Kahve Falında Sehpa Görmek

Kahve Falında Sehpa Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 878 kez okundu.

Kahve falında sehpa görmek, bir mevkiyle ilgili konularda yoğunlaşacağınıza işarettir. Bu devletle ilgili bir işi temsil eder yada iş yeriniz ile ilgili konuları kapsayabilir. Fal fincanında sehpanın kırıldığını gördüyseniz devletle ilgili bir işte bazı aksaklıklar olacağını gösterir. Bir iş için için vereceğiniz bir dosyada eksiklikler olabilir. Yanlış düzenlenmiş bir dosya sizi uğraştırabilir. Eğitimle ilgili bazı başvurularınız olacaksa hiç hesapta olmayan bazı aksilikler oluşabilir. Hazırladığınız evraklar eksiktir ve kayıt işlemleri ertelenebilir.

Kahve Falında Sehpa Görmek Ne Anlama Gelir?falda sehpa görmek

Falda sehpa görmek çok değişik şekillerde de yorumlanabilir. Mesela sehpayı önüne çeken biri bir kamu kuruluşunda işe girebilir. Kamu kuruluşlarıyla ilgili konularda istediği olumlu cevapları alabilir. Bir mahkeme söz konusuysa davayı kazanabilir ve tazminat alabilir. Boşanma davası açan biri boşanabilir. Daha önceden sonuçlanan bir davanın kağıdı elinize ulaşabilir. Eğer sehpayı önüne çektiğini ve ayaklarını yada ellerini sehpanın üstüne koyduğunu görüyorsanız garanti bir işe girebilirsiniz. Planladığı bir projeyi hayata geçirebilir ve bu projede başarılı olur. Uzun zamandır ertelediği bir hayalini gerçekleştirebilir ve manevi olarak kendini huzurlu hissedebilir.

Falda Sehpa

Sehpa görmek veya sehpaya koyulan yiyeceklerin düştüğünü görmek bu dönemde sabırlı olmayı öğrenmeye işaret eder. Sabırlı olmak her zaman insana kazandırır. Bu dönem sizi sıksa da sonunda büyük bir ödül olduğunu unutmayın. Sondaki ödüle kavuşunca zorlu geçen günleri hemen unutacaksınız. Sehpanın üstüne koyulanların kaydığını gören kişi bu dönemde bol bol alışveriş yapabilir. Evine yeni bir eşya alabilir. Uzun zamandır isteyip de yaptıramadığı dekorasyon işine el atabilir. Hayatında yenilikler yaratabilir.

Kahve falında sehpa görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sehpa görmenin anlamı ve sehpa kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git