Kahve Falında Sandalye Görmek

Kahve Falında Sandalye Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.227 kez okundu.

Kahve falında sandalye görmek, farklı farklı anlamlara gelmektedir. İlk olarak çok yoğun, yorucu ve sıkıntılı bir dönemin ardından rahat ve huzurlu bir dönemin başlayacağına işarettir. Sıkıntılardan kurtulmanın ve rahata kavuşmanın habercisidir. Kısa süre içinde okul ve iş hayatında büyük başarılar yaşanacağına, bu başarılar sayesinde hayallerin gerçekleşeceğine işarettir.

Arkadaşlarınız aracılığıyla biriyle tanışıp mutlu bir ilişki kurulacağının da habercisidir. Bazen de düzenli ve karşılıklı sevgiye dayalı bir evliliği sembol eder. Saflık, dürüstlük ve temizlik anlamlarına gelir. İş hayatında mutlu sonuçlar almaya ve kariyerin yükselmesine işarettir. Maddi açıdan zor durumdaysanız yakın bir arkadaşınızın maddi konularda size destek olacağı anlamlarına gelir. Makam, mevki olarak da yorumlanır. Dolayısıyla etrafınızda mevkinizi kıskanan insanlar olabilir ve bu insanlara dikkat etmek gerekir. Ayrıca uzaktaki akraba ve yakınları ziyaret etmek anlamlarına da gelebilir. Üzerinde oturmak yapılacak bir iş görüşmesi ve bu görüşmenin olumlu sonuçlanacağı anlamlarına gelir. Bir ayağının kırık olması her şeyi tam gibi görünen bir kişinin aslında hayatında büyük eksiklikler olduğunu gösterir. Bu eksiklik kişiden kişiye değişir, yani para olabilir, aşk olabilir, iş olabilir ya da aile olabilir. Bazen de ağır ve oturaklı bir kişiliğe işaret olabilir. Bütün bu anlamlar fincanda görünen diğer kavramlara göre şekillenecektir.

Kahve Falında Sandalyede Oturan İnsan Görmek

Bazen olumsuz yorumlarla da yorumlanabilir. Bu sembol bazı durumlarda fal sahibinin elinden para çıkacağı anlamına da gelir. Bu durumda fal sahibi dikkatli bir şekilde harcama yapmalı ve düzenli olarak tasarruf yapmalıdır. Bir yakınınızın sizinle paylaşacağı bir soruna da işaret eder. Bu nedenle yakınlarınızda bulunan kişilerin sorunlarını dikkate almanız gerekmektedir. Genellikle yanında çıkan sembollerle birlikte yorumlanırsa daha anlamlı olur.

Hiç beklemediğin kişilerden alacağın büyük bir darbe mutlu giden hayatının yön değiştirmesine neden olacak. Aklını kurcalayan birçok soru cevap bulacak ve için rahat edecek. İsminin içerisinde e harfi olan biri bütün kötü olaylardan seni çekip çıkaracak.Fırsatların önüne yağacağı, çok bereketli bir döneme kısa bir zaman sonra kavuşacaksın. Güzel günlere hazırlıklı ol.

Kahve Falında Tekerlekli Sandalye Görmek

Hayatınızda yaşadığınız pişmanlıklar, gelecek yaşantınıza da yön veriyor. Sıkıntılı dönemleri sakin kafa ile alacağınız kararlar ile sadece atlatabilirsiniz. Hayatınızda bulunan gereksiz olayları be sıkıntılı günleri geride bırakacaksınız. Sinirli olduğunuz zamanlarda gözünüzün hiçbir şey görmemesi sevdiklerinizin kalbini kırıp döneceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bir arkadaşınızdan duyacağınız bazı sözler kafanızın karışmasına neden olabilir. Eski bir sevgiliniz sizi unutamamış ve sizden sonra hayattan zevk alamaz hale gelmiş gibi görünüyor. Yeni tanıyacağınız bir kişi size umut ışığı olacak ve mutlu günler geçirmenize vesile olacak.

Çevrenizde sizi kıskanan ve kötülüğünüzü düşünen kişileri etkisiz hale getireceğinizi gösteriyor. Canınızı sıkan ve kafanızı karıştıran herkesten uzaklaşmalısınız. Acele aldığınız kararlar büyük hatalar yapmanıza neden olabilir. Bu nedenle sakin düşünüp önemli kararlar alırken dikkat etmelisiniz. Saçma bulduğunuz bazı konularda sakinliğinizi koruyamayabilir ve fevri hareketler sergileyebilirsiniz. Bu da bazı kişilerin kalbini kırmanıza neden olabilir. Sevdiğiniz kişilerin duygularına önem vermelisiniz.

Bu aralar kendini çok fazla şans oyunlarına kaptırmışsın. Biraz ara vermeli ve hesaplı davranmalısın. Evine umulmadık bir yatılı misafir gelecek. Zor durumda olan bir yakınının sana çok ihtiyacı var. Maddi olmasa da en azından manevi olarak yanında olmalısın. Ayrıca sağlığın konusunda da biraz titizlenmelisin. Kilona dikkat etmeli ve sağlıklı beslenmelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git