Kahve Falında Sandal Görmek

Kahve Falında Sandal Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.431 kez okundu.

Kahve falında sandal görmek son zamanlarda yaşadığınız bütün sıkıntı ve sorunlardan kısa zamanda kurtulacağınıza ve kendinizi tüy gibi hafif hissedeceğinize işarettir. Artık siz de bu sıkıntılı ve mutsuz günlerden kurtulacak ve mutlu olacaksınız demektir. Uzun zamandır içinde olduğunuz gerek maddi gerek manevi anlamdaki sıkıntılar, çileler nihayet son bulacaktır.

Ortam değişikliğinin habercisidir. Kısa zamanda bir tatile çıkabilir, yeni yerler keşfedebilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Geçmişteki kötü günlerinizi bu tatil sayesinde çok daha çabuk unutacaksınız. Bu dönemde dilek dualarınız kabul olacak, uzun zamandır hayalini kurduğunuz her şeyi tek tek yaşayacaksınız. Sandal sembolü maddi açıdan refaha ereceğinizi gösterir. Hatta yeni ev ya da araba alabilirsiniz. Aşk hayatınızı da oldukça etkileyecektir. Eşiniz ya da sevgilinizle bu dönemde ciddi anlamda tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu tartışmalar her ikiniz için de oldukça kırıcı geçecektir. Bu tartışmalı ve sarsıntılı dönemleri çabuk geçirmeye çalışmalısınız. Partnerinizin gönlünü almak, barışmak için gururunuza yenik düşmemeli ve ilk adımı siz atmalısınız. Aksi halde ilişkiniz geri dönülmez noktalara gidecektir ve aranızdaki sevgi bağı tamamen kopacaktır. Bu nedenle bu konuda oldukça dikkatli davranmalısınız. Bu yorumlar arasında kendinize ait olanı bulabilmek için fincandaki diğer sembolleri de dikkate alarak bir bütün halinde yorum yapmalısınız. Aksi halde sadece sandal sembolünün anlamını bilerek yorum yapmanız yanlış yorumlar yapmanıza neden olabilir.

Kahve Falında Sandalda İki Kişi Görmek

El becerisi ve kıvrak bir zekaya işaret eder. Ellerinizi kullanarak para kazanabilir; bu kazanç sayesinde birçok insana faydalı olabilirsiniz. İlginç bir tasarım anlayışı olan, bu tasarımları önemli kişiler tarafından dikkat çeken ve bu sayede çok büyük pozisyonlara gelen başarılı insanlara işarettir. Aynı zamanda hem bedenen hem de zihnen yaşanacak büyük bir arınma şeklinde değerlendirilir.

İnce düşünen, hayata kimsenin göremediği açılardan bakan insanların da simgesidir. Sükûnet dolu ortamlara girmek ve bu ortamlardan arınmış bir şekilde ayrılmaktır. İlham kaynağı olacak insanlarla tanışmak ve yine ilham verici yerler gezmektir. Evi, çalışma ortamı ve bedeni çok temiz olan ve bu temizliği ömrü boyunca muhafaza edebilen ilginç insanları sembolize eder. Düzenini bozmaktan hoşlanmayan; gezmeyi seven ancak yaşadığı yeri asla tamamıyla terk edemeyen insanlarla tanışmaktır. Küçük adımlarla başlayarak büyük işlere adım atmak, bu sayede de büyük bir kazanç elde etmektir.

Hayatın olumlu yanları kadar olumsuz yanlarınında olduğu kabul edersen içinde birikmiş sıkıntıları daha çabuk atabilirsin.Çok istediğin bir eşyaya kısa bir zaman sonra kavuşacaksın. Sevgilini her konuda eleştirmen onunla aranda mesafe oluşmasına neden olabilir. Sevgilinle ilgili dışardan söylenen sözleri kulak ardı etmezsen ayrılık kaçınılmaz son olacak. Sevgiline güvenmen senin yararına olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git