Kahve Falında Sigara Görmek

Kahve Falında Sigara Görmek
28 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.506 kez okundu.

Kahve falında sigara görmek, çok çeşitli ve güzel anlamlara gelebilmektedir. Falda yararlı bir sembol olarak karşımıza çıkar. Rahatlayıp nefes alacağınız anlamına gelir. Dertlerin sıkıntıların son bulması huzurlu günlerin yakın olduğunu gösterir. Yaşadığınız tempolu hayattan daha sakin bir hayata geçiceğinizi işaret eder. Bu hayat sizin tüm yorgunluklarınızı alacak bu bir emeklilik, tatil vs. olabilir. Bir zafere ulaşacağınız haberi de olabilir.

Aşk hayatınızda yaşayacağınız bazı güzel gelişmelere de delalet eder. Genelde iyi bir geleceğe sahip olduğunuzuda simgeler. Elinize ulaşacak bir miktar parayı hayırlı ve mutluluk verici haberide temsil eder. Aşk hayatınızın yanında iş hayatınızda da yaşadığınız bir takım zorluklarıda geride bırakacağınız anlamına gelir. Fal fincanının dibinde çıkmışsa önceden aklına gelmiş bir fikrin farklı yönlerini keşfedip uygulamaya geçeceğini ve başarıyla sonuçlanacağı anlamına gelir. Ortadaysa üzerinden sıkıntı atacağı işaret eder. Kenarda ise iş hayatında yeni zekice bir fikir ortaya çıkarıp başarılı olacağı anlamına gelir. İçer vaziyette görmeniz sizin adınıza gerçekleşecek keyifli şeylere işaret eder. Hasta kişinin falında çıkarsa yakın zamanda kısa sürede üzerinden hastalığı atacağı anlamına gelir. Son zamanlarda sabırlı olması gerekir çünkü gösterilen sabrın sonucunda selamete erileceği ve bunun meyvelerini toplayacağı anlamına gelir. Kolay yoldan elde edilecek kazanç doğacağını gösterir. Hayırlı bir olaya veya işe vesile olarak mutlu olacağınızı işaret eder. Kişinin bulunduğu mevkiden daha üst mevkie geçeceğini bu sırada üzerine alacağı zorluk ve sıkıntıyı bir kerede üzerinden atacağı anlamına gelir. Kişi bekarsa hayırlı bir işe evli ise mala mülke işaret eder. Önünüzdeki güçlükleri atlatacaksınız. Kişinin aşk hayatında beğendiği kişi ile yakın zamanda bir beraberliği olacağını gösterir. Beklenen bir sevgili varsa ve dönmüyorsa sorunların ortadan kalkıp döneceğinin müjdesi olarak da simgelenir.

Kahve Falında Sigara Dumanı Görmek

Derin nefes alınacağına işaret eder. Uzun süredir çekilen cefanın sonuna gelindiği ve yakın zamanda derin bir oh çekip rahatlanacağının müjdecisidir. Hayatınızın bundan sonraki dönemlerinde her yapacağınız iş oldukça keyif alacağınız işler olacaktır.

Fal sahibinin karakterini de anlatır aynı zamanda. Buna göre fal sahibi, rahatına oldukça düşkün bir insan. Hayatında da sürekli bir şeyler ayağına kadar gelecek hiçbir şey için, hiçbir zaman çaba sarf etmesi gerekmeyecektir. Rahatlığı daha çok rahatlık getirecektir ömrü boyunca. Sizi üzen bir insan bir daha girmemek üzere hayatınızdan çıkacak olarak da yorumlanır. Bu kişinin yaptıkları yüzünden çok üzülmüşsünüz ve tehditleri yüzünden de bu zamana kadar üzülmeye devam etmişsiniz. Bu insan tamamen hayatınızdan çıkacak, sonsuza kadar kurtulacaksınız. Sizinle kesinlikle iletişime geçmeye çalışmayacak kadar ders alacağı bir olay yaşamış çünkü. Sabrınız sayesinde kurtuluyorsunuz sonunda. Arkadaşınızın bir işe girişeceği ve size de ortaklık teklif yorumlanır. Bu iş fırsatını oldukça iyi düşünmelisiniz. Arkadaşınızın bu planı birkaç günlük değil, uzun süre önce tasarlanmış bir plan ve bu girişeceği iş oldukça mantıklı, karlı bir iş gibi görünüyor. Bu iş konusunda çok yönlü düşünüp ona göre karar vermelisiniz. Sonu kötü görünmüyor, ya çok kazançlı çıkacaksınız bu işten ya da ne kar ne de zarar edeceksiniz. Hiçbir kayıp yaşamayacaksınız. Arkadaşınız da çok iyi, anlayışlı bir ortak olacak, arkadaşlığınız da zara görmeyecektir hiçbir şekilde.

