Kahve Falında Sarık Görmek

Kahve Falında Sarık Görmek
28 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.714 kez okundu.

Kahve falında sarık görmek, bilge ve alim biri olarak yorumlanır. Gelecekte böyle biri olarak bilinebileceğiniz gibi, bu şekilde anılan biriyle de tanışabilir ve onun size gösterdiği yolda ilerleyebilirsiniz. Bir akıma dahil olmak ve o akımı yöneten kişinin en yakınında yer almaktır. İş ortamda hiç kimsenin geçinemediği yöneticilerin en sevdiği çalışan olarak bilineceğinizi gösterir. Hiç kimseyle anlaşamadığı düşünülen ancak çok iyi kalpli ve her an sizi el üstünde tutacak biriyle harika bir ilişki yaşayıp, evlilik kararı almaktır. Önemli kişilerle her zaman yan yana bulunmaktır.

Ayrıca liderliğin ve yöneticiliğin sembolüdür. En alt tabakadan katıldığınız bir grupta kısa zamanda yükselerek lider haline gelebilirsiniz. Her zaman hayra ve huzura, aynı zamanda bilgiye ve berekete yorulur. Eğitimini yarım bırakıp hayata atılmak zorunda kalanlar için, içlerinde ukde olarak kalan eğitimlerini tamamlamak anlamına gelir. Çok iyi bir eğitim almanız ya da çocuklarınız veya yakınlarınızın çok iyi eğitimler alıp yöneticilik yapmasına işarettir. İnsanların emirleri altında çalışmaktan hoşlanmaya, grup yönetme vasfı olan ve bilgilerinden herkesin faydalanmak istediği önemli kişilere yorulur. Ayrıca kısa sürede terfi etmek, büyük kazançlar sağlamak ve bu kazançlarla önemli yatırımlar yapmaktır. Etrafındaki simgelerle ve ebatları ile de yorumlanabilir. Mesela büyük ve gösterişli ise iş seyahati anlamına gelir. Size verilecek önemli bir görevi yerine getirmek için uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkabilir; bu yolculuğun sonunda görevi yerine getirmiş ve başarılı olmuş bir biçimde dönüş yapabilirsiniz. Küçük ve kısa ise henüz gelişmekte olan, geleceği çok parlak bir çocuğa işaret eder. Çocuklarınız ya da yakınlarınızın çocuklarından biri büyüdüğünde çok önemli, hayati kararlar verecek ve milyonlarca insanı etkileyebilecek bir pozisyona gelebilir. Aynı zamanda pratik zekânın ve hayata farklı açılardan bakabilen insanların sembolüdür.

Kahve Falında Sarık Görmek

Sevdiğiniz insanı ihmal ettiğiniz anlamına gelir. Düzenli bir ilişkisi olan ya da evli olan bir kişi iseniz, farkında olmadan kafanızda bir kaç şeyi garantilemiş olabilirsiniz. Bu sebeple ona eskisi kadar ilgi göstermiyor ve bunu normal bir durum olarak algılıyorsunuz. Fakat eşiniz ne yazık ki aynı görüşe sahip değil ve dolmuş durumda. Çok geç olmadan onunla bu konu hakkında konuşmalı, yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve ondan yapıcı eleştiriler istemelisiniz. Aranızdaki, sizin farkında olmadığınız sıkıntının tam olarak ne olduğunu anlamanızda size yardımcı olacaktır.

Yanında bir yılan varsa, eşinizi size karşı dolduran birilerine işaret olur. Yakın görünen, sizin farkında olmadan bıraktığınız boşluğa göz diken bu kişi, eşinizin sizi ne kadar sevdiğini unutma yanılgısına düşmesini sağlayabilir. Siz çok gururlu bir insansınız ve bazı çizgiler aşıldığında artık geri dönüş olmayacağına inanıyorsunuz. Bu sebeple değer verdiklerinize daha fazla sahip çıkmalısınız. Partneriniz sizi seviyor fakat şuan bir boşlukta hissediyor olabilir. Düşmanı uzakta aramamakta fayda var.

