Kahve Falında Saksı Görmek

Kahve Falında Saksı Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.580 kez okundu.

Kahve falında saksı görmek, genel olarak huzur ve mutluluğun ifadesidir.  Fal fincanında beliren saksı sembolü sıkıntı ve sorunların son bulmasına, beklenilen refaha ve huzura kavuşmanın göstergesidir. Aynı zamanda saksı yeniden doğuşun da göstergesidir. Falında saksı beliren kişi için, saksı ifadesi borçlarından, sevdikleri ile yaşadığı sıkıntılardan ve var ise sağlık problemlerinden kurtulmanın işaretidir.

Kahve Falında Saksı Görmek Ne Anlama Gelir?falda saksı görmek

Falda saksı görmek, kişinin içinde bulunan durumlar neticesinde mutluluk ve huzura kavuşacağının, adeta yeniden doğarak hayatını yaşamaya başlayacağının işaretidir. Falına bakılan kişi karamsarlığı bir kenara bırakacak ve hayata bardağın dolu tarafından bakmaya başlayarak yeni başlangıçlara adım atacaktır. Bu yeni başlangıçlar yeni bir iş, yeni bir okul, yeni bir ev hatta dahası yeni bir eş bile olabilir. Fal sahibi hayatına gelecek olan bu yenilikler ile sonsuz mutluluk ve refahın kapılarını aralayacaktır. Falda beliren saksı figürünün üzerinde çiçekler de var ise, yeniden doğuş zaten gerçekleşmiş ve fal sahibi hayatın tadına varmaya başlamış demektir. Bununla beraber kahve falında çıkan saksı silueti iş yaşamına yorumlandığında, içinde bulunulan projelerin kişinin yaşamına hiç beklemediği yenilikler ve beraberinde başarılar getireceğinin işaretidir. Bu başarılar terfi şeklinde olabileceği gibi maddi sürprizler şeklinde de gerçekleşebilir. Fal sahibinin yürüttüğü projeler yok ise, yeni başlayacağı projeler için de durum aynı demektir. Önüne gelen bu fırsatı asla geri tepmemeli aksine koşar adımlarla bu fırsata doğru ilerlemelidir. Zira ilerleyen dönemlerde meyvelerini aldıkça hak verecektir.

Falda Saksı

Saksı görmek etrafında beliren diğer semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Eğer falda çıkan saksının yanında ve içinde bol miktarda çiçek bulunuyorsa bu yakın zamanda falına bakılan kişinin eline geçecek olan bol miktarda paranın habercisidir. Bu parayı hayırlı işlerde harcamalı gerekirse geleceğe yatırım yaparak kullanmalıdır.

Kahve falında saksı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda saksı görmenin anlamı ve saksı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git