Kahve Falında Şaha Kalkmış At Görmek

02.07.2020
Kahve Falında Şaha Kalkmış At Görmek

Kahve falında şaha kalkmış at görmek, bu dönem çok mutlu hissedeceksiniz, hayatınızı olumlu yönde değiştirecek gelişmeler yaşayacaksınız. Tüm bu gelişmeler ilerleyen süreç için oldukça etkili olacak. Kariyer hayatınızda yaşadığınız ilerlemeler sayesinde ayakları yere sağla basan birine dönüşeceksiniz ve herkes tarafından saygı göreceksiniz. Yaşınız ilerlediği zaman elinizde para olmasını sağlayacak mantıklı kararlar verecek ve birikim yapmaya başlayacaksınız. Aşk hayatınızda da çok güzel gelişmeler olacak. Uzun zaman sonra aşkı iliklerinize kadar hissedecek ve farklı duygular arasında kaybolacaksınız. En önemlisi de sizi siz olduğunuz için seven biriyle tanışacaksınız, bir başkası için değişmek zorunda kalmayacaksınız. Bu kişiyi ailenizle tanıştırabilir ve ilişkinizi daha ciddi seviyelere taşıma kararı alabilirsiniz. Şans sizinle olacak.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda harika gelişmeler yaşanacak, uzun zaman sonra partneriniz ile tüm gün vakit geçirebileceksiniz, hemde kafanızı takılı olan bir şey olmadan. Sadece ne kadar mutlu ve huzurlu olduğunuzu düşüneceksiniz. Doğal bir yere gideceğiniz gözüküyor, bir yanınızda akan su diğer yanınızda yemyeşil doğa olacak. Kuş sesleri arasında aşkınızı tazeleyeceksiniz. Kimse sizi rahatsız edemeyecek, sadece birbirinizi dinleyeceksiniz. Bu mutlu anı hiçbir şey bozmayacak. Güzel gelişmeler sadece bununla sınırlı kalmayacak. Geri döndüğünüz zaman da ilişkiniz tam gaz devam edecek, birlikte daha fazla vakit geçirebileceksiniz.

Hep gitmek istediğiniz yerlere gidecek ve bol bol anı biriktireceksiniz. Partneriniz sizi aile üyeleriyle tanıştırabilir. Tanışma süreci oldukça heyecanlı geçecek ama her anın tadını doyasıya çıkaracaksınız, unutamayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Aşık olduğunuz kişi sizi sürprizlerle gelecek, hediyelere boğacak, mutlu olmanız için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır. Aranıza kara kedi gibi girmeye çalışan kişilerin de kim olduğunu sonunda bulacaksınız ve rahatlayacaksınız, bu kişiyi tamamen hayatınızdan çıkaracaksınız.

Para

Bu dönem maddi anlamda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız, yavaş yavaş borçlarınızı kapatabileceksiniz. Borçları kapadıkça daha huzurlu birine dönüşeceksiniz. Kafanızdan kötü düşünceleri atacaksınız ve rahata ereceksiniz. Bu gelişmeler iş hayatınızla alakalı olacak. Daha yüksek mertebelere ulaşacaksınız ve bu sayede maaşınız artacak. Borç aldığınız kişilerle de aranız düzelmeye başlayacak, sosyal hayatta daha saygı gören birine dönüşeceksiniz. Artık bir şeyi alırken 2 defa düşünmek zorunda kalmayacaksınız, almak istiyorsanız alacaksınız Çünkü maddi anlamda sizi sıkan bir şey olmayacak.

Bu dönem özellikle teknolojik aletlerle daha haşır neşir olmaya başlayacaksınız Hazır paranızda varken yeni telefon, bilgisayar türü şeyler alacaksınız. Bu sayede yeni çıkan ürünleri daha fazla takip ediyor olacaksınız. Merak ettiğiniz yeni ürünleri tek tek deneme fırsatı elde edeceksiniz. Ailenizi ve arkadaşlarınızı da sevindireceksiniz, onlara bol bol hediyeler alacak ve gönüllerini feth edeceksiniz. Birikim yapmak içinde ev, arsa tarzında bir şeyler satın alabilirsiniz. Gelecekte bu maddi rahatlığınızı aldığınız mantıklı kararlar doğrultusunda devam ettirebileceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile üyeleri arasında uzun zamandır bir küslük durumu olduğu görünüyor. İki taraf bir zamanlar çok iyiyken bazı sebeplerden dolayı kavga etmişler ve şuan konuşmaz hale gelmişler. Bu durum sizi çok üzüyor gibi görünüyor, ailecek bir şeyler yapamıyorsunuz, toplandığınız zamanlarda her an gerginlik çıkacak diye endişe ediyorsunuz ve tüm bunlarla başa çıkmak artık yorucu olmaya başladı derken barışma arzusu artacak. İlk adımı atmak adına iki tarafa da destek verecek olan kişi sizsiniz, onlara ailenin önemini anlatacak ve birbirlerini eskiden ne kadar çok sevdiklerini hatırlatacaksınız.

