Kahve Falında Rüzgar Gülü Görmek

Kahve Falında Rüzgar Gülü Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.948 kez okundu.

Kahve falında rüzgar gülü görmek fal sahibinin kendisi ve ailesi hakkında dilediği bütün güzel duaların kabul olacağı anlamını taşır. Fal sahibinin yüreğine su serpilmesine sebep olacak gelişmelere işaret eder ve bu gelişmelerin çok hızlı bir şekilde ilerleyeceği anlamını taşır.

Diğer bir fal yorumcusuna göre dolu dolu yaşanan günlerin habercisidir. Çok yoğun ve koşturmacalı günlerin yakın olduğu haberini veren sembol fal fincanında çıkmış ise bu güzel günler çok yakında, fal tabağında çıkmış ise gerçekleşmesi için biraz daha zaman var demektir. Falda beliren diğer sembollere göre de yorumlanmaktadır. Eğer ağacın yanında belirmiş ise fal sahibi ailesi ile birlikte katılacağı bir yemekte çok eski bir dost ile karşılaşacak demektir. Fakat fal tabağında ve bir kuru dal üzerinde görüldüyse bu çok daha farklı anlamlara gelmektedir. Bazı falcılara göre dala asılı ise çok hayırlı bir kısmet ile tanışıp nikah masasına oturmak olarak yorumlanırken, bazı falcılara göreyse aile içinde iki kişi arasında çıkan ufak bir tartışmaya dalalettir. Fal sahibinin cinsiyetine göre de yorumlanmaktadır. Eğer fal sahibi kadın ise ruh eşi ile tanışacağı anlamında gelir. Fal sahibi erkek ise, iş hayatında farkında olmadığı gizli bir hayranı olduğu anlamına gelmektedir. Fal tabağının kenarında görülen ise son derece geveze bir dosta işarettir.

Yeni ticari bir işe giriştiğinizi simgelemektedir. Bu ticari girişimin stresini çevrenizden çıkarmaya meyillisiniz fakat biraz sakinleşmeniz gerekiyor. İyiliği için çabaladığınız kişiler var, fakat o kadar çabalıyorsunuz ki bir süre sonra hırsınızı onlardan çıkarmaya meylediyorsunuz. Sevdiklerinizin, sevenlerinizin, ailenizin en çok size ihtiyacı var. Fakat yine stresinizi atmak için türlü aktivitelere katılıyor, bu defa da onları boşluyorsunuz. Zamanı geri alamayacağınızı acı bir tecrübe etmeniz muhtemel.

Miras konusunun gündeme gelmesi halini ifade eder. Yeni bir miras gündemi oluşacak ve yakın tarihte paylar bölünecek olup, hak yeme konusunda yeltenen kimseler amaçlarına ulaşamayacaklar. Elde ettiğiniz hazır paranın değerlendirmesini iyi yapmanız gerekmektedir. Bunun için bilen, güvendiğiniz bir kaç kişiden danışmanlık alabilir, parayı değerlendirebilirsiniz. Elinizin bollaştığını gören bir kaç kişi, size yakınlaşmaya çalışacaklardır. Bu konuda sınırlarınızı çizmelisiniz. Yoksa geldiği gibi giden sadece para değil, size bu sebeple yakınlaşan insanlar da olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git