Kahve Falında Sigara Dumanı Görmek

Kahve Falında Sigara Dumanı Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.182 kez okundu.

Kahve falında sigara dumanı  görmek, derin nefes alınacağına işaret eder. Uzun süredir çekilen cefanın sonuna gelindiği ve yakın zamanda derin bir oh çekip rahatlanacağının müjdecisidir bu sigara. Hayatınızın bundan sonraki dönemlerinde her yapacağınız iş oldukça keyif alacağınız işler olacaktır.

Kahve Falında Sigara Dumanı Görmek Ne Anlama Gelir?falda sigara dumanı görmek

Falda sigara dumanı görmek fal sahibinin karakterini de anlatır aynı zamanda. Buna göre fal sahibi, rahatına oldukça düşkün bir insan ve rahatını her şeyin üstünde tutabilecek biri. Rahatı için her şeyden vazgeçebilir. Hayatında da sürekli bir şeyler ayağına kadar gelecek hiçbir şey için, hiçbir zaman çaba sarf etmesi gerekmeyecektir. Rahatlığı daha çok rahatlık getirecektir ömrü boyunca. Sizi üzen bir insan bir daha girmemek üzere hayatınızdan çıkacak olarak da yorumlanır faldaki sigara figürü. Bu kişinin yaptıkları yüzünden çok üzülmüşsünüz ve tehditleri yüzünden de bu zamana kadar üzülmeye devam etmişsiniz. Bu insan tamamen hayatınızdan çıkacak, sonsuza kadar kurtulacaksınız. Sizinle kesinlikle iletişime geçmeye çalışmayacak kadar ders alacağı bir olay yaşamış çünkü. Sabrınız sayesinde kurtuluyorsunuz sonunda.

Falda Sigara Dumanı

Sigara dumanı görmek, arkadaşınızın bir işe girişeceği ve size de ortaklık teklif yorumlanır. Bu iş fırsatını oldukça iyi düşünmelisiniz. Arkadaşınızın bu planı birkaç günlük değil, uzun süre önce tasarlanmış bir plan ve bu girişeceği iş oldukça mantıklı, karlı bir iş gibi görünüyor. Bu iş konusunda çok yönlü düşünüp ona göre karar vermelisiniz. Sonu kötü görünmüyor, ya çok kazançlı çıkacaksınız bu işten ya da ne kar ne de zarar edeceksiniz. Hiçbir kayıp yaşamayacaksınız. Arkadaşınız da çok iyi, anlayışlı bir ortak olacak, arkadaşlığınız da zara görmeyecektir hiçbir şekilde.

Kahve falında sigara dumanı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında sigara dumanı görmenin anlamı ve sigara dumanı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git