçiremiyorsun. İş hayatın yoğun gitmektedir. Fakat maddi açıdan seni bolluğa kavuşturmaktadır. Yakınından birisi rahatsızlanacak. Çabuk atlatacak. Fakat bu süreçte yanında olacak kişi sen olacaksın. Yoğun bir dönem içerisindesin. Yakında ailenize bir bebek girecektir.

İş hayatınızda yeni teklifler alacağınıza yorumlanır. Artan tekliflere mantıklı bir açıdan bakmanızda fayda var. Çünkü gelen tekliflerin çoğu sizin başarınızı hazmedemeyen bazı kişiler tarafından sunulacaktır. O yüzden tekliflere karşı biraz dikkat etmeniz gerekir. Özenli ve titiz elemeler ile önemli olan iş teklifini kabul edeceksiniz. Bir başka yorumu ise sağlığınız ile ilgili olumsuz gelişmeler ortaya çıkacağı şeklindedir. Uzun seyahatler ve geceler süren çalışmalarınıza odaklanmanız sonucu sağlığınızı ikinci plana atmış olabilirsiniz. Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir döneme girebilirsiniz; bu yüzden iş hayatınızı askıya almadan bedeninizin sesini dinlemelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git