Kahve Falında Piramit Görmek

Kahve Falında Piramit Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.940 kez okundu.

Kahve falında piramit görmek piramitler günümüzde bile gizemi çözülememiş yapılardır. Kahve falında bazı semboller gerçek yaşam ile ilişkili olarak yorumlanır. Piramit sembolü de bu sembollerden bir tanesidir. Buna göre uzaktaki tanıdıklarınızdan çok ilginç ve gizemli haberler alacağınız anlamına gelir. Bu haber sizi olduğu kadar yakın çevrenizi ve arkadaşlarınızı da ilgilendiren bir haberdir. Son günlerde etrafınızda çok fazla değişikliğe maruz kalmış olabilirsiniz. Ayrıca hedeflerinize kavuşmak için daha uzun bir yolunuz olduğunu gösterir.

Etrafınızdaki değişikliklere özellikle de iş hayatınızdaki değişikliklere ayak uydurmak konusunda ne kadar zorlansanız da kafanızı meşgul eden diğer konuları bir kenara bırakıp sadece iş hayatınıza yoğunlaşırsanız bu değişikliklere daha kolay ayak uyduracağınızı gösterir. Bu dönemde maddi anlamda alacak verecek işleri çok fazla gündeme gelebilir. Bu konuda kararlar verirken çok dikkatli olmanız gerekir. İlerleyen zamanlarda daha mutlu ve huzurlu özellikle de kontrolün sizin elinizde olduğu günler geçireceksiniz demektir. Aşk hayatınızı da etkiler. Buna göre aşk hayatında piramit sembolü aşk tazeleme zamanınızın geldiğini gösterir. eşinize ya da sevgilinize karşı daha ilgili olmalısınız, sevginizi hissettirmelisiniz. Ufak sürprizlerle ilk zamanlardaki heyecanınıza dönmek eğlenceli bir fikir olabilir. Bütün bu yorumlar fincandaki diğer sembollerle netlik kazanacak yorumlardır. Bu anlamda fincandaki bütün sembolleri birbirleri ile ilişkili şekilde yorumlamak doğru yorumlar yapmanızı sağlayacaktır.

Kahve Falında Ters Piramit Görmek

Aşk hayatını da olumsuz etkileyebilmektedir. Partnerinizle yaşayacağınız olumsuz olaylar sizi derin düşüncelere itebilir. Bu durumun düzeltilmesinin elinizde olduğunu unutmayıp iyi giden bir ilişkinin gereksiz sebepler yüzünden son bulmasını önleyebilirsiniz. Yaşanacak olan tartışmayı alttan almalı, eşinize ya da sevgilinize karşı ılımlı bir tavır sergileyip iyimser olmalısınız. Eğer tartışma yaşanmış ise de ilk adımı atması gereken kişi yine siz olmalısınız. Bu davranışınız sizi küçük düşürmeyeceği gibi eşinize büyük bir mutluluk yaşatacaktır. Her ne kadar kötü olayları simgelese de sonu iyiye bağlanmaktadır. Kişi bu kararlarında tek başına yaptığı şeyleri düzeltmek çabasına gitmelidir. Çünkü dışarıdan alacağı yardımlar onu ters bir yöne itebileceğinden dolayı alacağı kararlarda her zaman iyi düşünmek zorundadır. Kişinin iş hayatında sergileyeceği ılımlı tavırlar ile geleceğinin kötüye gitmemesini sağlayacak, aşk hayatında aldığı ılımlı tavırlar da mutlu bir geleceğin devamını sağlayacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git