Kahve Falında Sigara İçen Kadın Görmek

Aslında kötü yorumlanmaya açık bir pozisyondur fakat gerçek hayattaki kötü alışkanlık sembolü olan sigara falda o kadar da kötü şeylere işaret etmez aslında. Siz kendinizi sigara içerken görüyorsanız yeni fikirleriniz doğmayı bekliyor demektir. Kahve içmek ve ikram etmek bizim kültürümüzde vardır. Evimize kıymetli bir misafir geldiği zaman mutlaka ona kahve ikram etmek isteriz misafirimiz kadın olunca bir de bunun fincanı kapatması faslı var ki burası çok eğlencelidir. Fincanınızı kapattıktan sonra soğumaya bırakırsınız ve açtığınızda o fincan size çok şeyler anlatabilir. Eğer fal başka birine aitse bu kişiye güzel bir haber geleceği anlamına gelir. Fal sahibinin hayatında yeni planlar etkili olacak ve olmasını çok istediği bazı şeyler tek tek gerçekleşecektir. Umutsuzluk devri sona erdi ve istediği huzurlu yaşama sahip olabileceksiniz. Hayatta başıma gelmez diye düşündüğünüz bir konunun başınıza gelmesidir. Bazen yararlı şeyler de olur şimdi onların ilkini yaşamaya başlayabilirsiniz. Önünüzde güzel ve aydınlık günler var hayata geçireceğiniz çılgın fikirleri tam da dile getirme ve artık gerçekleştirme vakti gelmiştir buna dikkat edin. Sevdiklerinizle aranız düzelecek ve kendinize yeni arkadaşlıklar da edineceksiniz. Ekonomik olarak sıkıntılarınız hemen hemen son bulacak gibi her ne kadar kendinize güveniniz azalmış olsa bile yeni projeleriniz sayesinde çok güzel paralar kazanacaksınız lütfen kendi gücünüzün farkında olun ve kendinizi sevin aksi takdirde insanların da sizi sevmesi ve saygı duyması biraz zor olabilir.

Kahve Falında Sigara İçen Adam Görmek

Senin için her şey ne kadar güzel bir şekilde gidiyor olsa bile en son zamanlar içerisinde hem işlerin hem de ailen için kendini bir hayli yormuş olmandan dolayı da kapını çalmak üzere olan küçük çaplı hastalıklara da işaret etmektedir. Senin için artık her ne şekilde olur ise olsun tatil vaktinin geldiğini gösterir iken eğer kendine dikkat etmeyi tercih etmez isen de aslında oldukça küçük çaplı olan bu sağlık sorununun seni bir hayli zorlayacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen de artık sürekli bu dünyanın daha iyi bir yere gelmesi için ya da ailen her an daha da mutlu olabilsin diye kendini bu kadar yormak için en ufak fırsatlarda bile kendine vakit açmayı tercih etmelisin. İster yakın olan bir yerde sadece kafa dinlemeyi tercih et ister isen de oldukça uzak olan yerlere tek başına giderek kendine gel ama kendine gelmek için bir şeyler yapman gerekiyor olduğuna da işaret etmektedir.

Senin için insanların hayatında yer alan mutluluklar kadar eğer kendi mutlulukların ön planda yer alıyor olsaydı işte o zaman sen de daha mutlu olan biri olabilirsin. İş hayatında da o kadar mutlu olan günlere sahip olabileceksin ki işte bunun için biraz da olsa kendine vakit ayırman yeterli olacaktır.

Kahve Falında Kül Tablası Görmek

Aklınızda olan ve zihninizi karıştıran bir mevzu hakkında uzun süre kararsız kalacağınızı ve bu süreçte ne yapacağınızı bilmez bir hale geleceğinizi ifade eder. Kirli ve hoş olmayan bir durumu gözler önüne serer. Bu nedenle kararlarınızı hayata geçirme aşamasında oldukça dikkatli davranmalı, bu kararın kendinizin yanı sıra yakın çevrenize vereceği zarar ve karı bir kez daha düşünmeniz gerekmektedir.

