Kahve Falında Pırlanta Görmek

Kahve Falında Pırlanta Görmek
28 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.576 kez okundu.

Kahve falında pırlanta görmek, gerçek anlamına istinaden iyi ve güzel gelişmelerin habercisidir. Fincanda telvelerin oluşturduğu şekillerin arasında ise bir kimsenin yakın zaman içerisinde eline hiç beklemediği bir yerden, beklemediği bir anda eline bir miktar para geçecek demektir. Aynı zamanda siluetinin yakınlarında kuş veya yolların olması onun geleceği mekâna işaret eder.

Birlikte ortaya çıkan kuş veya yollar paranın çok uzak mesafelerden elinize geçeceğinin veya uzun süredir zahmetini çektiğiniz bir olay sonucunda elde edeceğinizi gösterir. Maddi anlamının yanı sıra kötü ve hayırsız sandığınız olayların arkasında saklı olan, gizli ve bir o kadar da hayırlı, güzel işlerin işaretidir. Uzun süredir uğraştığı bir olayın sonucunu elde etmiştir fakat beklediği gelişmeler meydana gelmediği için kötü olarak değerlendirmektedir. Halbuki geçen zaman ile birlikte aslında onun için ne kadar faydalı bir olaya kapı açacağını görecek demektir. Fakat önceden de söylediğimiz gibi bu ayrıntıları fark etmesi için belli bir süre geçmesi gerekmektedir. Büyüklüğüne ve şekline göre de yorumlanabilir. Yüzük, tıpkı gerçek anlamındaki gibi yakın zamanda falın sahibinin veya çok yakın bir arkadaş ya da akrabasının evleneceğinin göstergesidir. Bu yüzüğün etrafı aydınlık ve açık ise hayırlı bir evlilik olacak demektir. Karanlıklar içerisinde zorlukla fark ediliyorsa evliliğin mutlu bir evlilik olmayacağına ve kişinin çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına işarettir. Parlak ve pırıl pırıl günler beklediğini de gösterir. Kişi çevresinde parlayacak ve ardı arkasına gelen başarılar ile fark edilebilir bir saygınlığa ulaşacaktır. Bu elde ettiği başarılar sonucunda kendisinin bile hayal edemediği miktarlarda paralar kazanacak demektir.

Kahve Falında Pırlanta Yüzük Görmek

Bir işe atılacağınıza ve bu yolda sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceğinize işaret eder. Uzun süredir aklınızda olan bir işe uzaktan gelecek bir akrabanız yardımı ile başlayacak, sonrasında hiç beklemediğiniz kadar başarılı olacak ve yine hiç tahmin edemeyeceğiniz paralar kazanacaksınız. Fal sahibinin hayatında her şey yoluna girecek ve bu iş hayatındaki başarılarla beraber gelecek demektir. Size bu iş konusunda yardım edecek olan akrabanız zamanında oldukça güvenini kazandığınız bir insan. Farkında olmadan bu kişiye çok büyük bir iyilik yapmışsınız. Size yardımları bunu unutamadığı için olacaktır. Bu kişinin güvenini kaybetmemeye çalışın, ileride de çok faydasını görebileceğiniz biri çünkü. Aklınızın sevgilinizden başka birine kayacağına delalettir. Uzun süreli bir ilişkiniz var bu kadar süreyi, bu aşkı göremeyecek kadar kör edecek biri çıkacak karşınıza. Bir süre etrafınızda dolanacak, aklınızı çelmeye çalışacak, zamanla siz de ona kanmaya başlayacaksınız. Bu insan çok tehlikeli. Aman uzak durun. Hayatınızı tepetaklak edebilecek birisi bu. Bu kişiye uyduğunuz taktirde çok büyük pişmanlıklarınız olacak, etrafınızda bir çok insanı karşınıza alacak, uzun dönemde de zaten bu insanla mutlu da olamayacaksınız. Sizi çok seven sevgilinizin ahını almamaya çalışın, bu konuda oldukça dikkatli davranın çünkü bu insan sizi tüm saflığıyla, her şeyinizle seviyor, ahını almanız hiç iyi sonuçlar doğurmayacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git