Kahve Falında Rakamlar Görmek

Kahve Falında Rakamlar Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.418 kez okundu.

Kahve falında rakamlar görmek, fal sahibine farklı konularda mesajlar verir. Rakamlar etrafındaki şekillerle birlikte yorumlanabildiği gibi tek başına da bazı anlamlar içerirler.  Yaşadığı hayattan memnun olmayarak yeni başlangıçlara imza atan fal sahibini simgelemektedir. Fakat fal fincanında birçoğunun bir arada olması fal sahibinin kafasının karışmasına neden olan bir olay yaşaması anlamını taşımaktadır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin çok sevdiği bir arkadaşı ile arasının açılacağına dalalettir.

Bereketi ve bolluğu işaret eder. Eğer fal sahibi zor günler geçiriyorsa bu zor günlerin en kısa sürede atlatılacağının habercisidir. Fincanın ağız kısmında ise bereketli günler çok yakında demektir fakat fincanın dip kısmına yakınsa biraz daha sabredilmesi gerekiyor demektir. Fal fincanında 1 rakamı çok fazla çıkmış ise fal sahibi hayatı boyunca unutmayacağı bir sürpriz ile karşılaşacak demektir. Diğer bir yorumda ise fal sahibinin maddi yönden bunalıma girdiği bir anda eşinin ona sürpriz bir destekte bulunacağının habercisidir. Çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Mesela fal fincanında sürekli büyük rakamlar görülüyorsa fal sahibinin birisine karşı uzun süredir hissettiği olumsuz duyguların doğru çıkacağı anlamına gelmektedir. Eğer fal fincanında küçük rakamlar çıkıyorsa tam tersidir. Yani fal sahibinin karşısındaki kişiye önyargı ile yaklaşmasından dolayı olumsuz duygular hissetmesi demektir.

Çoğu zaman iyi şeyler olacağına delalet eder. Parasal anlamda beklediğiniz bir yerden yakın zaman içinde toplu olarak para alacaksınız. Ya da uzun zaman önce borç verdiğiniz ancak ümidinizi kaybettiğiniz yerden gelecek olan paraya işarettir. Geçirdiğiniz sıkıntılı günlerin çok yakın zamanda son bulacağına ve iş başarınız sayesinde kazanacağınız para hem hane içinde hem de tarafınızca yüzleri güldürecek. Yakın zaman içende mutlu ve başarılı bir geleceğin kapılarının açıldığını göreceksiniz.

Sadece maddi durumun iyiye gideceğini değil aynı zamanda arkadaş çevrenizin de genişleyeceği ve grup içinde popülaritenizin artacağına, size gösterilen ilginin sizi iyi hissettireceğinin göstergesidir. Fincanda beliren yerin gerçekleşecek hadisenin zamanını da vermektedir. Eğer bir yerden gelmesini çok arzuladığınız bir yakınınız ya da özel sevgi duyduğunuz biri varsa geleceği zamanı numaranın belirdiği yere göre varsayımlarda bulunabiliriz. Eğer fincanın dibinde belirmişse yıl, orta kısımlarda belirmişse ay, ağız tarafında belirmişse gün olarak ifade edilir. Kimi zaman bir mucize olacağının da habercisidir. Bu mucize ummadığınız bir anda ve ummadığınız bir yerde karşınıza çıkabilir. Karşılaşacağınız bu mucize aşk ve iş hayatınızı olumlu yönde etkileyecek olmasından dolayı sizi mutlu edecektir. Yanlış yorumlandığında yapacağınız doğru şeyi hatalarla bitirmenize neden olabilir. Eğer bir tarihi bildiriyorsa ve yorum bunun aksi şeklinde yapılmışsa hayatınızda olumsuz olaylara neden olabilir. Fal sonunda her zaman yapmanız gerekenin tersi bir şey yapmayıp, yaşamınızın gidişatına göre bırakmanız gerekir ki bu geleceğinizin belirlenmesinde önemli rol oynar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git