Kahve Falında Pirana Balığı Görmek

Kahve Falında Pirana Balığı Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.945 kez okundu.

Kahve falında pirana balığı görmek; bazı olumsuz durumlarla karşılaşacağınızın habercisidir. Bu durumlar şuan sizden çok uzakta görünmektedir ancak 3 vakte kadar bu haberi alacaksınız. Bir süre üzülebilir, kötü günler geçirebilirsiniz. Tüm bu süreçleri atlatırken kimin dost kimin düşmanınız olduğunu görmeniz için de harika bir fırsat yakalamış olacaksınız. İyi gün dostlarınız kimmiş siz de bunun farkında olacaksınız. Uğursuzluk demektir. İyi bir haber beklediğiniz bir başvurunun size dönüşü olumlu olmayacak, bu durum da sizin canınızı sıkacağa benziyor.

Maddi bir kazanç beklerken zararla karşılaşacaksınız. Bu altın ya da dolar olabilir. Bu iki yatırımın aniden düşmesi sizin için maddi bir kayba neden olabilir. Aşk hayatınızda da beklenmedik gelişmelerle karşılaşacağınızı belirtir. Şu sıralar kötü günler geçirebilirsiniz ancak her karanlığın bir aydınlığı vardır. Sabredin sadece, zamana bırakın.

Şu an devam eden ve her şeyin yolunda gittiği bir ilişkin olmasına rağmen, kısa bir süredir aklını çelmeye çalışan biri olduğu görünüyor. İşle ilgili bir seminer veya bir arkadaş daveti gibi kalabalık bir yerde tanıştığınız bu kişi ile aranızda güçlü bir etkileşim olmuşa benziyor. Ancak bu durumu sevgilinin anlaması an meselesi, o yüzden dikkatli olmalısın. Yolunda olmayan ve uzun süredir can sıkan bir durum kısa sürede yoluna girecek ve rahat bir nefes alacağın görünüyor. İş hayatında başarılar elde edeceğin ve bol kazançlı günlerin olacağa benziyor. Maddi veya manevi olarak aydınlık, bereketli günler seni bekliyor. Sevgilin bazen seni güvenilmez biri olarak görüyor. Onunla daha fazla vakit geçirmen, sana olan güvenini sağlamlaştıracaktır.

Yeni kararlar almak ve yani başlangıçlar yapmak için doğru zamanda olduğunuz şeklinde de yorumlanır. Uzun zamandır şüpheler ve kaygılar içindesiniz ama bu durum yavaş yavaş yok olacaktır ve bunun olmasını sizin artık seçimlerinizi yapmanız sağlayacaktır. Sorunlarınızın çözümü için sevdiğiniz birinden, hayat arkadaşınız ya da sevgilinizden yardım alabileceğinize işaret eder.

İçinde bir sıkıntı var. Sana gelecek haber ile mutlu olacaksın. Yakın dostun ile tartışma yaşayacaksın. Aranızdaki dostluk bitecek. Bilinmeyen sırların ortaya çıkacak. Bu süreçte sakin ve sabırlı olman seni yükseltecektir. Yakışıklı bir erkek ile tanışacaksın. Hayatına neşe katacak. İş hayatın oldukça iyi gidecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git