Kahve Falında Ruj Görmek

Kahve Falında Ruj Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.000 kez okundu.

Kahve falında ruj görmek yalancı bir kadınla tabir edilir. Fal fincanında ruj çıkan kimse etrafında yalancı sinsi bir kadın gezdiriyor demektir. Kötülüklerini çok iyi gizleyen bu kadın hem çok fazla yalan söylüyor hemde bütün sırlarınızı ifşa ettiği gibi hakkınızda orada burada iftiralar da atıyor demektir. Kısa zamanda bu kişinin kim olduğunu öğrenip foyasını meydana çıkartmazsanız size çok büyük zararı dokunacaktır.

Kahve Falında Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?falda ruj görmek

Falda ruj görmek eğer fal sahibi erkekse kötü bir kadınla yaşanacak bir ilişkiyi işaret eder. Bu kadının oyununa gelip yasak bir ilişki yaşadığı takdirde sonuçlarının hem kendisine hem de sevdiklerine zarar vereceğini bilmesi gerekir. Falında ruj çıkan erkek yaşadığı bu ilişkiden ötürü sevdiklerinin güvenini kaybedecek ve etrafında değer verdiği insanların kendisinden uzaklaşmasına neden olacaktır. Eğer bir kimsenin falında ruj çıkmışsa bir bir kadının çıkardığı dedikodudan kaynaklanan bir sıkıntı yaşayacağına ve uzun süre bunun etkisini hayatından atamayacağına hatta bu nedenle büyük kavgalar içine gireceğine başının çok ağrıyacağına işarettir. Fal sahibi etrafında kendisi hakkında dedikodu yapan kişi bulmalı ve kendinden uzaklaştırmalıdır. Aksi taktirde yaşayacağı sıkıntıların önüne geçmesi ve insanları bu söylenenlerin asılsız sadece birer dedikodu olduğuna inandırması çok zor olacaktır. Bu tür durumlar da en iyisi bir süre bu kadının kim olduğunu buluncaya kadar kimseyle fazla samimi olmamak güvenmemek ve çok fazla sırlarını vermemektir.

Falda Ruj

Ruj görmek daima bir kadının ağzından çıkan kötü sözle yorumlanır. Yada eğer fal sahibi erkekse kötü bir kadınla yaşanacak bir ilişkiye yorulur. Her halükarda bu kadınlardan uzak durmak gerekir.

Kahve falında ruj görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ruj görmenin anlamı ve ruj kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git