Kahve Falında Q Harfi Görmek

Kahve Falında Q Harfi Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.398 kez okundu.

Kahve falında q harfi görmek, kalabalık bir ortama karışmak olarak yorumlanır. Sosyalleşmek adına bir kursa yazılmaya karar verebilir. Okulun sanatsal faaliyetlerini inceleyebilir, edebiyat kulübüne girmek için adımlar atabilirsiniz. Dans kurslarınız gündeminizde olabilir. Yeni şeyler öğrenmek için bazı seminerlere katılabilirsiniz.

Düğün, nişan, sünnet düğünü gibi kalabalık ortamlara girmenizle de yorumlanabilir. Arkadaşınızın düğünü olabilir, kuzeninizin çocuğu sünnet olabilir. Kalabalığın olduğu bir yerde bulunacaksınız ve aile dışından birçok kişiyi tanıma fırsatı bulacaksınız. Belki de hayatınızın aşkını bile bulabilirsiniz. Bu tür organizasyonları kaçırmamaya çalışın. Ayrıca yeni bir kariyer demektir. Kariyer planı yapmayı düşünüyorsanız doğru bir zamandasınız. Kariyer planını yaparken kendi isteklerinizi, hangi mesleği yapacağınızı iyi düşünmelisiniz. Şimdi vereceğiniz kararlar hayatınızın tümünü etkileyecektir. Çevrenizde sizi yönlendirmek isteyen kişiler var ancak siz kendi bildiğinizi okumalısınız. Tabiki bu sonunuzu düşünmeden hareket edin demek değildir, bir işin iyisini kötüsünü değerlendirin ve son kararı siz verin. Aşk hayatında bazı değişiklikler anlamına gelir. Bir ayrılıp bir barıştığınız bir ilişkiniz varsa bitsin yada devam etsin diyebilirsiniz. Bir dönüm noktasında gibi hissedebilirsiniz. Belirsizlik ve kararsızlık sizi çok yormuş olabilir. Hayatınızda netlik istiyorsunuz ve bunu sağlayacak birinin hayatınızda olmasını istiyorsunuz. Ne istediğinizi bilmeli ve ona göre yolunuzu çizmelisiniz. Boşa kürek çekmek sadece zaman kaydıdır. Zaman önemlidir ve zamanı iyi yöneten insanlar mutluluğu yakalarlar.

Kahve Falında Ters Q Harfi Görmek

Bir arkadaşınız hiç beklemediğiniz ters bir hareketine maruz kalacaksınız ve aranız bozulacak olarak yorumlanır. Çok samimi olmadığınız aranız bozulunca çok üzülmeyeceğiniz, çok etkilenmeyeceğiniz birisi ancak yaptığı hareket kendinizi sorgulamanıza neden olacak ve bu hareketten sonra verdiğiniz değeri, umursamanızı hak etmeyecek kişiler yüzünden herkese şüpheci ve temkinli yaklaşacaksınız demektir bu fal. Bu sizin gibi herkese koşulsuz güvenen, inanan, herkesi kendisi gibi iyi düşünüyor, iyi niyetli zanneden biri için çok da hayırlı olacaktır bu. Herkes sizin düşündüğünüz kadar iyi olamaz, birkaç istisna insan hariç tabi.

Yeni bir başlangıç yapılacağına işarettir ve bu genel olarak iş hayatında yeni bir başlangıca işarettir. Bir iş değişikliği yapabilirsiniz. Çok istemeden yapılacak bir iş değişikliği olacak bu ancak kısa süre içinde çok iyi bir şey yaptığınızı anlayacaksınız. İlk zamanlarda üzülmeniz yersiz olacaktır, bu durumla karşılaşınca ona göre davranıp kendinizi boş yere üzmezsiniz. Tutkularının peşinden gitmesi gerektiği konusunda uyaran bir simgedir. Hayatında en çok istediği şeylerden, son zamanlarda yaşadığı birkaç olumsuz olay yüzünden vazgeçmek üzere. Asla vazgeçmemesi gereken, gerçekleşmesi çok kısa süre içerisinde olabilecek hayaller bunlar aslında. Umutsuzluğa kapılmak ve tamamen vazgeçmek çok yanlış olacaktır. Alınacak çok güzel ve anlamlı bir hediyeye de yorumlanır. Bir hayranından alacağı bu hediye ile kişi oldukça mutlu olacak ve o kişiye zaman içinde ısınacaktır. Belki bir aşk bile doğabilir bu durumdan.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git