Kahve Falında Sarkaç Görmek

Kahve Falında Sarkaç Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 698 kez okundu.

Kahve falında sarkaç görmek borçlardan kurtulmak anlamına gelir. Uzun zamandır kredi borcunuzu ödemeyebilirsiniz yada bazı kişilere borcunuz olabilir. Fal fincanında görülen sarkaç bu dönemden sonra artık borçlarınızı ödemeye başlayabilirsiniz, ödenmemiş faturalarınız varsa onları ödeme kararı alabilirsiniz demektir. Borçlarınızdan kurtulmanın en iyi yolu borçlarınızı taksite bağlatmak ve ödeyebildiğiniz kadar ödeyebilmektir. Kafanıza taktığınız borçlarınızı yavaş yavaş bitireceksiniz.

Kahve Falında Sarkaç Görmek Ne Anlama Gelir?falda sarkaç görmek

Falda sarkaç görmek ve duvarına sarkaç asan biri görmek güzel bir kısmetle karşılaşmaya işaret eder.İşleriniz kötü gidiyorsa artık işleriniz düzelmeye başlayacaktır. Ortağınız varsa ve bazı sıkıntılar yaşıyorsanız hesabı görüp ortaklığı sonlandırabilirsiniz. Tek başınıza yol almaya karar verebilirsiniz. Özel hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler güzel haberi bu dönemde alabilir. Çocukları olanlar çocuklarıyla ilgili sevinç yaşayabilir. Çocuğunuz üniversite sınavını kazanabilir, gittiği kursu başarıyla bitirebilir. Rüyayı gören bekarsa evlenmek adına bazı kararlar alabilir. Yeni biriyle tanışabilirsiniz ve kısa süre sonra da evlilik kararı alabilirsiniz. Güzel devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkiyi daha fazla uzatmaya gerek duymayabilir ve söz yüzüğü takma kararı alabilirsiniz.

Falda Sarkaç

Sarkaç görmek yada sarkaç yapan birini görmek iş değişikliği yapmak anlamındadır. İş hayatında biraz sıkıntılıysanız iş değişikliğine gidebilirsiniz. Hiç tahmin etmediğiniz bir sektöre başlayabilir ve sil baştan kariyer planı yapabilirsiniz. İş ile ilgili bazı eğitimlere katılabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına güzel bir dönemdesiniz. İşinize devam ederken başka iş kollarını araştırın ve fırsatları kaçırmamaya çalışın. İşinizle ilgili güzel bir döneme işaret eder. İşinizi değiştirmeyi düşünmüyorsanız işinizde daha da başarılı olmak için bazı eğitimlere katılabilirsiniz.

Kahve falında sarkaç görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sarkaç görmenin anlamı ve sarkaç kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git