Kahve Falında Sarmaşık Görmek

Kahve Falında Sarmaşık Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.743 kez okundu.

Kahve falında sarmaşık görmek uzun yolculuk olarak yorumlanır. Fal fincanında sarmaşık gören kişi tek başına değil de birkaç kişiyle uzun bir yolculuk yapabilir. Tren yolculuğu yapabilirsiniz yada otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. Uzun yolculukta bazı yerlerde dinlenebilir daha sonra yolculuğa devam edebilirsiniz. Birkaç haftalık tatil planınız olabilir. Uzak ve görmediğiniz yerleri görme isteği duyabilirsiniz.

Kahve Falında Sarmaşık Görmek Ne Anlama Gelir?falda sarmaşık görmek

Falda sarmaşık görmek çok değişik manalara da gelebilir. Örneğin sarmaşık dikildiğini görmek yeni bir işe başlamak anlamına gelir. İş başvurusu yaptıysanız bu dönemde olumlu dönüş yapabilirler. İş için güzel haberler hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir. Maddi sıkıntılarımızdan kurtulabiliriz. Falda sarmaşık elleyen kişi ve evine sarmaşık diken kişi evinde mutluluk yaşayacaktır. Evinde eşinizle ve çocuklarınız huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz, eğlenceli toplantılar olabilir. Çocuklarınız başka şehirden gelerek size sürpriz yapabilir, beraber yemek yiyebilirsiniz. Torunlarınızı sevebilirsiniz, torunlarınızla oyun parkında vakit geçirebilirsiniz. Yeni evliyseniz eşinizle özel anlar yaşayacağınız etkinlikler söz konusudur. Beraber romantik bir yeme yiyebilirsiniz, sinemaya gidebilirsiniz.
Kahve falında sarmaşığı sökmek şehir değişikliği yapmak anlamındadır. Tüm düzeninizi bozabilir ve başka şehirde yaşama kararı alabilirsiniz. Başka bir şehirden iş teklifini biraz düşündükten sonra kabul edeceksiniz.

Falda Sarmaşık

Sarmaşık görmek evinizi toplayıp, tüm düzeninizi değiştirip bambaşka bir hayat yaşamaya başlayabilirsiniz demektir. Bu radikal kararı almak için bir süre düşünebilir ve doğru kararın değişim olduğuna karar vereceksiniz. Yeni kişilerle tanışma söz konusudur. Yeni tanıştığınız kişiler o şehre alışmanız için bazı yardımlarda bulunabilir. Ev tutma ve iş yerine alışma süresinde sizin yanınızda olacak birkaç kişinin size çok faydası olacaktır.

Kahve falında sarmaşık görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sarmaşık görmenin anlamı ve sarmaşık kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git