Kahve Falında Saat Görmek

Kahve Falında Saat Görmek
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.289 kez okundu.

Kahve falında saat görmek, kişiliği hakkında değerlendirmedir. Kişinin dosdoğru olduğu, sözüne güvenilen ve sözünün eri olan bir kişi olduğu söylenir. Hatta bu özellikleri ile çevresi tarafından sevilen ve belirli bir saygınlığa erişmiş bir kişidir. O kişinin güvenilirliğini işaret eder. Çevresinde sağladığı bu güven duygusu ile sadece yakınındakiler tarafından değil geniş çevreler tarafından da bilinmekte ve sevgi, saygı duyulmaktadır.

Kişinin sağladığı bu güven duygusu ona her alanda fayda sağlamaktadır. Çevresi tarafından kazandığı saygınlık sayesinde iş yaşamında tercih edilen bir isim olduğu söylenebilir. Bu direkt olarak maddi kazançlarını etkilemektedir. Aynı zamanda aile yaşamında da huzurlu ve mutlu günler her daim onunla birliktedir. Kişinin güvenilirliğini ve saygınlığını ifade etmekle birlikte aynı zamanda daha önce hiç görülmeyen bir yere seyahat etmek olarak da yorumlanmaktadır. Aniden ve sürpriz olarak gelişen bu gezi özel bir kişi ile gerçekleştirilecektir. O gezinin eşsiz ve muhteşem bir anı olacağına işaret eder. Özel bir kişi ile birlikte gerçekleştireceğiniz bu gezide yaşayacağınız özel gelişmelerin habercisidir. Tüm bunların yanı sıra kimi zaman bir uyarı niteliğinde de olabilir. Bazı kahve falı yorumcularına göre eşiniz veya sevgiliniz ile aranızda geçen konuşmalara o dönemde dikkat etmeniz gerektiği hususunda uyarı olabileceğini söyler. Zira belli bir süreliğine, o dönemi atlatana kadar diyaloglarınıza dikkat etmezseniz, sevgiliniz veya eşiniz ile birtakım problemler yaşayabilirsiniz. Böyle sorunlar ile karşılaşmamak için önceden önlem almalı ve göz ardı etmemelisiniz.

Kahve Falında Çalar Saat Görmek

Kararlar alırken fazla düşünmeyi simgelemektedir. Kişinin bir karar almadan ya da bir işe başlamadan önce fazlası ile kafa patlattığı ve bu kadar düşünce sonucunda hep olumsuz sonuçlara ulaşıp kendisi için iyi olabilecek pek çok şeyi elinin tersi ile ittiği anlamına gelmektedir.

Bazı şeylerin zamanı geldiğinde olması gerektiği önüne geçilmemesi ve akışına bırakılması gerektiği aksi taktirde durdurmaya çalışıp kendi mantığınız ve isteğinizle hareket ettiğinizde hayatta pek çok şeyi kaçıracağınız geç kalacağınız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki kişi artık biraz daha hayatını oluruna bırakmayı bilmeli kendini sürekli olabilecek olumsuzluklara yönlendirmemeli. Bazı yorumcular için bir işin fazla uzatılmış olması anlamına gelir. Kişi yapması gereken bir işi sürekli ertelemekte uzatmakta bugün olmazsa yarın yaparız, önce başka işler var onları halledersek sonra daha rahat oluruz gibi sürekli bahanelerle ertelemekte bu gideceği bir yol başlaması gereken bir iş yada uzatmalı bir sevgili olabileceği gibi daha pek çok farklı durum olabilir. Fakat kendisi için ayrılan sürenin artık yavaş yavaş sonuna gelindiği konusunda bir uyarıdır. Biraz daha bu oyalanmalara devam ettiği taktirde elindeki imkanı kaybedecek ve neticesinde çok üzülecek ve hayatı boyunca da hep bunun eksikliğini yaşayacaktır. Üstelik sadece kendisini değil bu sorumsuzluğu nedeni ile başkalarının da üzülmesine neden olacaktır. Bu nedenle elini çabuk tutması gerekmektedir. Kişinin acele etmesi gereken konuların önemle altını çizer. Bu sebeple yorumlanırken etrafında beliren her şekil ayrı ayrı önemlidir.

Kahve Falında Kum Saati Görmek

Biriktirilenleri simgeler. Kişinin hayatında biriktirmiş olduğu tüm gereksiz sıkıntıları artık atması gerektiği anlamına gelir. Geçmişte takılıp geçmişin dertlerine üzülerek gelecekle ilgili fırsatları kaçırdığı ve buna son vermedikçe birikimlerin daha da artıp durumun daha kötüye gideceği anlamına gelir.

Sizin dışınızda gelişen ancak sonuçları sizi de etkileyecek bir takım olayların varlığına işaret eder. Yeni mezun olmuş ve iyi bir işte çalışmak isteyenlerin farkında olmadan aileleri ve arkadaşları tarafından desteklendiğini, onlar sayesinde güzel bir iş bulacağını gösterir. Eğitimi devam edenler ya da çocukları arasında eğitimine devam edenler içinse oldukça iyi bir eğitim sürecinin ardından, kalabalık ve büyük bir şirkette önemli bir pozisyonda çalışmaktır. Uzun süre yalnız kalmadan, hem aile hem de iş ortamında her zaman birçok insanla beraber yaşamak ve çalışmaktır.

Kahve Falında Saat Kulesi Görmek

Sizin için çaba gösteren birilerinin varlığına işaret eder. Bu kişi yalnızca ailenizden bir fert olabileceği gibi tüm aile, akraba ve arkadaşlarınız da olabilir. Sizden habersiz bir şekilde hakkınızda önemli kararlar alan ve bunu size kısa süre içerisinde açıklayacak olan kişilerle bir arada bulunduğunuzu gösterir. Ömrünüzün sonuna kadar kalabalık bir aileye sahip olacağınızı, yüzlerce insanla beraber çalışacağınızı, aynı zamanda yüzlerce farklı insanla tanışacağınızı gösterir.

Kahve Falında Duvar Saati Görmek

Hayatınızda kökleşmiş bir dostunuzun değerini çok daha iyi anlayacak, bir olay sizi daha çok yakınlaştıracaktır. Dostlarınızı kaybetmemek için elinizden ne geliyorsa yapmalısınız. Çok silikse, pek belirgin değilse, bir arkadaşınızın farkında olmadan canını sıkmışsınız ve bu arkadaşınız bunu size söylemeyip içinde tutuyor. Zamanla her yaptığınız, her hareketiniz bu arkadaşınız tarafından olumsuz algılanacak ve patlama noktasına gelebilir bu durum. Kime ne yapmış olabilirsiniz iyice düşünün olay bu aşamaya gelmeden müdahale edin çünkü arkadaşınız çok temiz kalpli görünüyor, siz de öylesiniz. Yaptığınız yanlış onun kötülüğü için kesinlikle değil, hep düşüncesizliğinizden. Falına bakılan kişi erkekse, kısa bir zaman içinde hayatına bir bayan girecek ve birbirlerine ısınma süreleri, bunun aşka dönüşmesi, bu aşkın yıllarca sürmüş bir aşkmış gibi kökleşmesi çok çabuk gerçekleşecektir. Hayatının aşkını buluyor sonunda. Kısa zaman içinde tanışacağınız karşı cinsten bu kişi aslında sizi uzun süredir tanıyor ve bu süreç içinde zaten onun aklındaydınız. Bu açığa çıktığı ve siz tarafından da karşılık bulduğu için karşıdaki insan çok mutlu görünüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git