Kahve Falında Saz Görmek

Kahve Falında Saz Görmek
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.785 kez okundu.

Kahve falında saz görmek, genel itibari ile yaşayacağınız mutlu ve huzurlu günlerin habercisidir. Kendi başınıza gelecek olan veya bir yakınınızın başına gelecek olan mutlu olaylar ile huzurlu zamanlar geçireceksiniz demektir.

Hastalar için şifaya, maddi sıkıntılar için borçlarından ve sıkıntılarından kurtulmaya, eşi ve ailesi ile sıkıntılar yaşayanlar için bunların son bulmasına, bebek bekleyen aileler için yakın zamanda bir bebeğe kavuşmaya ya da terfi ve başarı için çabalayanların istediğine kavuşmasına işarettir. Hayırlı olayların ve hayırlı günlerin habercisidir. Yer aldığı konuma ve çıkan şeklin büyüklüğüne göre anlamı değişebilmektedir. Eğer bekâr ise, yakın bir zamanda hayırlı birisi ile karşılaşacağına ve bu kişi ile kuracağı birliktelik neticesinde mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına işarettir. Bu kişi ile kurduğu yuva ona mutluluk, huzur ve dolayısı ile sağlığı da getirecektir. Falına bakılan kişi evli ise, o aileye gelecek olan bir bebeğin habercisi olabilir. Aynı zamanda aile içinde eşinizin, sizin ya da çocuğunuzun kazanacağı bir başarı haberi demektir. Aile içinde veya o hane içinde yapılacak olan bir kutlamanın da işaretidir. Bu kutlama bir nişan, düğün töreni olabileceği gibi, bebek kutlaması, bir terfi kutlaması da olabilir. Yaşadığı ev içinde bir hasta var ise, bu hastanın rahatsızlıklarının son bulmasına, şifa bulup iyileşmesine işarettir. Tüm bunların yanı sıra yakın çevrenizde yaşayan birinin mutluluğunu da işaret ediyor olabilir. Onun alacağı mutlu haberler ya da yaşayacağı sevinçli gelişmeler ile siz de mutlu olacaksınız ve onun mutluluğuna ortak olacaksınız demektir.

Kahve Falında Saz Çalan Adam Görmek

Kötü bir dönemden geçiyor olsan da yaşadığın acılar seni tahmininden fazla olgunlaştırmış durumda. Sanki eski vurdumduymaz sen gitmiş yerine kararlı ve cesaretli bir adam gelmiş gibi. İleriye yönelik planlarında duygularını bir kenara bırakarak mantık çerçevesinde hareket edeceksin. Kimi için senin yaşamın adına analiz yaparken umutsuz yarınlarının olacağı düşünülse de, kimin ne söylediğine kulak asma derim.

Çok sevineceğiniz müjdeli haberler alacağınıza dalalet eder. Geçmiş yıllarda çok sıkıntılı süreçlerden geçmiş olabilirsiniz. Ama artık o günler geride kaldı. Eskiden olduğu gibi mutlu, huzurlu günlerinize geri döneceksiniz. Her şeyin zamanla yoluna gireceğine işarettir. İstediğiniz ve dilediğiniz her şey gerçekleşecek, ancak kendinize biraz zaman tanımalısınız. Çünkü istediğiniz şeylerin gerçekleşmesi için şartların biraz olgunlaşması gerek. Ne demişler geç olsun da güç olmasın değil mi? Falda eğer şekli görmek özellikle de, yeni bir aşkı simgeler, Yeni ve tutkulu başlayan bu ilişkinizi evlilikle taçlandıracaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git