Pek hoşlanmadığınız bir muhabbetten dolayı arkadaş çevrenizle aranızı açmaya karar vereceksiniz. Sürekli özel hayatınızın merak edilmesi sinirlerinizi yıpratmaya başlıyor. Yeni bir ilişkiye hazır olmamanızı kimsenin anlamamasına kızmayın çünkü etrafınızdaki insanlar sizin mutlu olmanızı istiyor. Yaşınızın küçük olması ve iş tecrübenizin olmayışı sizi endişelendiriyor fakat önümüzdeki dönemlerde harika bir işe sahip olacaksınız.

Kahve Falında Fes Görmek

Bulunduğunuz konumun hep aynı kalmayacağını ve hiç beklemediğiniz bir anda çok yükseleceğinizi gösterir. Düşünmediğiniz bir anda oldukça iyi bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa derslerinizde hiç olmadığınız kadar başarılı olabilir ve hocalarınızın dikkatini çekerek eğitiminiz sırasında size iş fırsatları sunduklarını görebilirsiniz. İş yerinde çalıştığınız pozisyondan memnun değilseniz yakın bir zamanda terfi alabilirsiniz. Birçok kere iş başvurusu yaptığınız ancak size dönüş yapmayan bir firmada beklediğinizden daha da üst bir pozisyonda işe başlayabilir ve takdir toplayacak çalışmalara imza atabilirsiniz. Yine beklemediğiniz bir anda kendinizi yöneticilik koltuğunda bulabilirsiniz.

Bulunduğunuz konumun aynı kalmayacağına ve yükselişe geçeceğinize dalalet eder. İnsanlara iş ya da başka konularda liderlik edeceğinizi gösterir. Hiç aklınızda yokken kendinizi siyasi konuların içinde başarılı bir şekilde ilerlerken bulabilirsiniz. Arkanızda sizi destekleyen ve sizin liderliğinizde işler yapmak için ısrar eden insanlar bulabilirsiniz. Beklemediğiniz kadar saygı görecek ve insanları dilediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Vereceğiniz tavsiyeler emir gibi algılanıp insanların hayatına yön verebilir. Ailenizde size başkaldıran ya da sözleriniz değersiz bulan biri varsa çok yakında size gelerek tavsiyenize ihtiyaç duyduğunu söyleyebilir. Çocuklarınız sizin sözlerinize önem vermiyorlarsa yakın zamanda sizin yönlendirmenize ihtiyaç duyacaklar. Liderliği, yükselmeyi, büyük bir kitleyi peşinden sürüklemeyi sembolize eder. Hak ettiğiniz saygıyı fazlasıyla görecek ve liderliğiniz konusunda size destek veren insanlarla karşılaşacaksınız. Yaşadığınız yükseliş herkes tarafından takdir edilecek.

Kahve Falında Peçe Görmek

Etrafınızda arkanızdan konuşan, duyduğunuz zaman sizi çok üzecek şeyler söyleyen birileri var demektir. Bu kişiyle yakında tanışacak olabilirsiniz. ancak tanıdığınız hatta sevdiğiniz biri de sizin arkanızdan konuşan kişi olabilir. Etrafınızda böyle ikiyüzlü insanlar olabilir. Bu duruma karşı her an tetikte olmanızda fayda olacaktır. Aksi halde üzülmeniz kaçınılmaz olacaktır.

İş ve eğitim hayatınızda sizi bile şaşırtacak başarılar olacağı anlamına gelir. Bu başarılar sayesinde çok saygın bir seviyeye geleceğinizin ve etrafınızdaki herkesten saygı göreceğinizin habercisidir. Ancak bunun için yanınızdaki insanları, iş ortaklarınızı çok iyi seçmeniz gerekecektir. Aksi halde başarısız olmanız, pişmanlık duymanız kaçınılmaz olacaktır. Aşk hayatına da etki eder. Aşk, kısmet, çocuk sahibi olmak ve gizli işler anlamı taşır. Aşk hayatında daha çok olumsuz yorumlanır. Sevgiliniz ya da eşinizle sorun yaşayabileceğiniz hatta ayrılabileceğiniz anlamına gelir. Fincandaki diğer sembollere göre fakirlik, keder ve üzüntü anlamlarını da taşıyabilir. Bu durum yakında kötü bir haber alabileceğiniz şeklinde yorumlanır. İş ve eğitim hayatındaki bazı projelerinize etrafınızdaki insanları da dahil ederek daha başarılı sonuçlar alabileceğinizin de habercisidir. Ancak doğru yorumu belirlemek için fincandaki diğer kavramları da dikkate almanız gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git