Kahve Falında Polis Görmek

Kahve Falında Polis Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.168 kez okundu.

Kahve falında polis görmek, sahibinin hayatına birden girecek ve onu çok etkileyecektir. Eğer yanında bir de kalp belirmiş ise bu kişi fal sahibi ile uzun bir birlikteliğe yelken açacak karşı cins ile yorumlanmaktadır. Diğer bir anlamı ile fal sahibine verilecek büyük bir sorumluluğun, fal sahibi tarafından yerine getirilmesinden dolayı takdir edilmesine işarettir.

Bazı fal yorumcularına göre helal kazanç demektir ve fal sahibinin evine asla haram lokma sokmayan dini bütün bir insan olduğunu simgeler. Eğer fal tabağının kenarında belirmişse yakın zamanda çok üzücü haberler alınacağına işarettir. Fal sahibi bu haberlerin etkisinden bir süre kurtulamayacak fakat daha sonra hayatına devam etmesi gerektiğini kavrayacaktır. Fincanın içerisinde 2 tane karşılıklı ise çok güvendiği bir arkadaşı ile ortak bir işe girişeceği anlamına gelmektedir. Diğer bir anlamı ile duygusal hayattaki çalkantılar ifade eder. Fal sahibi eşine veya sevgilisine karşı yapacağı bir hatanın telafisinin yollarını arayacak demektir. Boş bulunarak söylenen bir söz yada düşünülmeden yapılan bir hareket sonrasında işler karışacak fakat fal sahibi biraz ince düşünerek bu kötü durumun üstesinden gelecektir.

Boyundan büyük işlere kalkışan biri yüzünden sizin de adınız gidecek. Kızarak bir yere varamadığınız konularda medeni şekilde konuşmayı denemelisiniz. Nişanlınız sizden pahalı bir elbise isteyecek ama siz onu giymesini kesinlikle istemiyorsunuz. Ayağınıza bağ olan bazı işlerden vaktinde kurtulmazsanız daha çok balınız ağrıyacak. Boş bulunarak söylediğiniz bir laftan dolayı iki insanın arasının açılmasına sebep olabilirsiniz.

Kahve Falında Jandarma Görmek

Fal sahibinin iki kişi arasında kalacağının habercisidir. Genellikle iyi yönde yorumlanan jandarma sembolü, fal sahibinin arasında kalacağı iki kişinin yüzleşmesine ve birbirleri ile arayı düzeltmesine vesile olacağı anlamına gelmektedir. Eğer fal fincanının dibinde, başında büyük bir kasket olan belirmiş ise bu fal sahibinin çok babacan bir kişilik olduğu ve etrafında sözü dinlenen bir kişilik olduğu anlamına gelir. Fal tabağında görülen ise özgüveni temsil eder.

Bazı kahve falı yorumcuları tarafından üstesinden gelinen zor bir göreve işaret eder. Fal sahibinin becerikli ve güçlü karakteri sayesinde her işin üstesinden geldiğini vurgular. Özlenen sevgili anlamına da gelmektedir. Hasreti çekilen sevgili veya eş anlamını taşıyan sembol bir tavuk veya horoz ile birlikte görülmüş ise çok yakın zamanda kavuşmaya dalalettir. Fakat sürüngen bir hayvan ile yan yana görülmüş ise vuslat için biraz daha sabırlı olmak gerektiğini vurgular. Fal tabağında bir ağaç veya dağ eteğinde belirmişse fal sahibine iletilen bir haberin yanlış iletildiği anlamına da gelmektedir. Fakat falda omzunda silahı ile birlikte görüldüyse her zaman iyi niyetli insanlar ile tasvir edilmektedir. Diğer bir yoruma göre sezgileri güçlü aile büyüğü anlamına gelmektedir. Kedisinden bir takım şeyler saklandığını hisseden aile büyüğü sert bir mizaca sahip olabileceği için dikkatli olunması gerekmektedir. Aile içi dargınlıkların yaşanmaması için dürüst olunması gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git