Kahve Falında Şamdan Görmek

Kahve Falında Şamdan Görmek
31 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.795 kez okundu.

Kahve falında şamdan görmek, güç ve iradeyi simgeler. Aynı zamanda zenginlik, şaşaalı bir yaşam, gerçekleşmesi muhtemel olan muntazam bir hayatı ifade eder. Eğer ki birden fazla ise bu ikili konuşmaların olacağını ve bir takım maddi nedenlerden dolayı konuşulan kişi ile fikir ayrılığına düşüleceğinin işaretidir. Bu konuşma sonunda mal bölüşülecek ve ticari açıdan geliri yüksek olan farklı işlere adım atılacak demektir. Bu süreçte oldukça önemli kararlar vermesi gerekeceğinden attığı adımlara dikkat etmeli ekonomik durumunu güvence altına alarak tasarruflu bir yaşam benimsemelidir. Karlı yatırımların atılacağı bereketli bir dönem başlıyor demektir.

Sonu iyi bitecek bir sürecin başlangıcı niteliğindedir. Bu süreç kısa süreli olumsuz günler yaşatacak olsa da kişi kesinlikle umutsuzluğa kapılıp pes etmemeli büyük bir azimle fikirlerini hayata geçirmek için çaba göstermelidir. Çünkü bu sürecin sonunda maddi manevi altın niteliğinde bir döneme giriş yapılacak demektir. Bunun yanı sıra şamdandaki mumlar yanıyor ise, bekârlar nikâh hazırlığına başlamalı evliler ise bebek alışverişini şimdiden yapmalıdır. Kahve falındaki şamdan her hali ile mutluluk, bereket ve huzur getirir.

Yaşayabileceğiniz her şeyi yaşadıktan sonra nişanlanma kararı almak çok akıllıca bir fikirdi. Bu sayede ailenizin ve eşinizin değerini çok daha iyi anlayabileceksiniz. Gözünüz yaşamadıklarınızda ve dışarıda kalmayacağı için nişanlınız çok şanslı bir kadın diyebiliriz. Falınızda çıkan sandık sembolü size miras kalacağını işaret ediyor. Tam zamanında gelen bu parayla yuvanızı kurabileceksiniz.

Kahve Falında Sönmüş Şamdan Görmek

Gelecekte çok güzel işler başarılacağı anlamına gelmektedir. İş hayatınızda bu güne kadar hayalini kurmuş olduğunuz mevkiye yükseleceğinize, azminizden dolayı başaramayacağınız ya da üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir zorluğun olmadığına ve çok güçlü bir kişiliğe sahip olduğunuzu vurgulamaya çalışmaktadır. Son zamanlarda sıkışmış olduğunuz maddiyat yönünden çok yakın bir arkadaşınızın desteğini alacağınıza ve karşılaşmış olduğunuz zorlukları bir bir aşarak hayatınızı bir düzene sokacağınıza işaret eder. Daha çok şanslı birine veya özel yeteneklere yorumlanılır. Yakın dostlarınız tarafından sizlere oldukça güzel bir sürpriz hazırlanacağına ve sürpriz sayesinde kafanızın biraz olsun dağılacağına, hayatın tadını çıkartmak için her zaman eğlenceye ve kendinize vakit ayırmanız gerektiğine, yakın zamanda yeni tanışacağınız birine rehberlik edeceğinize yorumlanılır. Fal sahibinin insan ilişkilerinin çok sağlam olduğuna, çevresinin çok geniş bir yelpazeye sahip olduğuna ve fal sahibini oldukça güzel olayların beklediğini işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git