Kahve Falında Saksı Görmek

Kahve Falında Saksı Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.048 kez okundu.

Kahve falında saksı görmek, genel olarak huzur ve mutluluğun ifadesidir. Sıkıntı ve sorunların son bulmasına, beklenilen refaha ve huzura kavuşmanın göstergesidir. Aynı zamanda yeniden doğuşun da göstergesidir. Borçlarından, sevdikleri ile yaşadığı sıkıntılardan ve var ise sağlık problemlerinden kurtulmanın işaretidir.

Kişinin içinde bulunan durumlar neticesinde mutluluk ve huzura kavuşacağının, adeta yeniden doğarak hayatını yaşamaya başlayacağının işaretidir. Falına bakılan kişi karamsarlığı bir kenara bırakacak ve hayata bardağın dolu tarafından bakmaya başlayarak yeni başlangıçlara adım atacaktır. Bu yeni başlangıçlar yeni bir iş, yeni bir okul, yeni bir ev hatta dahası yeni bir eş bile olabilir. Hayatına gelecek olan bu yenilikler ile sonsuz mutluluk ve refahın kapılarını aralayacaktır. Üzerinde çiçekler de var ise, yeniden doğuş zaten gerçekleşmiş ve hayatın tadına varmaya başlamış demektir. Bununla beraber iş yaşamına yorumlandığında, içinde bulunulan projelerin kişinin yaşamına hiç beklemediği yenilikler ve beraberinde başarılar getireceğinin işaretidir. Bu başarılar terfi şeklinde olabileceği gibi maddi sürprizler şeklinde de gerçekleşebilir. Yürüttüğü projeler yok ise yeni başlayacağı projeler için de durum aynı demektir. Önüne gelen bu fırsatı asla geri tepmemeli aksine koşar adımlarla bu fırsata doğru ilerlemelidir. Zira ilerleyen dönemlerde meyvelerini aldıkça hak verecektir. Etrafında beliren diğer semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Eğer yanında ve içinde bol miktarda çiçek bulunuyorsa bu yakın zamanda falına bakılan kişinin eline geçecek olan bol miktarda paranın habercisidir. Bu parayı hayırlı işlerde harcamalı gerekirse geleceğe yatırım yaparak kullanmalıdır.

Kahve Falında Saksıda Çiçek Görmek

Akıllı ve cazibeli bir kadına işarettir. Fal baktıran kişi erkek ise, yakın bir zamanda akıllı ve kendisini çekip çevirecek bir kadınla tanışıp hayatını birleştirecek demektir. Eğer falına baktıran bayan ise, özellikle de evli ise, hayatına yeni giren bu etkili kadına dikkat etmesi gerekmektedir. Yuvasını yıkmak isteyenler olabilir. Huzurlu ve mutlu bir hayata işarettir. Tüm sıkıntılarınızdan kurtulduğunuz zamanlar çok yakında.

İş gereği yerinde duramayan bir kadın olup çıktın ama kafanı bu şekilde dağıtmaya çalışırken çocukları ihmal ediyorsun. Sana söylemek istedikleri bazı şeyler var ama vereceğin tepkiden çekindikleri için bir türlü paylaşamıyorlar. Eskiden beri huzurunu bozmaya çalışan fesat bir akraban ile yine yüz yüze geleceksin. Bu kez onu hayatından tamamen çıkartmaya kararlısın ve en iyisini yaparsın.

Kahve Falında Boş Saksı Görmek

Uzun bir yolculuğa çıkıp birçok farklı insanın evinde yatılı olarak misafirlik yapmak anlamları içerir. İşinizden dolayı bulunduğunuz yerden çok uzak bir şehre gitmek zorunda kalabilir ve bu şehirde eski bir arkadaşınız tarafından çok güzel ağırlanabilirsiniz. Ayrıca cenaze, düğün ya da herhangi başka bir sebepten dolayı akraba ziyareti yapmak zorunda kalabilir ve çok sevdiğiniz bir akrabanızın evinde yatılı misafir olarak bulunabilirsiniz.

Uzun sürecek evliliğe de dalalet eder. Bekar olanlar için böyle bir evlilik yapmak anlamına gelebileceği gibi aileden birinin de böyle uzun ve ölümsüz bir evlilik yapması şeklinde de yorumlanabilir. Çocuğunu evlendirmek isteyenler için çok hayırlı bir kısmetle karşılaşmaktır. İyi insanlarla bir arada bulunmak ve onlara misafir olmaktır. Ayrıca iyi huylu, sakin ve geleneksel bir mizacı olan insanların da sembolüdür. Rahatlığın, huzurun, iç rahatlığından dolayı rahat uyumanın temsilidir. Yaptığınız işlerde hayrı ve iyiliği gözettiğinizi gösterir. İnsanlar tarafından sevilen, sakin bir mizacınız olduğu anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git