Kahve Falında Sapan Görmek

Kahve Falında Sapan Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.112 kez okundu.

Kahve falında sapan görmek fal sahibinin alaycı ve iğneli cevaplar vererek etrafındakileri sinir etmesi ile yorumlanır. Bu durumda sadece kendisi eğlenen fal sahibi, tutumunu sevdiklerine karşı da sergilerse sıkıntı olabilir fakat sevmediği insanları sinir etme konusunda çok usta olduğu da bir gerçektir. Bazı fal yorumcularına göre ise son derece kültürlü fakat bir o kadar da ukala bir iş arkadaşı ile yorumlanır. Eğer fincanın dip kısmında büyük bir sapan sembolü belirmiş ise fal sahibi birilerine çok kızmış ve intikam almak istiyor demektir.

Bulunduğu konuma göre farklılıklar gösteren bir semboldür. Fincanın kulp kısmına yakın konumlanan sapan sembolü çok aşırı tepkiler veren bir aile üyesine dikkat çeker. Fal sahibini ne yapacağı konusunda şaşırtan bu üyenin saldırgan tavırları gittikçe ilerleyeceği için bir an önce uzman bir yardım alınmasında fayda vardır. Eğer fincanın ağız kısmına doğru şekillenmiş bir sapan sembolü varsa ikili ilişkilerinde çok hızlı ve değişken ruh halleri sergileyen fal sahibi ile yorumlanır. Bir diğer anlamı ile kin tutmaktır. Ama bu kindar kişilik fal sahibi değildir ve genellikle fal sahibine hissedilen kinin belirtisidir. Etrafında kırdığı insanlar varsa gözden geçirip olayları tekrar değerlendirmesi gereken fal sahibi üzerindeki kinden arınmaz ise, negatif enerjisinden çok kötü etkilenebilir. Sapan sembolü fal tabağının ortasında konumlanmış ise masa başı işlerden nefret eden ve çalışma hayatının hareketli olmasını tercih eden fal sahibi ile yorumlanır. Şüphesiz ki fal sahibi bu tarz bir işte çok daha başarılı olacaktır.

Uzun süren çabaların sonuçlarını almak demektir. Fal sahibinin uzun süre kendinden, hayatından ödünler vererek çabalayarak başarmaya çalıştığı şeyi elde edecek ve bütün emeklerinin meyvesini fazlası ile toplayacaktır. Bu başarılar aynı zamanda geleceğini de kurtaracak ve artık rahat bir nefes almasını ve bugüne kadar çabalamaları sırasında kaçırdığı her şeyi artık telafi edebilme imkanı sağlayacaktır. Yaklaşan güzel günleri simgeler. Maddi olarak sıkıntılı bir dönemde olan kişinin biraz daha tasarruflu olması ve bunun neticesinde kısa bir zaman içerisinde bulunduğu krizden çıkacağı anlamına gelir. Artık hüzünlü günlerin sonunun gelindiği ve biraz gayret ile karanlıklardan aydınlığa çıkılacağı şeklinde yorumlanır. Fakat bu aydınlanma sürecinin kısalması ya da uzaması kişinin gayretlerine bağlı olacak ve eğer yeteri kadar çabalarsa çok kısa zamanda mutluluğa erişecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git