Kahve Falında Porsuk Görmek

Kahve Falında Porsuk Görmek
6 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.954 kez okundu.

Kahve falında porsuk görmek, kişiliği simgeler. Uysal, ağırbaşlı, sakin bir yapıda olduğunun göstergesidir. Çevresi tarafından bu denli sevilmesinin altında yatan sebepler bunlardır. Hayatınızda nelerin olmasını istiyorsanız, bu kişisel özellikleriniz sayesinde onlara ulaşacaksınız. Bu noktada da en büyük yardımcınız aileniz olacak, aileniz ve sevdiklerinizin yardımı ve desteği sizin yanınızda olduktan sonra, sizin başaramayacak hiç bir şeyiniz yok. Genel itibari ile insanlar tarafından korkulan bir canlıdır. Ancak falda çıkmışsa eğer, her zaman iyiliğe ve güzelliğe yorumlanır. Hedeflediğiniz bir çok şeye bu dönemde ulaşacaksınız. Aileniz ve dostlarınızla bağlarınız daha da güçlenecek ve bu dönemde bir bebek haberi de alabilirsiniz.

İleride yaşayacağınız ufak sorunlara işarettir. Ama her zaman ki gibi bu durumda da soğuk kanlılığınızı korumalısınız. Bu sayede bu sorunun da üstesinden gelebilirsiniz. Eğer fincanın üst taraflarında ise, ilişkinizde yaşayacağınız ufak sorunları büyütmemeniz gerektiği simgeler. Ayın son haftalarında maddi açıdan sıkıntılı günler geçirebilirsiniz ama bu durumu herhangi bir yardım almadan atlatabileceksiniz.

Bu aralar hayatını olumsuz etkileyen düşünceler içerisindesin. En kısa zamanda bu düşüncelerden kurtulman gerekmektedir. Aileye sağlıklı bir bebek gelecektir. Evinize bereket ve huzur gelecektir. Maddi açıdan bolluğa kovuşacaksınız.  Yakın dostlarınızdan birisi ile tartışmaya gireceksiniz bu sizi moral olarak olumsuz etkileyecektir. Dikkat etmeniz lazım.

Tertip ve düzeni ön planda tutan insanlara işaret eder. İşini hem büyük bir özenle hem de düzenli olarak yapan, akıllıca davranan ve her zaman başarıya ulaşan kişiliğin göstergesidir. Daha amatör bir işte uzun süre çalıştıktan sonra profesyonel iş hayatına adım atmaktır. Yapılan meslekte ustalaşmak ve aranılır hale gelmektir. Zeki ve anlayışlı insanlarla bir arada bulunmak şeklinde de yorumlanır. Ne olursa olsun düzen ve itinayı kaybetmemek; bu nedenle her zaman ortaya kusursuz işler çıkarmaktır.

Yeni bir yuva kurmak anlamına da gelir. Özellikle eşinden ya da uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisinden ayrılanlar için yeni bir aşka, yeni bir hayata yelken açmak ve eskisinden çok daha mutlu olmaktır. Evlenmek isteyen ancak maddi imkan bulamayan çiftler için sonunda aranan kaynağın bulunması, çiftin çok iyi ve bol gelirli işlere yerleşerek geçimlerini sağlayacak hale gelmesidir. Hayırlı kısmetlerle karşılaşmak ve geleneklere uygun, güzel ve mutlu bir yuvaya sahip olmaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git