Kahve Falında Sığır Görmek

Kahve Falında Sığır Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.116 kez okundu.

Kahve falında sığır görmek falcılar tarafından değişik şekillerde yorumlanabilir. Kahve içmek bizim kültürümüzün en güzel özelliklerinden biridir.  Kahve içtikten sonra bir de bunun falına bakma faslı vardır.  Fal fincanında görülen her şekil ayrı ayrı şeyler ifade edebilir.  Kahve falında genellikle hayvan şekilleri görmek fal sahibinin kişiliği ile ilgili ipuçları vermektedir.  Takdir ettiğiniz beğendiğiniz bir insanın varlığını işaret eder.  Her ne kadar bu kişi sizden uzak durmak istese de sonunda size karşı gelemeyecek ve aranızda bir şeyler başlayacaktır.

Kahve Falında Sığır Görmek Ne Anlama Gelir?falda sığır görmek

Falda sığır görmek hayatınızda sizi çok kısıtlayan biri olduğunu gösteriyor siz her ne kadar ona karşı gelip kendinizin de artık bir yetişkin olduğunuzu bildirseniz bile bu kişi sizi anlamıyor ve nereyse her şeyinize karışmaktan kendini alamıyor.  Tutkunu olduğunuz bir spor ya da sanat dalı gibi bir şey var siz bunu yapmak istiyorsunuz ama bu kişi buna da izin vermiyor .  Sizi kısıtlayan bu kişi eşiniz ,sevgiliniz, babanız ya da ağabeyiniz olabilir ama sonunda onun etkisinden çıkmayı başaracaksınız.

Falda Sığır

Sığır görmek bereketli bir dönem içine girdiğinizi göstermektedir.  Kısmetli ve refah bir hayat sizi bekliyor bu dönemde önünüze çıkacak olan kısmetleri iyi değerlendirmeniz gerekiyor.  Sığırın yaşı ve görünümü de oldukça önemlidir eğer sığır yaşlı ise bu durum bol kazanca delalettir eğer genç ise sürekli gelen paraya işarettir.  Hayatınızla ilgili oldukça radikal kararlar verebilirsiniz öncelikle neleri değiştireceğiniz konusuna dikkat edin.  Eğer sığırın yanında bir de onu tutan bir sahip görüyorsanız bu kişi sizin hayatınızda kazandığınız parada gözü olan biri demektir.

Kahve falında sığır görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sığır görmenin anlamı ve sığır kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git