Kahve Falında Şeker Görmek

Kahve Falında Şeker Görmek
18 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.572 kez okundu.

Kahve falında şeker görmek, çevreniz tarafından çok sevilen ve grup etkinliklerinde aranan isimlerden biri olduğunuz anlamına gelir. Arkadaşlarınız tarafından çok seviliyorsunuz. Onların bu sevgisi; sizin sıcakkanlı ve iyi niyetli olduğunuzdan kaynaklanıyor. Kişiliğinizin temel taşları sayesinde girdiğiniz ortamın ilgi odağı oluyorsunuz ve bu durum sizi memnun ediyor. Ancak fesatlık çeken arkadaşlarınız, ilgi odağı oluşunuzu kıskanıyor. Aşk hayatınızın mükemmel olduğuna da işaret eder. Sevgiliniz ya da eşiniz ile farklı ortamlarda bulunuyor ve her girdiğiniz ortamda kıskanç gözlerin hapsine giriyorsunuz. Aranızdaki uyum sayesinde üçüncü kişileri görmezden gelerek mutluluğunuza mutluluk katıyorsunuz. Fal tabağının kenarında beliren şeker ise geleceğin çok daha parlak olması demektir.

Hasta olan bir tanıdığınızın iyileştiğine delalettir. Tanıdığınızdan gelecek bu önemli gelişme ile moraliniz düzelecek ve yakın zamanda yapacağınız ziyaret ile tanıdığınızın da moralini yükselteceksiniz. Bir diğer anlamı, zamansız gelen ziyaretçi şeklinde de yorumlanabilir. Ziyaretçinin geldiği vakit, sizin için uygun olmayacak ve manevi açıdan çöküntü yaşayacaksınız. Ancak kısa sürede kendinizi toplayacak ve gelen eleştirilere karşı kendinizi savunacaksınız. Geçmişteki problemleri yeniden kurcalama niyetinde olan bu ziyaretçiye tekrardan güvenmemeli ve ona karşı tedbirler almalısınız.

Genellikle kendi içsel yolculuğunuzla ve kişiliğinizle ilgilidir. Sizin kişiliğinize dair ipuçları vermektedir. Kendi içinize kapanık ve melankolik bir yapınız olabilir, ancak hayatınızda ilk olarak bu yapınızın meyvelerini toplayacaksınız. Çünkü, gözlem yeteneğiniz çok güçlü ve birçok alanda bu özelliğinizi kullanabilecek ve hayatınızı değiştirebileceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise, eğitim alanında ne hedeflediyseniz, küçük çaplıda olsa bu hedefinizi gerçekleştireceksiniz ve bu başarınızdan sonra, başarı peşinden koşacak ileride çok iyi yerlere geleceksiniz. Eğitim alanınızda ki tereddütleri artık geride bırakmanızın zamanı geldi. Çünkü, başarılı ve güzel bir yaşam sizi bekliyor. Yakın dönemde, artık emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Kahve Falında Bayram Şekeri Görmek

Kahve falında bayram şekeri görmek, senin için en sevindirici olan haberlerin de kısa süre içerisinde gelecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen hayatın her alanında daha çok sanki acı çekmek için gelmiş gibi olman yani düşünüyor olmana rağmen bunun aksine sen bu hayatın en güzel anlarını yaşamak için de gelmiş olan biri olduğuna da işaret etmektedir. Sen her ne kadar insanlar arasında her an kendini böyle dışlanıyor ya da oldukça zorlanıyor olan biri olarak görüyor olsan bile bu durum alsında o karşında yer alan kişilerin ya karakter adına pek de bir şeye sahip olmadıkları için ya da karakterleri tam anlamı ile yerine oturmadığı için olmaktadır. Sen bu durumun bir an önce farkına varmayı tercih eder ve insanların bu tavırlarından biraz daha etkilenmek yerine kendin için en doğru olan şeyleri yapmayı tercih eder isen acı çekmek yerine daha da mutlu olan anlara da sahip olabileceksin.

Sana gelecek olan bir hediyeyi ve bu hediye ile de tüm dünyalara sahip olacak kadar çok mutlu olacağına da işaret etmektedir. Sen ise bu anda sadece kendin mutlu olmak yerine hayatında olan herkes ile bu durumu paylaşmayı istiyor olmandan dolayı da herkes ile sevincini paylaşmayı tercih edeceksin. Senin bu durumun sayesinde de sen her an sevilen bir insan olarak hayatına devam edeceksin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git