Kahve Falında Sepet Görmek

Kahve Falında Sepet Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.192 kez okundu.

Kahve falında sepet görmek birikim yapmak olarak yorumlanır ve fal sahibi çok akıllıca adımlar atacak demektir. Sepetin içine bir şey koyduğunuzu görürseniz maddi yada manevi olarak birikim yapacağınızı anlatır. Sepetin içine ekmek koyarsanız helal para biriktirirsiniz. Sepetin içine altın koyduğunuzda dolaylı yoldan gelecek paraları biriktirmek anlamına gelir. Sepeti taşırsanız birikimlerinizi bir yere bağlama kararı alırsınız. Yeni bir ev yada araba alırsınız. Paranızı dövize yatırırsınız. Yatırımlık arsa alabilirsiniz. Altın hesabı açıp bankayla ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. Bankanın kasasından yararlanabilirsiniz.

Kahve Falında Sepet Görmek Ne Anlama Gelir?falda sepet görmek

Falda sepet görmek eğer sepetin altı delik ise biriktirdiğiniz paranızı harcayacağınız anlamına gelir. Uzun zamandır biriktirdiğiniz paraları bir anda harcayabilirsiniz. Hesapta olmayan bazı ödemeler çıkabilir. Sepet diken kişi başkasına yardımcı olacaktır. Birisi sizden yardım isteyebilir ve bu durumda siz kayıtsız kalamazsınız. Maddi ve manevi olarak yardımcı olursunuz.  Kahve falında sepeti taşıdığını görmek yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Eğitim amacıyla yurt dışına gidilebilir. Eğer mavi bir sepet taşıyorsanız denizle ilgili bir yolculuk söz konusudur. Kısa zamanlı bir tura çıkabilirsiniz. Gemilerle ilgili bir eğitim söz konusu olabilir. Kaptanlık için sıvana girebilirsiniz. Sepeti tepesinde taşıdığınızı görüyorsanız bazı sorumlulukları üstünüze alabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ve riskleri göze alabilir.

Falda Sepet

Sepet görmek veya sepet diken kişi görmek kredi çekebileceği anlamına gelir. Borçları için bazı maddi kaynaklar bulabilir. Yakın birinden borç para alabilir ve taksit taksit ödeyebilir. Devrilmiş bir sepet gördüyseniz küçük sakarlıklar yapabilirsiniz. Evinizde küçük eşyalarınızla arızalanmalar olabilir. Falda sepetini koluna takan kişi güzel bir amaç için adım atacaktır. Evlilik kararı alabilir yada aklından bu tarz fikirler geçirebilir.

Kahve falında sepet görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sepet görmenin anlamı ve sepet kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git