Kahve Falında Salıncak Görmek

Kahve Falında Salıncak Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.150 kez okundu.

Kahve falında salıncak görmek fal sahibinin dengesiz bir arkadaşlık kuracağına işaret eder. Bir türlü ne yapacağını ve nasıl davranacağını kestiremeyen fal sahibi bu arkadaşlıktan kısa sürede sıkılacak ve uzaklaşmak isteyecektir fakat aslında asıl sorun karşıdaki insanın yardıma ihtiyacının olmasıdır. Eğer fal sahibi bir insanın hayatına dokunmak istiyorsa onunla mutlaka doğru bir şekilde iletişime geçmeyi denemelidir.

Bir diğer anlamı ile fal sahibine yapılacak olan gizli bir iyiliğin simgesidir. Bu iyilikten haberi olmayan fal sahibi öğrendiğinde biraz mahcup olacaktır fakat bu iyiliğin altında kalmayacaktır. Eğer fal fincanının dip kısmında ufak bir salıncak sembolü belirmiş ise eğlenceye aşırı şekilde düşkünlük olarak ifade edilir. Bu düşkünlük fal sahibinin maddi durumuna ağır yaralar verebilir o yüzden dikkatli olunmasında fayda vardır. Eğlenmenin dozunu kaçırırsa sadece kendine değil ailesine de maddi anlamda zarar verecektir. Eğer fincanın ağız kısmına doğru beliren bir salıncak sembolüne rastlanıyorsa en kısa zamanda para kazanmanın bir yolunu bulması gereken fal sahibiyle yorumlanır. Fal sahibine bazı konuların acilliğini ifade etmesinin yanı sıra, manevi olarak destek istemesi gerektiğini de vurgular. Birçok konuda henüz çok fazla bilgi sahibi olmayan fal sahibi, bilen insanlardan manevi destek alarak ilerlerse çok daha başarılı olacaktır. Burnunun dikine gitmek gibi bir hataya düşmek fal sahibine göre değildir. Fal tabağında belirmiş görünüş olarak yaşlı ama ruhen çok genç bir insan ile tabir olunur.

Kahve Falında Boş Salıncak Görmek

Hayal kırıklığına ve umutsuzluğa yönelik yorumlanabilir. Uzun zamandır uğraştığınız ve emek verdiğiniz bir konuda canınızı sıkacak bir haber alabilirsiniz. Bu durum sizi umutsuzluğa sürükleyebilir, ancak yılmamalı aynı amaç uğruna çalışmaya devam etmelisiniz. İş başvurusu yaptığınız bir kurumdan olumsuz bir cevap alabilirsiniz. Hayatınız hiç ummadığınız kadar kötüye gidebilir. Ancak bu dönem çok uzun sürmeyecek. Sadece biraz sabretmeli ve Yaradana sığınmalısınız. İman gücünüzle, bu zor günleri atlatabileceksiniz.

Hayatının her alanında göstermiş olduğun titizlik ve özen ile herkesin ilgisini çekiyorsun.Bu durumda hayatındaki adamın fazla kıskanç olmasına neden oluyor. Sevgilinin içinde tuttuğu büyük bir sıkıntı var.Patlaması an meselesi. Onun bu hali biraz canını sıkacak. Onu biraz alttan alıp şefkat gösterirsen herşey yoluna girecek.Sana her zamankiden fazla ihtiyacı var.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git