Kahve Falında Sıçan Görmek

Kahve Falında Sıçan Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.092 kez okundu.

Kahve falında sıçan görmek bazı düşmanlıklar olarak yorumlanır ve fal sahibi uyarılmalıdır. Çevremizde her zaman bizi çekemeyen insanlar vardır. Bu insanlar gündeme gelebilir. Bu kişi sizin biraz canınızı sıksa da siz umursamamalısınız. Bu tarz insanlar çevrenizde her zaman olacaktır. Onları önemsemediğiniz takdirde sizin canınızı sıkmayacaktır. Sıçanı kovaladığınızı görmek kendisini rahatsız eden kişileri etkisiz hale getirmek olarak yorumlanır. Gereken cevabı alacaklardır ve sizinle uğraşmaktan vazgeçecektir.

Kahve Falında Sıçan Görmek Ne Anlama Gelir?falda sıçan görmek

Falda sıçan görmek etrafındaki nesnelere göre de yorumlanabilir. Mesela fincanda birinin sıçanı öldürdüğünü görmek, size düşmanlık yapmak isteyen kişiden uzaklaşmanız demektir. Sizin enerjinizi düşüren kişiyi farkedeceksiniz ve o kişiyle aranıza mesafe koyacaksınız. Falda siyah sıçan gören kişi bazı yalanları yakalayabilir. Yakınınızda bulunan kişinin söylediği yalanları farkedebilirsiniz ve bu yalanları ortaya çıkarabilirsiniz. Kahve falında sıçanı eline alan kişi güçlü bir döneme girecektir. Tüm olumsuzlukları aşacaktır ve istediği makama gelecektir.
İş hayatında kariyer yapmak isteyen adım adım merdivenleri çıkacaktır. Ağır ağır ilerlese de başarıya ulaşacaktır. Özel hayatında evlenmek isteyen kişi evleneceği kişiyle karşılaşabilir, evlenmek için bazı adımlar atabilir. Güzel bir ilişkisi olan kişi söz yada nişan merasimi yapabilir. Kız isteme söz konusu olabilir. Kahve falında sıçandan korkan birini görmek temkinli davranma kararı almak anlamındadır.

Falda Sıçan

Sıçan görmek fal sahibine bazı teklifler gelecektir, her teklifi değerlendirip en güvenli seçeneği tercih edebilirsiniz demektir. Güvenliğinize önem vereceğiniz bir dönemdir. Sonunu görmediğiniz bir yola girmek istemeyebilirsiniz. Sonradan mutsuz olacağıma şimdi başlamasın düşüncesinde hareket edebilirsiniz. Güvenliğinizi tehdit eden ortamlardan ve kişilerden uzak duracaksınız ve huzuru bulacaksınız.

Kahve falında sıçan görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sıçan görmenin anlamı ve sıçan kahve falı yorumu.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git