Bu güzel konuşmanız herkesin içine dokunacak ve yumuşayacaklar. Bundan sonrası daha kolay işleyecek, birlikte bir yemek yiyebilirsiniz ve ardından karışıklık özrü ile beraber tekrar eski günlere döneceksiniz, barışıp mutlu aile tablosu çizeceksiniz. Birde bu güzel gelişmelerin üstüne aileden birinin hamile olduğu haberini alacaksınız, bebekle beraber aradaki sevgi bağı daha da kuvvetlenecek ve daha sık görüşmeye başlayacaksınız. Bebek herkese huzur, mutluluk ve şans getirecek.

İş ve Kariyer

Öğrencilik hayatınız sonunda bitiyor ve mezun oluyorsunuz, artık yavaş yavaş iş hayatına geçiş yapacaksınız. İlk başlarda ne yapacağım gibi düşünceler kafanızı çok kurcalayabilir, ancak bu normal bir durumdur. Herkesin bu süreçten geçtiğini aklınızdan çıkarmayın. Sizin şanslı tarafınız, kısa sürede adapte olabileceksiniz. İş yerindeki çalışanlar sizi çok sevecek, işi öğrenmeniz adına yardım edecekler. Patronlarınız ise hiç sert olmayacak, her an çalışana destek olabilmek adına tetikte olacaklar. Böyle güzel bir ortamda kendinizi geliştirme fırsatı elde edeceksiniz.

Kariyer basamaklarını hızlı hızlı çıkıyor olmak büyüdüğünüzü gösterecek, artık kendi ayaklarınız üzerinde durabileceksiniz. Bu durumu aileniz de anlayacak ve size ona göre davranmaya başlayacak. Bu dönem çok yoğun çalışabilirsiniz fakat siz zaten boş durmayı sevmediğiniz için bu durum çok hoşunuza gidecek, asla şikayet etmeyeceksiniz. Yorulsanız dahi karşılığını en güzel şekilde alacaksınız, buda sizi daha hırslı biri yapacak. İş yerinde örnek gösterilen bir çalışan olacaksınız, birkaç ay içinde eski okulunuzdan konuşmacı olarak çağrılabilirsiniz.

Sağlık

Yakın bir arkadaşınızın sağlık problemi olduğu görünüyor, bir süredir bu durum ile mücadele ediyor ve siz ona en büyük desteği veren kişisiniz. Onu asla yarı yolda bırakmadığınız için size minnettar, gerçek arkadaşlığın ne olduğunu ona çok güzel bir şekilde göstermişsiniz. Hem sizin hemde ailesinin destekleri onun çok daha iyi hissetmesini sağlayacak ve birkaç hafta içinde iyileşme sürecine girecek, artık acıları bitecek ve daha rahat uyuyabilecek. Hatta kısa bir süre içinde hastaneden bile çıkabilir. Bir anda gelişen bir tedavi süreci etkisini çok hızlı göstermeye başlayacak.

Sonrasında ise eski günlere geri döneceksiniz, birlikte çok keyifli vakitler geçirecek, dilediğinizce eğlenecek ve gezeceksiniz. Arkadaşınız hareket etmeye ihtiyaç duyuyor, onu bol bol koşup eğlenebileceği bir yere götüreceksiniz. Sağlık hayatınızdaki gelişmeler sadece bununla sınırlı kalmayacak, kendi sağlığınızda daha iyi bir hale bürünecek. Fazla kilolarınızdan yavaş yavaş kurtulacaksınız, daha fit bir vücuda sahip olacaksınız. Giymek istediğiniz her şeyi artık daha rahat bir şekilde alıp giyeceksiniz.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.