Kahve Falında Silindir Görmek

Kahve Falında Silindir Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 846 kez okundu.

Kahve falında silindir görmek yeni bir hayata adım atmak demektir. Fal fincanında silindir gören kişi ertelediği bir hayatı yaşamaya başlar. Her veda yeni bir başlangıç demektir. Eşinizden ayrıldıysanız onsuz yeni bir başlangıca adım atabilirsiniz. Eğitim hayatınız bittiyse iş hayatına atılırsınız.

Kahve Falında Silindir Görmek Ne Anlama Gelir?falda silindir görmek

Falda silindir görmek yaşadığınız şehri iş nedeniyle terk edebilirsiniz demektir. Falında silindiri izlediğinizi gördüyseniz kendinizin isteği dışında olan olayları seyretmek zorunda kalabilirsiniz. Tepkisiz kalmak ve olanları objektif gözle izlemek size iyi gelecektir. Dostu düşmanı, iyiyi kötüyü farkedersiniz. Falında silindiri yuvarladığını gören kişi yeni kısmet bulur. Rüyayı gören bekarsa yakın zamanda bir kısmet bulacaktır. İlişkisi olanlar için evliliğe adım atmak anlamına gelir. Nişan, söz ,kız isteme gündemde olabilir. Fala bakılan kişi evliyse çocuk sahibi olacaktır. Çocuğu olanlar ise çocuklarıyla ilgili güzel haberler alacaktır.

Falda Silindir

Silindir görmek yakın çevrenizdeki insanları daha iyi tanımak anlamındadır. Kötü düşünceli insanları size zarar vermeden engelleyebilirsiniz. Kıskanç insanlardan uzak durma kararı alabilirsiniz. Gözünüz açılacak ve doğruyu yanlışı göreceksiniz. Falda silindir yapan kişi sevdiği iki kişinin mutluluğuna ortak olabilir. Yakın arkadaşının düğününe gidebilir yada sevdiği iki kişiyi tanıştırabilir. Onların mutluluğu onu da mutlu edecektir. Kahve falında silindir görmek genel olarak iyiye yorulur. Beklenilen ve ertelenen işler daha hızlı ilerlemeye başlar. Eğitim almak istediğiniz konu üzerine daha çok yoğunlaşabilirsiniz ve kendinizi geliştirmek adına seminerlere katılabilirsiniz. İş için başka şehre eğitim için gidebilirsiniz. İşinde başarılı birinden akıl alabilirsiniz.

Kahve falında silindir görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda silindir görmenin anlamı ve silindir kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git