Kahve Falında Pirana Balığı Görmek

Kahve Falında Pirana Balığı Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.550 kez okundu.

Kahve falında pirana balığı görmek; bazı olumsuz durumlarla karşılaşacağınızın habercisidir. Bu durumlar şuan sizden çok uzakta görünmektedir ancak 3 vakte kadar bu haberi alacaksınız. Bir süre üzülebilir, kötü günler geçirebilirsiniz. Tüm bu süreçleri atlatırken kimin dost kimin düşmanınız olduğunu görmeniz için de harika bir fırsat yakalamış olacaksınız. İyi gün dostlarınız kimmiş siz de bunun farkında olacaksınız. Fal fincanında pirana balığı uğursuzluk demektir. İyi bir haber beklediğiniz bir başvurunun size dönüşü olumlu olmayacak, bu durum da sizin canınızı sıkacağa benziyor.

Kahve Falında Pirana Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?falda pirana balığı görmek

Falda pirana balığı görmek; maddi bir kazanç beklerken zararla karşılaşacaksınız. Bu altın ya da dolar olabilir. Bu iki yatırımın aniden düşmesi sizin için maddi bir kayba neden olabilir. Pirana balığı; aşk hayatınızda da beklenmedik gelişmelerle karşılaşacağınızı belirtir. Şu sıralar kötü günler geçirebilirsiniz ancak her karanlığın bir aydınlığı vardır. Sabredin sadece, zamana bırakın.

Kahve falında pirana balığı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda pirana balığı görmenin anlamı ve pirana balığı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git