Kahve Falında Sarmaşık Görmek

Kahve Falında Sarmaşık Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.974 kez okundu.

Kahve falında sarmaşık görmek, uzun yolculuk olarak yorumlanır. Tek başına değil de birkaç kişiyle uzun bir yolculuk yapabilir. Tren yolculuğu yapabilirsiniz yada otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. Uzun yolculukta bazı yerlerde dinlenebilir daha sonra yolculuğa devam edebilirsiniz. Birkaç haftalık tatil planınız olabilir. Uzak ve görmediğiniz yerleri görme isteği duyabilirsiniz.

Çok değişik manalara da gelebilir. Örneğin dikildiğini görmek yeni bir işe başlamak anlamına gelir. İş başvurusu yaptıysanız bu dönemde olumlu dönüş yapabilirler. İş için güzel haberler hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir. Maddi sıkıntılarımızdan kurtulabiliriz. Elleyen kişi ve evine sarmaşık diken kişi evinde mutluluk yaşayacaktır. Evinde eşinizle ve çocuklarınız huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz, eğlenceli toplantılar olabilir. Çocuklarınız başka şehirden gelerek size sürpriz yapabilir, beraber yemek yiyebilirsiniz. Torunlarınızı sevebilirsiniz, torunlarınızla oyun parkında vakit geçirebilirsiniz. Yeni evliyseniz eşinizle özel anlar yaşayacağınız etkinlikler söz konusudur. Beraber romantik bir yeme yiyebilirsiniz, sinemaya gidebilirsiniz. Sökmek ise şehir değişikliği yapmak anlamındadır. Tüm düzeninizi bozabilir ve başka şehirde yaşama kararı alabilirsiniz. Başka bir şehirden iş teklifini biraz düşündükten sonra kabul edeceksiniz. Evinizi toplayıp, tüm düzeninizi değiştirip bambaşka bir hayat yaşamaya başlayabilirsiniz demektir. Bu radikal kararı almak için bir süre düşünebilir ve doğru kararın değişim olduğuna karar vereceksiniz. Yeni kişilerle tanışma söz konusudur. Yeni tanıştığınız kişiler o şehre alışmanız için bazı yardımlarda bulunabilir. Ev tutma ve iş yerine alışma süresinde sizin yanınızda olacak birkaç kişinin size çok faydası olacaktır.

Maddi açıdan çekilen sıkıntıların son bulması ve hiç beklenilmeyen bir yerden fal sahibinin eline ulaşan yüklü bir miktarda para olarak ifade edilmektedir. Son zamanlarda dikkatsiz davrandığı harcamaların acısını önümüzdeki günlerde bir hayli çekecektir. Ancak endişe etmeye gerek yok! Çünkü kişinin eline ulaşacak olan yüklü miktardaki parayı temsil etmektedir. Bu para fal sahibinin hiç beklemediği bir yerden veya hiç beklemediği birisi aracılığı ile eline ulaşacaktır. Dikkatli harcadığı takdirde tüm sıkıntılarına çözüm olacak ve hatta geleceğe yatırım olabilecek niteliktedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git