Kahve Falında Sayı Görmek

Kahve Falında Sayı Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.484 kez okundu.

Kahve falında sayı görmek görülen sayıya göre farklılık göstermektedir. Fal fincanında görülen her rakamın farklı bir anlamı vardır. Rakamların anlamlarını bildikten sonra gördüğünüz sayının ne anlama geldiğini çözebilirsiniz. Örneğin falınızda 15 sayısını gördüyseniz 1 ve 5 rakamının anlamlarını birleştirdiğinizde falın anlamını öğrenmiş olursunuz. Bazı sayılar ise sizin hayatınıza özel sayılardır. Çocuğunuzun doğum günü olabilir, sizin yaşınız olabilir, evlenme yıl dönümünüzün sayıları olabilir. Bu tür özel sayıları farklı değerlendirmek gerekir. Şimdi 0 dan 9 a kadar rakamların anlamlarını belirtelim.

Kahve Falında Sayı Görmek Ne Anlama Gelir?falda sayı görmek

Falda sayı görmek çok farklı manalara gelebilmektedir. Örneğin falında 1 gören kişi liderlikle ilgili konularla ilgilenecektir. İş yerinde işlerin başında sorumlu olabilirsiniz. Bir dernekte sizin başkan olmanızı isteyebilirler. Yaptığınız bir işte liderlik vasiflarına sahip olabilirsiniz. Bazı sorumlukların alınacağına işarettir. Falında iki gören kişi kararsızlık yaşayabilir yada biraz yorgunluk hissedebilir. Çok sıkıntılı bir dönemden çıktıktan sonra kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Bu dönemde tatil iyi bir tercihtir. 3 sayısı zorlukları kendi gücünüzle tırmanacağınızı ve başarıyı yakalayacağınızı temsil eder. 4 rakamı korunma ihtiyacınızı temsil eder. Yeni bir eve taşınabilirsiniz, bazı yatırımlar yapabilirsiniz. Güvenliğinizi düşüneceğiniz anlamına gelir. 5 sayısı dinlenme anlamındadır. Hiçbir şey yapmadan sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Falda Sayı

Sayı görmek bazen belirli bir vakti anlatsa bile genellikle fal sahibi hakkında karakteristik bilgiler verir. Mesela 6 rakamını görmek, bazı kıskançlıklarla karşılaşmak anlamına gelir. Herkesin çevresinde çekemeyen insanlar vardır, onları yok saymak ve umursamamak en güzel yöntemdir. 7 sayısı devlet kapısıdır, devletle ilgili bazı işlemler yapabilirsiniz. 8 sayısı sevgiyi işaret eder. Yakın zamanda güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 9 rakamı sizden büyük birinin düşüncelerine önem vermenizi işaret eder. 0 ise çevrenizdeki kişilerin dertleriyle ilgileneceğiniz anlamına gelir.

Kahve falında sayı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sayı görmenin anlamı ve sayı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git