Kahve Falında Sepet Görmek

Kahve Falında Sepet Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.594 kez okundu.

Kahve falında sepet görmek, birikim yapmak olarak yorumlanır ve çok akıllıca adımlar atacak demektir. İçine bir şey koyduğunuzu görürseniz maddi yada manevi olarak birikim yapacağınızı anlatır. İçine ekmek koyarsanız helal para biriktirirsiniz. Altın koyduğunuzda dolaylı yoldan gelecek paraları biriktirmek anlamına gelir. Taşırsanız birikimlerinizi bir yere bağlama kararı alırsınız. Yeni bir ev yada araba alırsınız. Paranızı dövize yatırırsınız. Yatırımlık arsa alabilirsiniz. Altın hesabı açıp bankayla ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. Bankanın kasasından yararlanabilirsiniz.

Eğer altı delik ise biriktirdiğiniz paranızı harcayacağınız anlamına gelir. Uzun zamandır biriktirdiğiniz paraları bir anda harcayabilirsiniz. Hesapta olmayan bazı ödemeler çıkabilir. Sepet diken kişi başkasına yardımcı olacaktır. Birisi sizden yardım isteyebilir ve bu durumda siz kayıtsız kalamazsınız. Maddi ve manevi olarak yardımcı olursunuz.  Yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Eğitim amacıyla yurt dışına gidilebilir. Eğer mavi ise denizle ilgili bir yolculuk söz konusudur. Kısa zamanlı bir tura çıkabilirsiniz. Gemilerle ilgili bir eğitim söz konusu olabilir. Kaptanlık için sıvana girebilirsiniz. Tepenizde taşıdığınızı görüyorsanız bazı sorumlulukları üstünüze alabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ve riskleri göze alabilir. Diken kişi ise kredi çekebileceği anlamına gelir. Borçları için bazı maddi kaynaklar bulabilir. Yakın birinden borç para alabilir ve taksit taksit ödeyebilir. Devrilmiş ise küçük sakarlıklar yapabilirsiniz. Evinizde küçük eşyalarınızla arızalanmalar olabilir. Koluna takan kişi güzel bir amaç için adım atacaktır. Evlilik kararı alabilir yada aklından bu tarz fikirler geçirebilir.

Kahve Falında Çamaşır Sepeti Görmek

Zor günlerin geride kaldığını gösterir. Hayatınızda hem maddi hem manevi anlamda büyük zorlukların ardından gelecek ferah günlerin habercisidir. Uzun zamandır borç içinde kıvrananlar için tüm borçlarını ödemek ve hayırlı kazançlarla hayatına devam etmek demektir. İş anlamında da büyük başarılar ve bol kazançlar elde etmektir. Kazancınız sayesinde ihtiyacı olanlara yardım edecek ve böylece sizde bereket içinde yaşayacaksınız. Zor zamanınızda size yardım eden insanlara onların zor zamanlarında yardım etme fırsatınız olacak.

Oldukça iyi anlamlar taşır. Hayatınızda temizliğin, berraklığın ve mutluluğun hakim olmasıdır. Oldukça sakin ve çalkantıdan uzak günler geçirmektir. Sürekli dolaşan ve bir türlü nereye ait olduğuna karar veremeyenler için belli bir yere ait olmak, kendisini seven insanlarla tanışmaktır. Aşk hayatınızda bir takım olumlu değişiklikler olabilir. Sevgilinizi ya da eşinizle uzun bir süreci kavgalarla, tatsızlıklarla ve birçok olumsuzlukla geçirdikten sonra durağan, sakin ve uyum içinde zamanlara adım atıp eski mutlu düzeninize geri dönebilir, aşk tazeleyebilirsiniz.

Seni çok iyi anlayacak ve sana büyük destekte bulunacak birisi ile tanışacaksın. Attığın her adım seni başarıya götürecektir. Refah dolu bir hayatın olacak. Mutluluk kapılarını sana doğru açıyor. En kısa zamanda eline yüklü para geçecek. İş hayatında her geçen gün tebrikler alacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git