Kullanım alanı itibari ile kokan bir materyal olan bu nesne sıkıntılı ve kritik bir döneme geçişin sinyallerini vermektedir. Fincanın dip kısmında belirmiş durumda ise, bu kötü ve sıkıntılı dönemi atlattığınızı gösterir. Bu dönemin sizde bırakmış olduğu bir takım maddi ve manevi zararlar hala kendisini gösteriyor olsa da, sonunda zafer sizin olmuş ve bu dönemi bir şekilde atlatmışsınız demektir. Ancak fincan ağzına doğru kendini göstermiş ise, hazırlıklı olun. Biraz evvel bahsettiğimiz sıkıntılı döneme girmenize ramak kalmış ki ekonomik durumunuza yönelik biraz tasarruf ve yaşamınıza yönelik vereceğiniz doğru kararlar ile bu dönemin oluşumunu engelleyebilirsiniz. Kişiler arası husumet, fesatlık ve dedikoduyu da simgeleyebilmektedir. Yapacağınız en güzel şey kül tablasını boşaltmak, art niyetli olduğunu hissettiğiniz insanlardan çevrenizi temizlemektir.

Kahve Falında Tütün Görmek

Usta bir fal yorumcusunun yeteneklerine ihtiyaç duyan bir figür olarak değerlendirilir. Tek başına çıkmışsa bu falı değerlendirmek çok zordur. Olacak şeyler genellikle falın yanındaki diğer simgelerle anlaşılır. Genellikle yanık haliyle çıkar, kül olmuş parçaları görülür. Bu parçalar sizin dertlerinizin simgesidir. Ne kadar çok yanık parça varsa dertleriniz o kadar azalmıştır. Yanacak olanlar ise daha çekeceğiniz çileleri simgeler. Çok acı çektiğinizi ama bu acıların bir gün son bulacağını gösteren bir falınız var demektir.

Her şeyden önce, kötü bir davranışta bulunduğunuzu anlatır. Bu kötü hareketinizin yaratacağı şeyler falınızda çıkmaktadır. Bu davranışınızla çok sayıda sizi seven kişiyi üzmüş olabilirsiniz, eğer sigara içinde çıkmışsa bu anlama gelir. Bu sigarayı içen kişi sizseniz sizin hatanızı düzeltmek için uğraşacağınız ve hatalarınızın bedelini de ödeyeceğiniz anlamına gelir. Zor zamanlarla dolu günler olduğuna dair yorum yapılır. Ancak bu günlerden daha olgun ve daha bilge olarak çıkacaksınız demektir.

Saygı duyduğunuz sevdiğiniz bir arkadaşınız ile tartışmaya gireceksiniz. Küslükler yaşanacaktır. Fakat çabuk aranız düzelecektir. İlişkiye devam ettiğiniz kişi ile evlilik adımları atmaktasınız. Bu süreç sizi yoracak. Ama bunlar tatlı yorgunluklar. Maddi açıdan bu yönde zorlanacaksınız. İş hayatında olumlu yönde gitmeye devam etmektedir.

Kahve Falında Puro Görmek

Kişinin çok uzaklardan gelecek bir tanıdığının yakın bir zamanda o kişiye hava atacak bir biçimde onu hiçe sayacağını gösterir. Bu kişi çok yakınından biri değildir. Çok eskilerden tanışmışlardır ama hatırlaması bile güçtür. Kişinin çevresine tekrar girdiğini anlaması öncelikle uzun sürer. Ama kişinin bağlantıları çok fazladır ve insanı hayrete bırakacak kadar kişiyi kendine hayran bırakmakta üstüne yoktur. Çok basit olayları hep kendine pay biçerek anlatır.

İnsana aynı zamanda detaylarda boğulacağının haberini verir. Üstüne alacağı bir görevi başarıyla yerine getirmek isteyen kişi her türlü detaya istemeden takılı kalır ve çok uzun süre meşgul olmak zorunda kalır. Bu bir nesneyse renginden kumaşına, dokumasından ağırlığına her şeyi düşünür. Kişi kendisi de bu durumun farkındadır ama ne yapacağını bilemez. Uzun vadede bu durum çözülecektir ve kişinin içi rahatlayacaktır. Bu süreçte yakınındaki bir akrabası ona büyük destek verecektir ve detaylardan kurtulmada çok katkısı olacaktır. Bu insanı çevresinden ayırmamakta fayda vardır.

Huysuz bir ihtiyar olmaktan korkuyorsunuz fakat etrafınızdakiler sizi çok sevimli ve sakin buluyor. Bu dönemde boşanmanızın ne kadar da yanlış bir karar olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Geri dönüşü olmayan şeyler için canınızı sıkmayı bırakın ve geleceğe odaklanın. Size ihtiyacı olan insanlar var ve yardımlarınız onları ayakta tutacak. Ayrıca fikirleriniz evlatlarınıza ilham veriyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git